نهادینه کردن فرهنگ ایرانی و تأکید بر جنبه‌های مثبت آن

#فرهنگ_تمدن_ایران

نهادینه کردن فرهنگ ایرانی و تأکید بر جنبه‌های مثبت آن

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض ادب خدمت ملت شریف ایران

همانطور که می‌دانید پایه و اساس هر جامعه‌ای فرهنگ و تمدن آن جامعه است و وقتی حکومتها و دولتها بدون توجه به فرهنگ ملتی بر سایر عوامل همچون دین و اقتصاد پافشاری کنند وضعیت جامعه چیزی جز وضعیت کنونی ایران نمی‌شود و همه زندگی بشری جامعه بدون احترام، بدون کار و تلاش و بی اهمیت شدن حقوق دیگران و بی‌اهمیتی به محیط زیست، بی ارزش شدن ارزشهای انسانی و حتی فراتر از آن در تقابل با همسایگان و دنیا قرار می‌گیریم.

چطور می‌شود که در یک بازی فوتبال تماشاگران ژاپن بعد از مسابقه استادیوم را تمیز می‌کنند ولی در استادیومهای ما صندلی ها شکسته و انواع فحاشیهای رکیک صورت می‌گیرد در حالی که آنها بودایی هستند و ما کاملترین دین را داریم!

محیط زیست و تغییرات اقلیمی آخرین گزینه مورد توجه دولتهای ما و اولین گزینه دولتهای پیشرفته است، آموزش و پرورش ضعیف ترین نهاد ماست و صنایع نظامی پیشرفته‌ترین، بی ادبی و تضییع حقوق یک دیگر و استفاده از رانت عرف جامعه ماست و اینها نشان از بی فرهنگ شدن ملتی با سابقه فرهنگ و تمدن و بی توجه بودن حکومت و نهادهای فرهنگی به این موضوع اساسی است، بدانیم که هیچ میوه‌ای بدون درخت بوجود نمی آید. لطفاً کمک کنیم به پیشرفت فرهنگمان و واردات جنبه های خوب سایر فرهنگها.

 

 

0%
100 درصد باقی مانده تا انتشار در فهرست کارزارها
[اطلاعات بیشتر]

امضاکنندگان: 0 نفر

بحث و گفتگو

اخبار مرتبط با این کارزاراگر شما خبر تازه‌ای دارید لطفا لینک خبر رسمی آن را از طریق کلید فوق ثبت نمایید.


تأیید کارزار جهت انتشار

این کارزار در چهارچوب قوانین پلتفرم کارزار تأیید و منتشر شد.این کارزارها را هم حمایت کنید: