حمایت از کارزار

ما به عنوان سایتی مستقل همواره تلاش کرده‌ایم بستری برای تقویت همصدایی کسانی باشیم که تا پیش از این صدایشان شنیده نمی‌شد. در این راه و برای حفظ استقلال خود با مشکلات پیدا و پنهان زیادی مواجه هستیم. ما در این راه مستقل خواهیم ماند و از همه مطالبات مدنی که در چهارچوب قانون باشند حمایت می‌کنیم. برای کمک به مطالبه‌کنندگان، کمک به کمپین‌های مردمی، کمک به دادخواست‌های صنفی، کمک به دسترسی ساده کارزار برای همه مردم، برای رسیدن به خدمتی بهتر به جامعه‌ای بهتر به همراهی شما نیاز داریم.

 

کمک داوطلبانه نقدی:

برای آنکه بتوانیم استقلال خود را حفظ کنیم و همچنان به فعالیت‌های اجتماعی خود ادامه دهیم، می‌توانید هر چقدر که دوست داشتید از کارزار حمایت مالی کنید. حمایت‌های نقدی شما صرف موارد زیر می‌شود:

  • تأمین هزینه‌های زیرساخت وبسایت برای پشتیبانی بازدیدهای بالا
  • به روزرسانی امکانات وبسایت و بهینه‌سازی تجربه کاربری
  • پیگیری رسانه‌ای مطالبات از طریق همکاری با رسانه‌ها
  • حفظ و ارتقای امنیت داده‌ها برای محافظت از اطلاعات امضاکنندگان
  • طراحی و تولید محتوای متنی، گرافیکی و ویدیویی برای مطالبات
  • حضور مستمر و پررنگ در شبکه‌های اجتماعی

کمک شما با هر مبلغی (حتی ده هزار تومان) کمک بسیار موثری به ما خواهد بود:

 

 

اسپانسرشیپ (غیردولتی):

اگر از مدیران شرکتی غیردولتی یا سازمانی مردم نهاد هستید، می‌توانید با حمایت از پلتفرم کارزار به پویایی و قوام جامعه مدنی کمک بزرگی کنید. برای حمایت از این بستر هم‌صدایی مردم، ما فقط پیشنهاد شرکت‌ها و سازمان‌های غیردولتی و مستقل را مشروط بر عدم دخالت در سیاستگذاری‌ها و عملکرد این استارتاپ اجتماعی بررسی خواهیم کرد. کارزار نیز در مقابل این حمایت ارزشمند، لوگوی لینک‌شده‌ای از آن شرکت یا سازمان غیردولتی در تمام صفحات وبسایت خود به عنوان حامی ویژه قرار خواهد داد. با توجه به بازدید روزانه ده‌ها هزار نفر از مردم و کنشگران از این وبسایت، این فرصتی جذاب برای معرفی برند، شرکت یا سازمان مردم‌نهاد شما خواهد بود. جهت اطلاع بیشتر برای همکاری در قالب اسپانسرشیپ به ما ایمیل بزنید و درباره مجموعه خودتان بنویسید: info @ karzar.net

 

کارزار به پشتوانه شما، صدای مردم را رساتر می‌کند!