عضویت ویژه در کارزار

از شما دعوت می‌کنیم تا برای حمایت بیشتر از پلتفرم کارزار با هدف ترویج فرهنگ کنشگری مدنی و هم‌افزایی اجتماعی، عضو ویژه پلتفرم کارزار شوید.

در صورت عضویت ویژه خدمات اختصاصی زیر برای شما در نظر گرفته خواهد شد:

  • امضای موثرتر: با امضای خود باعث می‌شوید آن کارزار بیشتر دیده شود. در واقع با ثبت امضای خود پای یک کارزار، آن کارزار برای ۱۸۰۰ نفر دیگر در پلتفرم نمایش داده می‌شود تا توجه بیشتری را جلب کند.
  • پروفایل اختصاصی: می‌توانید پروفایل کارزاری خود را به صورت عمومی داشته باشید و در آن خود را به سایر کنشگران معرفی کنید. علاوه بر آن فهرست کارزارهای ایجاد شده شما و امضاهایتان نیز در پروفایل اختصاصی شما نمایش داده می‌شود.
  • لینک شدن امضاها به پروفایل: امضاهای شما در فهرست امضاها به صورت متمایز نمایش داده شده و به صفحه پروفایلتان لینک می‌شوند.
  • دریافت گزارش اختصاصی: گزارش تحلیلی کارزارها و امضاهای پلتفرم به صورت دوره‌ای برای شما ارسال خواهد شد.
  • نمایش در فهرست اعضای ویژه: نام و تصویر شما در منوی درباره ما و همینطور در برخی شبکه‌های اجتماعی نمایش داده خواهد شد.
  • دریافت لوح سپاسنامه: به پاس حمایتتان از استارتاپ اجتماعی کارزار، یک لوح سپاسنامه برای شما ایمیل خواهد شد.

 

ما به عنوان سایتی مستقل همواره تلاش کرده‌ایم بستری برای تقویت همصدایی کسانی باشیم که تا پیش از این صدایشان شنیده نمی‌شد. در این راه و برای حفظ استقلال خود با مشکلات پیدا و پنهان زیادی مواجه هستیم. ما در این راه مستقل خواهیم ماند و از همه مطالبات مدنی که در چهارچوب قانون باشند حمایت می‌کنیم. برای کمک به مطالبه‌کنندگان، کمک به کمپین‌های مردمی، کمک به دادخواست‌های صنفی، کمک به دسترسی ساده کارزار برای همه مردم، برای رسیدن به خدمتی بهتر به جامعه‌ای بهتر به همراهی شما نیاز داریم.