عضویت: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ عضو ویژه

فوآد شعبانی

تهران پدر، همسر، نویسنده ، پژوهشگر حوزه پولی مالی و خبرنگار
عضو فعال کارزار
وبسایت virgool.io

بابای طاها

کنش‌گر اجتماعی حرفه ای متولد سمنان

فارغ التحصیل مدرسه شهید بهشتی (سمپاد)

فارغ التحصیل نرم افزار کامپیوتر

خبرنگار برگزیده خبرگزاری فارس در سال ۱۳۹۹

پژوهشگر فعال حوزه پولی مالی، جامعه شناسی

ایده پرداز فعال در حوزه کارآفرینی 

مولف مترجم کتاب مرگ پول فروپاشی سیستمهای پولی مالی بین المللی اثر جیمز ریکاردز (نسخه الکترونیک این کتاب در سال انتشار ۱۳۹۹ وقف عام گردید. برای دانلود کافی است گوگل کنید.)

مشاهده بیشتر
کارزاری توسط این کاربر ثبت نشده است. شما کارزاری ایجاد کنید.
ایجاد کارزار جدید
فوآد شعبانی
برای کارزاردرخواست برکناری مدیر عامل راه آهن
او یک سمپادی پاک نهاد، شایسته ، مدبر، و خالق تغییر است. یقینا حضور ایشان در هر سمتی برای خیلیها قابل تحمل نیست. از طرف یکی از هم مدرسه ای ها.
2
فوآد شعبانی
برای کارزاردرخواست از نمایندگان کارگری شورای‌عالی کار
عدم اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در سطح ملی یکی از بزرگترین عوامل فقدان عدالت در سطوح درآمدی میان جامعه کارگری امروز ماست. اگر طرح فوق بدرستی اجرا گردد و تضمین اجرای آن توسط دولت با همکاری صد درصدی کارفرماها محقق گردد مسأله تعیین حقوق پایه را از التهاب کنونی خارج خواهد ساخت.
فوآد شعبانی
برای کارزارمطالبه حداقل دستمزد ۱۵ میلیون تومانی برای سال ۱۴۰۳
هوالخببر. بعنوان یک پدر، یک خبرنگار، یک نویسنده، یک پژوهشگر حوزه پولی مالی و کنش‌گر فعال حوزه اجتماعی که با پوست و گوشت خود از مشکلات جامعه کارگری در حکم عضوی از این جامعه میلیونی مطلع هست؛ به حاکمیت جمهوری اسلامی ایران کاملا شفاف عرض میکنم: هر گونه کم لطفی و عدم رواداری در قبال تعیین حداقل دستمزد کارگران زمینه ساز بروز بحران های عمیق سیاسی اجتماعی در سال آتی خواهد بود که جامعه و حاکمیت امروز بهتر است گزینه پیشگیری را جای درمان برگزیند. برادران، جلوی بروز بزرگترین بحران تاریخ جمهوری اسلامی ایران را بگیرید وگرنه دودش به چشم یک ملت و شما خواهد رفت. بیست و ششم اسفندماه یکهزار و چهارصد و دو
فوآد شعبانی
برای کارزاردرخواست تعطیلی روزهای شنبه به جای پنج‌شنبه
هوالبصیر. تعطیلی روز شنبه به جای روز پنج شنبه منطبق بر منافع ملی در راستای تعامل با دنیا در حوزه های پولی مالی و به حداقل رسیدن آسیب از حیث اختلاف زمانی است.
فوآد شعبانی
برای کارزاردرخواست برقراری بیمه تکمیلی معلولان
با عنایت به قانون جامع حمایت از حقوق معلولان یقینا تصویب و اجرای این امر یعنی بیمه تکمیلی رایگان برای معلولان میتواند از بسیاری معضلات جامعه معلولین گره گشایی کند. به امید اجرای این امر برای معلولان.
1
فوآد شعبانی
برای کارزاردرخواست افزایش دستمزد کارگران سرپرست خانوار
امروز شاهد افزایش روز افزون حضور کارگران مجرد زن و مرد در سطح کارخانه های ایران عزیز هستیم، دلیل عدم تشکیل خانواده چیزی نیست جز وحشت از تأمین حداقل معاش خانواده. نجات معیشت خانواده کارگری یعنی نجات یک کشور. قوای محرکه اقتصاد و صنعت کشور با وجود کارگرانی که امید به زندگی دارند و توان تشکیل و تامین معاش خانواده از راه حلال هرگز دغدغه ای برای فردای اقتصاد ایران نخواهد داشت.
فوآد شعبانی
برای کارزاردرخواست اجرای ماده ۲۷ قانون حمایت از معلولان محروم
حسن اجرای ماده 27 قانون جامع حمایت از حقوق معلولین مطابق با آنچه در مجلس شورای اسلامی مصوب و توسط شورای نگهبان تایید گردید، میتواند یکی از نمادهای بسط قسط در جامعه ایرانی اسلامی ما باشد. ان شا الله این موضع نیز به زودی محقق گردد.
فوآد شعبانی
برای کارزاردرخواست برکناری شهردار تهران
هوالبصیر. عدم توفیق ایشان در ثبت عملکردی مثبت بعنوان شهردار کلان شهر تهران در کنار دنیایی از ناکارآمدی در زوایای مختلف مدیریتی، اثبات نمود وی در جایگاه شهرداری تهران به هیچ وجه لایق تصدی بر این پست نبوده و نیست. کاش «چشم بیدار محافظ ایران اسلامی» از این همه کوتاهی چشم پوشی نکند.
فوآد شعبانی
برای کارزاردرخواست جلوگیری از تخریب پارک قیطریه
تخریب پارک قیطریه و قطع درختان آن نماد تقابل همه جانبه مدیریت مسموم و ناکارآمد شهرداری تهران و در راس آن آقای زاکانی با وجود عزیز مادر طبیعت شهر تهران است! اگر فرزندان مادر هنوز زنده هستند؛ اجازه این تعرض بی جا را نخواهند داد...
عضو ویژه کارزار شوید!
همراه همیشگی، میتوانید با عضویت ویژه از خدمات اختصاصی در کارزار استفاده کنید.
عضویت ویژه
شما هم می‌توانید عضو ویژه کارزار شوید. عضویت ویژه
گزارش خطا در صورتی که مشکلی در کار با سیستم پیدا کردید یا محتوای نامناسبی در آن دیدید به ما گزارش دهید:
یادآوری: شما می‌توانید امضاهای خود را از طریق پنل کاربری حذف کنید.
شمارهرا وارد کنید: