⚠️ زمان این کارزار به پایان رسیده است. می‌توانید کارزارهای زیر را حمایت و امضا کنید:

◻️ ذهن مسموم، قاتل دختران معصوم
◻️ درخواست لغو مصوبه دستمزد ۱۴۰۲
◻️ درخواست الزام فوری شرکت مخابرات به اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و بند ۶ تصویب نامه هیئت وزیران در قبال پرسنل بازنشسته و شاغل مخابرات

درخواست مجازی شدن امتحانات علم و فرهنگ

#علم_و_فرهنگ

درخواست مجازی شدن امتحانات علم و فرهنگ

بسمه تعالی

ریاست محترم دانشگاه علم و فرهنگ،
جناب آقای دکتر باصولی

سلام علیکم؛

اینجانبان، دانشجویان تمامی مقاطع دانشگاه علم و فرهنگ، با نظر به شرایط حال حاضر جوی استان علی‌الخصوص برودت هوا و بارش برف در منطقه دانشگاه، خواستار تعطیلی آن در طی روزهای آتی هستیم. همچنین به خوبی مستحضر هستید که در حال حاضر با بحران کمبود گاز و به دنبال آن با مشکلات گرمایشی در سطح ادارات و دانشگاه‌ها رو به رو هستیم؛ لذا خواسته ما دانشجویان از ریاست محترم، اتخاذ تدبیری در خصوص این مهم می‌باشد.

علاوه بر موضوعات فوق، خبرهایی مبنی بر شیوع دو ویروس جدید کرونا و آنفلوانزا و خیز موج جدید آن به گوش می‌رسد که سلامتی دانشجویان را در معرض خطر قرار می‌دهد. هر چند به این موضوع آگاه هستیم که با توجه به تعطیلی‌هایی که روزهای اخیر با آن مواجه شدیم امکان ایجاد خلل در اجرایی کردن تقویم آموزشی مشخص شده می‌باشد، کما اینکه به زودی روزهای پرداخت شهریه و انتخاب واحد را در پیش رو داریم و به تعویق افتادن امتحانات می‌تواند موجب ایجاد مشکلاتی در این زمینه شود؛ به همین سبب برگزاری امتحانات به صورت مجازی می‌تواند بی شک گزینه قابل تاملی برای مسئولین مربوطه باشد.

با امید بر اینکه تصمیمی در راستای منافع مشترک دانشجویان و مسئولین دانشگاه اتخاذ شود که بی‌تردید این منافع از هم جدا نیست.
با تشکر از توجه شما

زمان این کارزار به پایان رسیده است.

جهت اطلاع از نتیجه این کارزار و خبرهای مربوط به آن به کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام کارزار مراجعه نمایید.

امضاکنندگان: 1 نفر

  • حانیه اردستانی

بحث و گفتگو

اخبار مرتبط با این کارزاراگر شما خبر تازه‌ای دارید لطفا لینک خبر رسمی آن را از طریق کلید فوق ثبت نمایید.


تأیید کارزار جهت انتشار

این کارزار در چهارچوب قوانین پلتفرم کارزار تأیید و منتشر شد.این کارزارها را هم حمایت کنید: