⚠️ زمان این کارزار به پایان رسیده است. می‌توانید کارزارهای زیر را حمایت و امضا کنید:

◻️ درخواست پیگیری هجوم ریز گردها در شهرستان سرخس و اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های پیش‌رو برای حل این موضوع
◻️ درخواست پرداخت سهم و سود و انتقال سند و فروش هتل‌های آذین ۱ و ۲ (پاژ) در مشهد
◻️ درخواست لغو بخشنامه شماره ۲۶۱/۷۰۰ مورخه ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ وزارت آموزش و پرورش (ممنوعیت بازنشستگی معلمان بعد از اول مهر ۱۴۰۲)

رسیدگی به فعالیت های موسسه فاطر نگین ایرانیان در سایت eccom.ir با نام جامعه اقتصادی ایثار

#مبارزه_با_فساد

رسیدگی به فعالیت های موسسه فاطر نگین ایرانیان در سایت eccom.ir با نام جامعه اقتصادی ایثار

حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری
دادستان محترم کل کشور

با سلام،

احتراما به اطلاع می‌رساند موسسه غیرتجاری فاطر نگین ایرانیان به شماره ثبت۳۱۸۸۱ و شناسه ملی ۳۲۰۸۷۸۲۱۱ و به مدیر عاملی علیرضا نویدی بنه کهل به کد ملی ۱۳۷۱۰۰۵۶۸۰ با ایجاد یک سایت به نشانی eccom.ir با نام جامعه اقتصادی ایثار و سو استفاده از تحت پوشش بودن سازمان‌ها و نهادهای دولتی و کشوری ( بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران) و سو استفاده از مجوزات مراجع قانونی در اعلام کسب مجوزات لازمه جهت اعتماد سازی ( نماد اعتماد الکترونیک، نشان ثبت ملی دیجیتال و... ) و مشارکت شرکت های ایثارگران کشور در این مجموعه ( جامعه اقتصادی ایثار) با شعار اینکه جهت ساماندهی فضای کسب و کار و حمایت از اقشار محروم و فعالین حوزه اشتغال و کارآفرین و اقشار محترم بخش خصوصی، جامعه نخبگان، شرکت های دانش بنیان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اصناف با هدف ایجاد اشتغال خانواده و بنگاه های زود بازده، اعطای تسهیلات بلند مدت قرض الحسنه ۵ میلیارد تومانی با سود ۴ درصد بدون سپرده و ضمانت کافی، اعطای مسکن و خودرو و موبایل به‌صورت اقساط قرض الحسنه بلند مدت بدون پرداخت هیچ گونه وجهی اقدام به راه اندازی این مجموعه به‌صورت شبکه ایی با وعده استخدام به‌صورت نیروی دورکار با پرداخت حقوق های ۵ میلیون تومان به‌عنوان پشتیبان و۱۷ میلیون تومان و ۴۴ میلیون تومان به‌عنوان سرپرست و ناظر و... در حال نیروگیری بین مردم می‌باشد. ( لازم بذکر می‌باشد هر شخص جهت ثبت نام می بایست مبلغ ۱۷ هزار تومان بعلاوه ۴ رقم آخر شماره همراه خود را می بایست به شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۳۶۴۵۸۰ نزد بانک صادرات به نام شرکت فاطر نگین ایرانیان واریز نماید. )

در شرح کار وظایف نیروی استخدام شده اعلام شده که: «فقط آموزش سایت برعهده ی آنهاست و کار فقط آموزش سایت و انتقال آموزش به نفرات دیگر می‌باشد.» اما بعد از گذشت زمان زیادی مشخص گردید حقوقی نیز به اشخاص تاکنون ( اول بهمن ماه ۱۴۰۱) پرداخت نگردیده و همچنین افراد بعد از مطلع شدن نسبت به موضوع قصد انصراف و قطع همکاری داشتند نیز امکان حذف اطلاعات هویتی خود را از این سایت نیز ندارند.

از جمله مواردی که می بایست به آن در این اتفاق اشاره داشت:

۱. موسسه فاطر نگین ایرانیان اعلام داشته که تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و در قسمت های سایت خود این جمله را قید کرده است و اعلام داشته و پرداخت یار بانک مرکزی می‌باشد در صورتی که با استعلام از شرکت شاپرک و بانک مرکزی مشخص گردید این شرکت چنین مجوزی ندارد.

۲. موسسه فاطر نگین ایرانیان اعلام داشته که جامعه اقتصادی ایثار (زیر نظر شرکت های ایثارگران کشور می‌باشد) که با استعلام از بنیاد شهید و ایثارگران مشخص شد چنین مجموعه ای وجود ندارد.

۳. سو استفاده از نمادهای مجوزات مانند نماد اعتماد الکترونیک (وزارت صنعت و معدن و تجارت) و نماد نشان ثبت ملی دیجیتال (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، بانک رسالت، بانک سامان، بانک صادرات و شرکت های psp جهت جلب اعتماد مردم برای ثبت نام
لازم به توضیح می‌باشد استعلام نماد اعتماد الکترونیک و نشان ثبت ملی دیجیتال گرفته شد که این مجموعه هیچ یک از مجوزات را اخذ نکرده است، همچنین از بانک رسالت نیز استعلام بعمل آمد که آنها نیز اعلام داشتند چنین مجوز یا قراردادی با این مجموعه ندارد.

۴. وصل نمودن این فعالیت به اینکه این طرح شهید بزرگوار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بوده که توسط شرکت های ایثارگران کشور و موسسه فاطر نگین ایرانیان به اجرا درآمده و مسئولین و روسای آن از سرداران و فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران می باشند. (مثلاً شخصی را به نام سردار کریمی به‌عنوان رئیس این مجموعه و شخص دیگری را به‌عنوان دکتر اعتمادی که با ها اعلام داشته اند ایشان روحانی می‌باشند به‌عنوان جانشین ایشان و شخصی به نام آقازاده اعلام شده از نیروهای ارشد فرماندهی نیروی انتظامی یا خانمی به نام سرهنگ ایوبی از سپاه پاسداران و... جز مدیران این مجموعه هستند.

۷. در طی بررسی ها مشخص گردید علیرضا نویدی بنه کهل سال ۹۲ به جرم ارتشا، اختلاس و کلاه برداری و سو استفاده از نام نهادی به نام بنیان قوه قضایی با اعلام قصد ورود منابع ارزی برای پروژه‌های عمرانی در استان‌های مازندران و گلستان اقدام به کلاه برداری ۳۰۰ میلیون تومانی متهم گردیده است. که به علت مجهول المکان اعلام شدن این شهص در آن برهه حکم دادگاه در روزنانه فرهیختگان چاپ و منتشر گردیده است که تصویر آن پیوست ضمیمه لایحه می گردد.

۸. همزمان با رونمایی طرح مسکن ایثارگران توسط معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و کلنگ زنی طرح ۱۳۶۵ واحدی در کرج اعلام داشتند که به تمام اعضا میخواهند مسکن واگذار کنند فقط با دریافت ۲۰ درصد قیمت مسکن و مابقی را خود جامعه اقتصادی ایثار به‌صورت قرض الحسنه پرداخت می‌کند و خودش نیز اقساط را پرداخت می‌کند.
نکته قابل توجه آنکه: اعلام واحد‌های واگذاری در مرحله اول دقیقا به تعداد واحد‌های اعلامی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در تهران بوده است.

۹. اعطای خودرو به صورت رایگان به اعضا بشرط اینکه ۳۰۰ نفر به‌صورت شبکه ایی ثبت نام نمایند.

۱۰. اعطای گوشی موبایل بدون پرداخت وجه به‌صورت قرض الحسنه که پول اقساط آن را جامعه اقتصادی ایثار از حقوق افراد به‌صورت قرض الحسنه پرداخت می‌کند.

۱۱. تشکیل گروه ها و کانال هایی در فضای مجازی و برگزاری کنفرانس هایی جهت گسترش جذب نیرو با عناوین مختلف و با بهره گیری از اعتقادات و ارزشهای مردم و استفاده از اسم و رسم و القاب و درجه عزیزان خدوم سپاه پاسداران و افراد ارشد نظام.

۱۲. فعالیت های مجموعه به گونه ایی می‌باشد که بسیاری از مردم در حدود بیش از ۶۰ هزار نفر تاکنون ثبت نام کرده اند.

۱۳. وعده پرداخت وام های ۵ میلیارد تومانی بدون وثیقه و با اقساط ۹۶ ماهه با سود ۴ درصد و یکسال تنفس که جامعه اقتصادی ایثار خودش در صورتی که شخص توانایی پرداخت نداشته باشد بجای او پرداخت می‌کند.

لازم به توضیح است شخصی به نام دکتر سیف پشت پرده این موضوع نیز می‌باشد که نامی در اسناد از وی نیست اما در این مجموعه به‌عنوان رئیس این تشکیلات از ایشان یاد می‌گردد.

۱۵. موسسه فاطر نگین ایرانیان در سالهای قبل در حوزه استخراج و خرید و فروش ارزهای دیجیتال، رمز ارزها نیز از طریق سایتی به آدرس dolari.ir فعالیت می‌کرده است که این سایت نیز مجوز نداشته است اما همانند این کار نیز با نمایش آگهی ثبتی خود سعی بر جلوه دادن قانونی خود داشته است.

۱۶. تکرار این موضوع در سالهای قبل در سایتی به نام fgsapp.ir جهت انجام فعالیتی این چنینی و استفاده مشترک آرم و تکراری بودن روش سو استفاده کردن از مجوزات و جعل نام به روشی یکسان

با توجه به موارد فوق الاشعار و با عنایت به مدارک بدست آمده ما امضا کنندگان این کارزار از حضرتعالی تقاضا داریم نظر به بند ز الحاقی به ماده ۱ قانون اخلالگران در نظام اقتصادی مصوب ۱۳۶۹ که شبکه سازی و عضوگیری به منظور درآمد ناشی از افزایش اعضا را جرم دانسته و همچنین با توجه به قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء اختلاس و کلاهبرداری با عنایت به اینکه هر سه رکن توسل به وسایل متقلبانه و فریب و بردن مال صورت گرفته از مصادیق بارز این قانون بوده. همچنین خدشه و سوء استفاده از جایگاه فرماندهان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیشبرد اهداف موسسه و فریب اذهان عمومی و اغفال مردم با وعده های پوچ و خالی و بدون پشتوانه و کسب و غصب عنوان عنوان موضوع ماده ۵۵۵ قانون مجازات اسلامی باب پنجم تعزیرات و با عنایت به طرح و پلن این موسسه و سابقه اعضای آن در امر کلاهبرداری در مواردی مشابه این اقدامات میتواند از مصادیق پولشویی موضوع قانون مبارزه با پولشویی مصوب ۱۳۹۷ باشد به این مهم رسیدگی و صدور دستورات شایسته و پیگیری تا حصول نتیجه مستدعاست.

با احترام

⚠️ در متن این نامه ادعاهایی مطرح شده که «کارزار» نمی‌تواند آنها را تأیید یا تکذیب کند و مسئولیت حقوقی آن با نویسندگان و امضاکنندگان نامه خواهد بود.

زمان این کارزار به پایان رسیده است.

جهت اطلاع از نتیجه این کارزار و خبرهای مربوط به آن به کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام کارزار مراجعه نمایید.

امضاکنندگان: 860 نفر

 • پوریا یعقوبی خمسه کرج

 • زهرا افشار تهران

 • مریم‌ شهدادی زابل

 • محترم جهانبانی اندیشه

 • سیداحمدکسائیان مهابادی اندیشه

 • زهراچادردوز اصفهانی اصفهان

 • نگین فارسی اصفهان

 • سامان کریمیان سقز

 • ندا روستا مشهد

 • داود زنگویی ماهشهر

 • علیرضا دادخواهی عمومی اصفهان

 • سیده مائده غرابی اهواز

 • علی سامنی تهران

 • غلامحسین حق شناس اصفهان

 • فاطمه حق شناس اصفهان

 • رضاصمدی فروشانی

 • خدیجه رجبی رشت

 • امید نصرالهی تبریز

 • محمد رضا خداکرمی قم

 • رضا صمدی

 • مازیار تقی نیا ر‌شت

 • ملیحه زمردی مشهد

 • مژگان جهانبانی مشهد

 • مریم جهانبانی مشهد

 • لیلا درویش پور تهران

 • محمد حسین دهقانی پیشه البرز

 • مهلا صفری کرمان

 • مهدیه بخشی اصفهان

 • راضیه سرلک اصفهان

 • سروه کاظمی سنندج

بحث و گفتگو

محمدامین گرجی فر : سلام لطفا از این کمپین مطالبه گری حمایت کنید و توی گروه ها وکانال های مجازی نشر بدین تا امضا بیشتری جمع بشه https://www.karzar.net/100665 🙏🌹
💬 پاسخ
نیما طاهرنیا : ای ای ای نویدی خوب سر همه شیره مالیدی خوب سرکارمون گذاشتی سه ماه سه ماه مهلت گرفت که صدا ها بخابه همه ساکت شن دیگه کسی پی گیر فاطر نگین نشه عجب بی پدر مادری هستی دل غافل غفلت از ما بود خجالت بکش این پولا خوردن نداره به موقع منتظر ما باش بلاخره گیر می افتی مملکت قانون داره فک کردی میخوریو بای بای دا کی به کیه هاا 2×2تا 12 تا هاا کی به کیه مام خدمت می‌رسیم دوسال علافمون کردی الانم فک میکنی همه از یاد بردن داا کورر خوندی منتظر باش
💬 پاسخ
اسماعیل پاک نظر : سلام من یکسری مدارک دارم که شرکت فاطر نگین مبلغ 200 میلیون دلار از طریق یک شرکت در استانبول و به واسطه بانک مرکزی ایران دریافت کرده است.
💬 پاسخ
سعید مهرایی : درود هموطن گرامی! خواهشمندم کارزار 75954 با موضوع درخواست تدریس ورزش باستانی به عنوان ورزش ملی در مدارس را حمایت نمایید.
💬 پاسخ
اورجعلی رضایی دستجردی : کارزار هم مثل بقیه دنبال کسی است بدون دردسر
💬 پاسخ
اورجعلی رضایی دستجردی : علیرضا نویدی بنه کهل رئیس مسعول فاطرنگین ایرانیان ازمن دویست پنجاه میلیون گرفته سال۹۸ کامیونت را فروختم دادم به این آقا ازبرج سه ۱۳۹۹ داره امروزفردامیکنه مارا درحددیوانگی به پیش برده بارها خودم از دتنهای خودم خودمراکتکزدم بخاطر شرمندگی ازخانواده این آقا وست سلیمی برادره من بود حالا ببین بادیگران چه می‌کند فقط مواظب اموالتان باشد سه سال چند ماه ام روز فردا کاش دزدبرده بود
💬 پاسخ
سعید مهرایی : درود هموطن گرامی! کارزار شما امضا شد. خواهشمندم کارزار 59586 با موضوع بازنگری در پرونده تخلف ساخت و ساز در بافت تاریخی تجریش را حمایت نمایید.
💬 پاسخ
نازنین عبدلی : خدالعنتشونه ایشاللع این ۱۷ تومن از گلوشون پایین نره خرج بیمارستانشون کنن ۱۷ تومن اگه ضبدر ۱۰۰۰ یا بیشتر بکنید میدونید چقدر میشه؟ بعد ۶ ۷ ماهه نارو سرکار گزاشتن که بعد تازه میان میگن که سایت ها خرابه و داریم درست میکنیم اخرم ی لینک میدن که شرکت کلاهبرداریه تورخدا دگ گول الکی نخورید کار های اینترنتی همشون کشکه فقط خدا جوابشونو بده که این همع مردم رو اذیت میکنن من که شخصا نمیبخشمشون بدبخت های گشنه(:
💬 پاسخ
عباس مرادی : دوستان لطفا به یک دیگر تهین نکنید
💬 پاسخ
نیما طاهرنیا : عرض ادب و احترام و خسته نباشید به تمامی دوستان خانوم رضوی فرمایش شما صحییح و متین می باشد اما اما شاید شما قرار دادت بالا نه اومده یا زیاد کار نکردی منی که از 1401/05/27 دارم تلاش میکنم والان 1401/12/08 هنوز نتیجه ای نگرفتم و قرار داد سه ماهه بنده هم داره تموم میشه و هیچ کدوم از مسولین شرکت پاسخ گو نیستن و جوابی نمیدن هرماه میان میگن خدمات فلان گذاشتیم یه هفته ایجاد سرگرمی بعد دو باره همون اش و همون کاسه و درضمن من نظر شخصیمو میگم مثلا مثلا 900 نفر ثبت نام کردن خب درست 900 تا 17 تومن چند میشه خانوم محترم هان بله شاید برا شوما پول ادمس هم نباشه ولی برا خیلی پول 20 تا نونه لطفا نظر خودتونووو بگید با بقیه کاری نداشته باشید الانم منتظریم قول 22 بهمن رو داده بودن که از روش الان 10 20 روزیم میگذره اما هیچ کدوم از مسولین شرکت جواب گونیستن اگر واقعا کاسه ای زیر نیم کاسه نیس این قوی و این میدان داا چراا الکی میان مگن خدمات خرید گذاشتیم کو مومن خدا خدمات خریدتم ناقص ول کردی چی شد پس ببیان جواب بدن دااا حتما کاسه ای زیر نیم کاسه هست
💬 پاسخ
عباس مرادی در پاسخ به نیما طاهرنیا: با سلام خدمت شما سر کارتون گذاشتن
💬 پاسخ
مریم رضوی : دوستان اگر شرکت میخواست کلاهبرداری کنه که فرم ثبت نام رو نمیبست تا بتونه همچنان کلاهبرداری کنه چون الان چند روزی هست که تعداد نیروها به حد نصاب رسیده و دیگه نیرو لازم نیست و از همه مهم تر اگر کلاهبردار بود بعد از این همه مدت بعد از این همه نقد راجب بهش حتما سرنگون میشد ولی نشد حالا در صورت کلاهبردار بودن کسایی که ثبت نام کردن چیزی از دست ندادن هیفده هزار پول یه آدامسه آخه و اگر هم شرکت معتبر باشه یه عده صاحب حقوق و کلی امتیاز و تسهیلات خوب میشن و افراد ساده که ثبت نام نکردن و عقلشونو دادن دست چندتا سایت دروغ، با حسرت نگاه میکنن در ضمن کسایی که میگن بعد چند ماه حقوق دریافت نکردن آخه عزیز من شما کاری انجام دادی که درخواست حقوق داری هنوز کار شروع نشده که کاری کنی و در ازاش حقوق بگیری لطفاً یکم از عقلتون استفاده کنین
💬 پاسخ
پرینازصدیقی نژاد در پاسخ به مریم رضوی: خانمی که ازعقلت استفاده میکنی 17هزار تومان رو ضربدر 1000کن ببین چقدر میشه بعد بیا اینجا داستان بگو.
💬 پاسخ
عباس مرادی : آقای فساد یاب من از شما عذرخواهی میکنم بابت این مساعل
💬 پاسخ
عباس مرادی : با سلام من از همه کسانی که بهشون تهمت افترا زدنم عذرخواهی میکنم از آقای فساد یاب کریمیان احدیان دوستان و ادمین ها عذرخواهی میکنم 🙏 🙏 ما را حلال کنید😭 گول خوردم
💬 پاسخ
عباس مرادی : با سلام اقای احدیان بیا پی وی من کارت دارم هر چه زود تر ولی اگه نیای برات گرون تموم میشه من اطلاعاتی ازشما دارم منتشر میکنم ولی اگر عاقل باشید هیچ اتفاقی نمی افتد مطمئن اینم شماره خانم صابری هستش که توی کارزار ثبته ایقدر احمق نشدم که شمارم ثبت کنم
💬 پاسخ
سایه ? : من چندین ماهه تو این موسسه هستم همش وعده های الکی و پوچ میدن به مردم ، خدا لعنتتون کنه که اینجوری مردم رو به بازی گرفتین ، تمامه کسایی که میگن این موسسه واقعیه دارن دروغ میگن من خودم از پلیس فتا استعلام گرفتم و دیدم کلاهبرداریه روش کارشونم مثله شرکتای هرمیه هی باید زیر مجموعه ببری ، خیلی از اعضایی که داخلش هستن نمیدونن حتی فاطرنگین شرکت نیست موسسه ی غیرتجاری هستش نامسلمونا با مردم بازی نکنین خیلیا اوضاع مالی خوبی ندارن امید الکی میدین که چی بشه؟ ، بیشترم خانما رو بازی میدن ممنونم از کسی که این کارزار رو درست کرد خدا خیرتون بده اجرتون با آقا امام زمان (عج)🌹
💬 پاسخ
عباس مرادی : مرگ بر گروه احدیان که همه را داره گمراه میکنه
💬 پاسخ
عباس مرادی : با سلام و عرض ادب احترام آقای کریمیان شکایتت رو وردار از کارزار و گروهتون را ببندین وگر نه با شما به ‌‌شدت برخورد می‌شود
💬 پاسخ
سایه ? در پاسخ به عباس مرادی: ساقی هستم ایشون نمونه کارمه 😐😀
💬 پاسخ
سایه ? در پاسخ به عباس مرادی: از چه طریقی میخواید برخورد کنید مگر راه برخورد جز روش قانونی مسیر دیگه ایی هم داره ؟! اگر کار شما درسته ترستون از پیگری در مسیر قانونی برای فعالیت های این مجموعه چیه شما ها که همه میگید این کارزارها الکی پس چرا الان دنبال این هستید که کارزار پاک بشه اگر راست میگید بزارید قانون تصمیم بگیره
💬 پاسخ
مصطفی معصومی : باسلام و احترام از شرکت درخواست پیگیری وشکایت نسبت به نویسنده و امضا کنندگان نامه را دارم. لطفا نسبت به این تهمتها و اتهام ها واکنش قاطع نشان بدهید. بنده چند ماه هست که عضو شرکت هستم تا کنون پولی پرداخت نکردم .شرکت هم تا به حال به وعده ها عمل کرده بعضی ها کلا همیشه مانع الخیر هستند
💬 پاسخ
کوروش شاهمرادی : متاسفانه از این شرکت های سوری زیاد داره ایجاد میشه و قطعا قطعا قطعا مثل ترید یونایتد و شرکت های اینچنینی هیچ ارگانی پیگیری نخواهد کرد . هیچ کسی هم نمیتونه جلوی رشد فساد روزافزون رو بگیره . کار همه زاره کارزار نمیخواد
💬 پاسخ
مهلا احمدی : اصلا هیچ پولی نمیدن غیر قانونیه از فتا و بانک مرکزی استعلام گرفتم فقط از من برای هر آموزش الکی 17 تومن 17 تومن پول گرفتن با 4 رقم آخر شماره تلفن . 4 ماهه یه هزار تومن هم پول ندادن شکایت هم کردم در حال پیگیری هستم
💬 پاسخ
ال. چ در پاسخ به مهلا احمدی: سلام شما که ثبت نام کردید چیکار کردید که توقع حقوق داشتید موسسه تایم ثبت نامش هنوز تموم نشده شمایی که اومدی ثبت نام کردید باید منتظر بودید استخدام تموم بشه آموزش هاتون رو برای کار تموم می‌کردید و بعد شروع به کار می‌کردید اون موقع درخواست حقوق داشتید خمره رنگرزی که نیست هر کسی وارد شد همون ماه اول حقوق دریافت کنه شما هر موسسه دیگه هم برید باید اول آموزش ببینید، کارفرما از مسلط بودن شما اطمینان داشته باشه تا شمارو سر کار بفرسته
💬 پاسخ
شهربانو شیرزاد : باسلام و احترام این کارزار جدید هم امضا کنید👇👇👇👇👇 ❤❤❤❤ 🌹🌹🌹🌹✖️ ■■#حذف کارت پایان خدمت برای گرفتن جوازکسب■■✖️ (((جواز کسب آسان)))🛑🛑✌ ➰️《《《 ممنون میشم امضا و همکاری کنید وما رو در قدمی بزرگ یاری کنید تا یکی از مشکلات جوانان حل شود》》➰️❌️❌️ کافیه عبارت {{جواز کسب }}و یا{عدد61602} ✖️✖️☘️☘️☘️☘️ را در قسمت جستجو سرچ کنید 🙏🏻✌❤❤❤❤ ✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️ https://www.karzar.net/61602
💬 پاسخ
ع احمدی : من تازه امروز ثبت نام کردم یعنی همه چی کشکه؟ایا برای من مشکلی که پیش نمیاد؟؟
💬 پاسخ
محمود رضا احدیان پور پروین : خود مدیران و رهبران این کارزار مجرم هستند و از آنها شکایت شده و با این کارزار مردم را بیراهه میبرند.
💬 پاسخ
نگار م. در پاسخ به محمود رضا احدیان پور پروین: بله منم نظر ایشون را تایید میکنم . این افراد فقط دارند شرکتی که برای مردم میخواد کار کند را خراب کنند گول نخورید و وارد این شرکت بشید و از تسهیلات عالی ان بدون پرداخت حتی یک ریال پول بهره ببرید . در پناه خدا
💬 پاسخ
علی محمدی در پاسخ به محمود رضا احدیان پور پروین: چیزی که اطلاع نداری نظر نده
💬 پاسخ
محمود رضا احدیان پور پروین در پاسخ به علی محمدی: شما از چی اطلاع داری ؟خود بانیان این کارزار مجرم هستند و شماره پرونده 1401220940239061 در دادسرای 31 جرایم اینترانتی در مورد آنها مفتوح است
💬 پاسخ
ال. چ در پاسخ به نگار م.: موسسه با شماره ثبت و کد ملی کارش رو شروع کرده هیچ چیزی غیر قانونی نیست فقط کافیه وارد سایت اسناد و املاک یا قوه قضائیه یا حتی اداره مالیت بشید و از طریق این شماره ثبت موسسه استعلام بگیرید دوران جاهلیت نیست که تا یه عده اومدند و گفتند کلاهبرداریه شما قبول کنی کد ملی مدسسه 10320878211
💬 پاسخ
فرشید ترکاشوند : سلام منم امروز میخواستم به استخدام این شرکت دربیام ولی کار خوبه خدادرست کنه هرکاری کردم شماره تلفنم رو تایید نکرد الهی شکر نشد وگرنه به فنا میرفتم ممنونم از اطلاع رسانیتون
💬 پاسخ
محمد نظری : این شرکت معتبره، کمپین شما بی حاصله
💬 پاسخ
فاطمه لیاقتی در پاسخ به محمد نظری: اگر معتبر بود به منی که ۶ مله دارم کار میکنم تو شرکت حقوق میداد وقت پول از دست دادم
💬 پاسخ
ع احمدی در پاسخ به فاطمه لیاقتی: ی سوال دوست عزیز،منم تازه امروز پنل کاربری مو ساختم الان برامون مشکل ک پیش نمیاد؟
💬 پاسخ
سار سلطانی در پاسخ به فاطمه لیاقتی: سلام وقتتون بخیر. واقعا هیچ حقوقی ندادن بعد از ۶ ماه؟ من توی نظرات خوندم کسی گفته بود ۴ماهه ثبت نام کردم و چندبار ۱۷ تومن دادم واسه آموزشای مختلف ولی حقوق نگرفتم.باز یکی جواب داده بود که چون هنوز دارن استخدام میکنن و کارشروع نشده حقوق نگرفتین! درسته؟
💬 پاسخ
نگار م. : سلام تمام این حرفایی که در ابن کارزار بر علیه موسسه گفته شده دروغ و توخالی هست . خدا لعنت کنه کسانی که نمیگذارند برای مردم قدمی برداشته بشه . چه منفعتی به شماها میرسه که این همه مخالفت میکنید و بیچاره مردم ما که فقط نشستند ببینند اینترنت چی میگه !!!! هر کسی تو اینترنت نظر مینویسه ولی صداقت موضوع از اینجا مشخص نمیشه . هوشیار باشید این موسسه مشکل گشای مردم هست .
💬 پاسخ
امیر دستجانی : خب که چی حالا؟ پولی کسی از جیبش داده؟ شما پولی دادی؟ حالا یا این اتفاق میوفته یا نمیوفته. ضرر شما در چیه؟ چه حوصله ای داری رفتی یه میلیون خط نوشتی. فشار نخور حالا
💬 پاسخ
لیلا جابری : این چرت و پرتها رو از کجا اوردین سند و مدرکشو بدین که از طرف دادستان کل کشور هست
💬 پاسخ
علی دشتی : متوجه نشدم چطور میشه /تمامی بندها الکی هستش
💬 پاسخ
نسیم خدایی : چرا اینقدر حرفهای بی اساس نوشتید چرا حرفاتون قانونی نیست اصلا حرفاتون بر اساس جرم نیست اصلا این شرکته ادعایی نکرده چرا حرف میزارید تو دهن مردم آخه تازه اینها اتهام نیست اتهام به این میگند که مثلاً ماشینی که میدند پولی طرف واریز بشه و پول اون طرف بالا کشیده باشند ن اینکه بدون هزینه بشه جرم. موارد بی معنی .... اتهام الکی جرم الکی 🙄
💬 پاسخ
سیده زهرا گوهری : سلام لطفاً از کارزار جانبازان شیمیایی و اعصاب وروان متوفی را شهید اعلام کنید ازکارزار شما حمایت کردیم
💬 پاسخ
محمودرضا احدیان پور : به نتیجه نخواهد رسید
💬 پاسخ
عباس مرادی در پاسخ به محمودرضا احدیان پور: با سلام اقای احدیان بنده رو که یادتون هست عباس مرادی هستم کوچیک شما دلم واسه اعضاگروه تنک شده آقای کریمیان آقای فساد یاب ادمین هاو دوستان لطفا لینک گروه رو برام بفرستید لینک جدیدش
💬 پاسخ
علی احمدی : تمامی ادعاها الکی .و پوچه
💬 پاسخ
شاه بندر در پاسخ به علی احمدی: تاحالا حقوقیم گرفتی؟
💬 پاسخ

اخبار مرتبط با این کارزاراگر شما خبر تازه‌ای دارید لطفا لینک خبر رسمی آن را از طریق کلید فوق ثبت نمایید.


سلب مسئولیت

در متن این نامه ادعاهایی مطرح شده که «کارزار» نمی‌تواند آنها را تأیید یا تکذیب کند و مسئولیت حقوقی آن با نویسندگان و امضاکنندگان نامه خواهد بود.

تأیید کارزار جهت انتشار

این کارزار در چهارچوب قوانین پلتفرم کارزار تأیید و منتشر شد.این کارزارها را هم حمایت کنید: