افزایش نرخ تاکسی‌های اینترنتی و کاهش کمیسیون

#افزایش_کرایه_تاکسی

افزایش نرخ تاکسی‌های اینترنتی و کاهش کمیسیون

تاکسیرانی کشور و سایر ارگانها و سازمانهای مختلف مرتبط با تاکسیرانی

ضمن عرض سلام و خسته نباشید

به آگاهیتان می‌رسانیم بعد از اینکه تاکسی‌های اینترنتی در کشور جا افتاد ما رانندگان تاکسی تمام آژانس‌ها و تاکسی‌های خطی کارمان کساد شد و مجبور شدیم همگی برای این شرکت‌های تاکسیرانی کار کنیم.

قوانین این تاکسیهای اینترنتی به هیچ عنوان جوابگوی نیاز رانندگان نیست و هیچ جایی برای شکایت از نحوه عملکردشان هم وجود ندارد. از جمله نارضایتی‌ها می‌توان به کمیسیونی بیش از ۱۵ درصد اشاره کرد که در هیچ جای دنیا همچین کمیسیونی برای شرکت‌های تاکسی اینترنتی وجود ندارد. حتی بهترین شرکت‌ها در کشورهای دیگر بین ۵ تا ۷ درصد حق کمیسیون دارند و یا نحوه نرخ‌گذاری به هیچ عنوان منطقی و با هیچ فرمول منظمی نیست و بشدت کرایه‌ها پایین است و حتی طی سالهای اخیر همسو با تورم در جامعه به هیچ عنوان کرایه‌ها هم افزایش پیدا نکردند. امنیت پایین، نداشتن بیمه، نداشتن سهمیه سوخت مناسب و خیلی ایرادات دیگر به این شرکت‌ها وارد است و با یک تحقیق بسیار ساده هم می‌توان متوجه تمام این مشکلات شد. راه‌اندازی چنین شرکت‌های بدون ساز و کار مناسب و پشتیبانی بسیار ضعیف به بهانه افزایش شغل اصلا قابل قبول نبوده و نیست.

از این رو خواهشمندیم از تمام ارگانهای مربوطه بخصوص تاکسیرانی کشور حتماً و سریعتر به این مسئله مهم رسیدگی کنند، چرا که ما رانندگان بشدت در وضعیت اقتصادی امروز در تنگنا هستیم.

با تشکر

2%
98 درصد باقی مانده تا انتشار در فهرست کارزارها
[اطلاعات بیشتر]

امضاکنندگان: 1 نفر

  • سیدعلیرضا حصاری

بحث و گفتگو

سیدعلیرضا حصاری : امیدوارم تأثیرگذار باشه،هرچند گوش شنوتیی نیست
💬 پاسخ

اخبار مرتبط با این کارزاراگر شما خبر تازه‌ای دارید لطفا لینک خبر رسمی آن را از طریق کلید فوق ثبت نمایید.


تأیید کارزار جهت انتشار

این کارزار در چهارچوب قوانین پلتفرم کارزار تأیید و منتشر شد.این کارزارها را هم حمایت کنید: