تقاضای ابطال آئین‌نامه اجرایی قانون رتبه‌بندی معلمان

#ابطال_آئین_نامه_اجرایی_قانون_رتبه_بندی_معلمان

تقاضای ابطال آئین‌نامه اجرایی قانون رتبه‌بندی معلمان

وزیر محترم آموزش و پرورش

با سلام

احتراماً به استحضار می رساند، با استناد به "قاعده لاضرر" مبنی بر نقائص فاحش آیین‌نامه اجرایی قانون رتبه‌بندی که از مهر ماه سال ۱۴۰۰ در حال اجراست و موجبات تضییع حقوق مادی و معنوی اکثریت قریب به اتفاق همکاران فرهنگی را موجب شده و باعث متضرر شدنشان گردیده و هم‌چنین با استناد به "قاعده استیفای ناروا" که برخورداری غیرقانونی و بلاجهت کادر اداری و وزارتی آموزش‌ و پرورش از مزایای قانون رتبه‌بندی معلمان را فراهم آورده، و هم‌چنین با استناد به "قاعده عدل و انصاف" که موجبات خدشه‌دار شدن جایگاه و موقعیت شغلی و حرفه‌ای معلمان، از حیث مادی و معنوی را فراهم کرده است؛ لذا بنا بر ادله اظهاری در زیر و با توجه به اشکالات اساسی که در متن قانون نظام رتبه‌بندی و هم‌چنین آئین‌نامه اجرایی مذکور که در حق همکاران اجحاف روا داشته، خواهشمندیم نسبت به ابطال آئین‌نامه مذکور اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

۱- در اجرای جزء (۲) بند "الف" ماده (۶۳) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی (۱۴۰۰-۱۳۹۶) مصوب ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ مجلس شورای اسلامی، که خواهان ارتقای جایگاه آموزش و پرورش به‌مثابه مهم‌ترین نهاد تربیت نیروی انسانی و مولد سرمایه اجتماعی و انسانی شده است، متأسفانه قانونی تحت عنوان "قانون نظام رتبه بندی معلمان" در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده و بر اساس همان قانون آئین‌نامه‌ای تحت عنوان "آئین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه بندی معلمان" به نگارش درآمده است، که به‌جای اولویت‌بخشی به تدریس و معلمانی که در کلاس‌های درس مشغول خدمت هستند، کادر وزارتی آموزش و پرورش و کادرهای اداری ادارات کل و نواحی و مناطق آموزش و پرورش را در اولویت قرار داده و با تعیین ملاک‌هایی همچون عضویت در شوراها و کانون‌ها و کمیته‌های خارج از مدرسه، باعث شده تا کادر وزارتی و اداری آموزش و پرورش حائز بالاترین رتبه‌ها بدون حتی یک ساعت تدریس در کلاس شوند ولی قاطبه معلمان حاضر در کلاس‌های درس، اغلب یا فاقد رتبه محسوب شده و یا در پایین‌ترین رتبه ممکن دسته‌بندی شده‌اند.

۲- مطابق ماده (۷) لایحه رتبه بندی معلمان مصوب ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ مجلس شورای اسلامی، مقرر شده بود مجموع حقوق و مزایای معلمان با رتبه‌های مندرج در ماده (۳) همان لایحه، نباید از هشتاد درصد (۸۰٪) حداقل مجموع حقوق و فوق‌العاده‌های اعضای هیئت علمی، مربی آموزشیار و مربی دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کمتر باشد (برای معلمان با مدرک کارشناسی و پایین‌‌‌تر رتبه مربی آموزشیار، و برای معلمان با مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر، رتبه مربی) درنظر گرفته شد و به إزاء هر ارتقاء که کسب نموده یا می‌نمایند، مقرر بود به ترتیب ۲۵، ۲۰، ۱۵ و ۱۰ درصد به مجموع حقوق و مزایا و فوق‌العاده‌های مستمر و ارقام مندرج در احکام کارگزینی معلمان افزوده شود. اما متاسفانه، با کنار گذاشتن این لایحه از سوی مجلس و تصویب قانون جدید رتبه بندی، تحت عنوان "قانون نظام رتبه بندی معلمان" مورخه اسفند ۱۴۰۰ ماده (۷) نیز به‌طور کلی کان لم یکن اعلام شد. فلذا ارتقای جایگاه آموزش و پرورش به هیچ وجه بر اساس آنچه در قانون پنج‌ساله ششم توسعه هدف‌گذاری شده، محقق نخواهد شد و موجبات بی‌انگیزگی بیشتر و عدم رضایت‌‌مندی از شغل و محیط کار و کاهش تعهد و تضعیف هویت حرفه‌ای معلمان را فراهم خواهد آورد.

۳- مطابق ماده (۱) آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه بندی معلمان مصوب ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ با اصلاحات و الحاقات بعدی، هدف از اجرای این قانون و تدوین آئین‌نامه افزایش کیفی فرایند تعلیم و تربیت ذکر شده است؛ اما در عمل با گذشت ۶ ماه از اجرای قانون، آنچه در عمل رخ داده است، نگرانی و تشویش و اضطراب حاصل از رتبه‌های غیر واقعی است که به سبب حذف رتبه‌های سابق (پایه، ارشد، خبره و عالی) و بی‌توجهی به سنوات خدمت قابل قبول همکاران که اغلب با سنوات بیش از بیست و پنج سال یا فاقد رتبه محسوب شده‌اند و یا در یکی از رتبه‌های آموزشیار، مربی و احیاناً استادیار معلم قرار گرفته‌اند که حاصل نگارش آئین‌نامه‌ای است که بدون نظرخواهی از کانون‌های صنفی معلمان و توسط افرادی تنظیم شده که سابقه حتی یک روز تدریس در کلاس درس را نداشته‌اند.

۴- مطابق ماده (۱) مذکور، یکی دیگر از اهداف آئین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه بندی، اعتلای کرامت و منزلت اجتماعی معلمان ذکر شده است؛ اما با توجه به نقصان اساسی آیین‌نامه در بی‌توجهی به سنوات خدمت قابل قبول که می‌بایست شاکله اصلی نظام رتبه بندی محسوب می‌شد؛ در کنار عدم تخصیص امتیاز کافی به مدارک تحصیلی، اینک با صدور کارنامه رتبه بندی شاهدیم که همکارانی با سابقه ۳۰ سال خدمت دارای مدارک تحصیلی ارشد و دکترا، یا فاقد رتبه اعلام شده‌اند و یا دچار تنزل رتبه شده و با قرار گرفتن در رتبه‌های یک و دو، کرامت انسانی و منزلت اجتماعی سی ساله‌شان به شدت خدشه‌دار شده است؛ درحالی‌که کادرهای وزارتی و اداری با کمترین سابقه خدمت و بدون یک ساعت تدریس در کلاس درس، بالاترین رتبه‌ها را ازآن خود کرده‌اند.

۵- با استناد به تبصره (۱) ماده (۳) آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه بندی معلمان، مصوب ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ که آن دسته از کادر اداری وزارت آموزش و پرورش که برای خدمت معلمی به استخدام این نهاد درآمده اند را نیز مشمول قانون نظام رتبه بندی کرده است؛ لازم به ذکر است خاطر نشان شود این ادغام کادر اداری-آموزشی نتایج نامطلوبی در بر داشته، بگونه‌ای که اکثر اعضای هیئت‌های ممیزه مرکزی/استان/شهرستان/منطقه به‌جای درنظر گرفتن ملاک‌هایی چون اعطای امتیاز به تدریس در مدارس مناطق محروم روستایی، عشایری و شهری، امتیاز دهی برای بیتوته همکاران شاغل در مدارس روستاها و مناطق دوردست، بجای توجه ویژه به معلمان ابتدایی که در کلاس‌های چند پایه تدریس می‌کنند، و بجای اینکه فعالیت‌های معلم در کلاس درس را ملاک ارزیابی و نمره‌دهی قرار دهند؛ از آن جایی که خود را در احراز رتبه‌ها ذینفع دانسته‌‌اند، فلذا، در نگارش جداول شایستگی‌های عمومی، تخصصی، و حرفه‌ای و تجربه ملاک‌های خارج از دسترس معلمان را طراحی و به اجرا گذارده‌اند. بگونه‌ای که تمامی رتبه‌های "استاد معلمی" و اغلب رتبه‌های "دانشیار معلمی" را کادر وزارتی و اداری ادارات کل استان‌ها و سایر مناطق و نواحی به خود اختصاص داده‌‌اند. بنابراین، ادغام تدریس در کلاس درس با کار در اداره امر به غایت اشتباه، ناپسند و زیان‌باری بوده، به‌طوری که کادر وزارتی-اداری که حتی سابقه یک روز تدریس در کلاس را ندارد، حائز بالاترین رتبه تدریس در کلاس درس (استاد معلمی) شده است.

۶- مستفاد از تبصره (۲) ماده (۴) آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه بندی معلمان که اشعار می‌دارد حداقل امتیاز مورد نیاز برای احراز هر یک از رتبه‌های مشمولین بر اساس سهم امتیازات تعیین شده جدول شماره (۱) برای هر یک از شایستگی‌های موضوع این آئین‌نامه به شرح جدول شماره (۳) خواهد بود؛ و با استناد به جدول شماره (۳) مذکور که حداقل امتیازات ضروری برای احراز رتبه‌ها بر اساس هر یک از شایستگی‌ها را به تفکیک نیز بیان کرده است؛ اما متأسفانه در این قسمت از آئین‌نامه بجای ملاک قرار دادن مجموع حداقل امتیازات لازم برای احراز هر رتبه (آموزشیار معلم ۴۷۰، مربی معلم ۵۲۰، استادیار معلم ۶۰۰، دانشیار معلم ۷۵۰ و استاد معلم ۹۰۰) که می‌توانست بهترین نتیجه ممکن را در امر رتبه بندی همکاران به ارمغان آورد، در یک اقدام بسیار نسنجیده، غیر کارشناسی و غیر قانونی، پایین‌ترین نمره یکی از چهار شاخص (شایستگی‌های عمومی، تخصصی، حرفه‌ای و تجربه) را ملاک اعتبار سنجی و اعطای رتبه در نظر گرفته است. بگونه ای همکاری با سابقه ۳۰ سال خدمت و مدرک دکتری و با امتیاز کل ۸۹۰ در رتبه دوم (مربی معلم) قرار گرفته است.

63%
37 درصد مانده تا قرار گرفتن در لیست پیگیری ویژه کارزار
[اطلاعات بیشتر]

امضاکنندگان: 18925 نفر

 • سید محمد علی مهیمنی

 • فوآد شعبانی

 • مزبان حبیبی بابادی

 • فرهاد بوستانی

 • علی علی اکبری

 • مهدی ملانوری

 • احمد اسکندری

 • زهرا حدادان

 • حسن انجم روز

 • مهناز سامانیان

 • مرتضی حاجی بابایی

 • مهرنوش خنجریان

 • ابوالفضل صالحی

 • زهرا امینی کیا

 • فاطمه صدیقی

 • یگانه زمانیان

 • جهانگیر خردمند

 • نجمه صالحی

 • عذرا نجفی

 • التفات طاهریان

 • رويا ماوري

 • رضا پور شاه آبادی

 • صدیقه دشتی

 • فرشته حاجیان پور

 • یاسر سلیمانی

 • محمدجواد مختاری

 • ناهید برزویی

 • عاطفه گلدی زاده

 • جابر حاجب

 • سید احمد رضوی

بحث و گفتگو

دکتر محمدزُهَری : با درود و آرزوی موفقیت شما. از کارزار شما حمایت شده است. لطفا با وارد کردن کد کارزار ما : 107786 در باکس بالای صفحه ی جستجوی کارزارها ، یا جستجوی لینک کامل کارزار ما : https://www.karzar.net/107786 از تلاش های ما و همکارانمان در خصوص درخواست به حقِ شامل شدن کادر بهداشت و درمان از طرح تعطیلات ۲ روزه ( همچون سایر کارکنان دولت ) حمایت فرمایید. با سپاس.
💬 پاسخ
مهدی علوی : باسلام و احترام. لطفاً در صورت صلاحدید کارزار زیر را که مربوط به اصلاح قانون مصونیت نمایندگان طی دوره نمایندگی می‌باشد و طبق آن نمایندگان متخلف تا پایان دوره نمایندگی در مجلس حضور دارند و متأسفانه امکان برخورد قانونی با آنها وجود ندارد را امضاء نمایید. مطالبه گری انقلابی https://www.karzar.net/116645
💬 پاسخ
فریبا سلماسی : کسی را می شناسم که اصلا یکساعت تدریس نداشته رتبه ۵ شده چون در اداره بوده برای هر مناسبنی مدرک داشته
💬 پاسخ
حسین نوبخت : مخصوصاً بعد از اعتراض اکثرا با فرم ها و مدارک تصنعی توانستند رتبه بالاتر را کسب کنند گناه کسانی که مدارک درست داشتند و اعتراض نکرده اند چیست چرا باید کسی که نه در تربیت معلم تدريس کرده نه در دانشگاه تدریس کرده نه تالیفی داشته با کسی که همه چی داشته در یک رتبه قرار بگیرند.
💬 پاسخ
ناجی جهان : https://www.karzar.net/28704 لطفاً لطفاً لطفاً حمایت کنید 🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️
💬 پاسخ
مجتبی همتی : درخواست تعطیلی آخرهفته برای کارگران کارخانجات و شرکت‌های خصوصی https://www.karzar.net/103426
💬 پاسخ
حسین حسینی : خواهان تعین تکلیف معلمان فاقد رتبه هستم
💬 پاسخ
ثبت اسناد : لطفا کارزار ما رو حمایت کنین خواهش میکنم سلام بچه ها ممنون میشم کارزار زیر رو تا جایی که میتونین نشر بدین و لطفا برامون امضا جمع کنین https://www.karzar.net/96776
💬 پاسخ
سالاری مهدی : https://www.karzar.net/90578 امضا کردم فرهنگیان عزیز لطفا ازاین کارزار حمایت کنید برای حمایت از فرزندان وطن مان در برابر انحصار و خودخواهی سمپادی ها
💬 پاسخ
فاطمه خ : معلم هایی که امسال با امتیازهای تاهل و فرزند و بومی و... بدون درس خواند و با نمره مصاحبه الکی و بصورت سفارشی معلم شدن چه می خواهند بکنند، کسی که بچه های بزرگ دارد هم بعد از معلم شدن بچه نمی زایند، فقط دانش آموز بی سواد خروجی آموزش و پرورش می شود.
💬 پاسخ
سپیدار بلند : کنکوری هایی که بخاطر مصوبه آسیب دیدید و ناباورانه مردود شدید از این کارزار حمایت کنید https://www.karzar.net/88233
💬 پاسخ
رضا میران : با سلام لطفا از این کارزار هم حمایت کنید «درخواست احداث اتوبان جدید از تهران به سمت استان های غربی» لطفا جهت افزایش تعداد امضاها، این کارزار را تا جای ممکن برای سایر دغدغه مندان به اشتراک بگذارید: https://www.karzar.net/85233
💬 پاسخ
سید امیرحسین کاج آبادی : شش ماه از سال کلا معلم ها کار می‌کنند اونم سه روز در هفته روزی هم 5 ساعت نهایت. نسبت به حقوقی که میگرن شرایطشون عالیه. مدام میگن حقوقمون کمه. تو رو خدا شرایط بقیه رو هم ببینید بگین خداروشکر.
💬 پاسخ
سعیدجبلی حاجی ابادی در پاسخ به سید امیرحسین کاج آبادی: اگه خیلی فکرمیکنی عالیه توهم بیامعلم شو.یه معلم تمام خاندانش میادجلوی چشمش‌تامعلم‌بشه.اگه معلمی اینقدرراحت بودالان امثال شماتوصفدمعلم شدن بودین
💬 پاسخ
محسن احمدی : جهت شرکت در پویش مردمی جلوگیری از خشک شدن و نابودی زیست بوم تالاب‌های کرمانشاه از طریق لینک زیر ثبت امضا نمایید، با تشکر احمدی نویسنده و سرپرست کارزار. 🙏 https://www.karzar.net/53841
💬 پاسخ
سید حسن میر حسینی : ما معلمان قبلاً رتبه‌بندی شده ایم
💬 پاسخ
محسن ابراهیم زاده : باید بجای رتبه بندی از همانند سازی حقوق نسبت به سایر کارکنان دولت استفاده شود.
💬 پاسخ
فردین عباسی : https://www.karzar.net/35315 کارزار محاسبه سختی کار معلمین ابتدایی را هم امضا بفرمایید
💬 پاسخ
م محمدیخواه : رتبه بندی باید بر اساس مدرک تحصیلی و سنوات خدمت و تفکر جهادی و ایثارگری باشد
💬 پاسخ
مژگان ترابی. : با 21 سابقه. رتبه ی عالی. 19 سال خدمت. در روستا. و مناطق محروم. و معلم تازه استخدام شده. با دو سال خدمت. هم رتبه شدن. عین بی عدالتی. خیلی خیلی ناراضی هستم از این شرایط
💬 پاسخ
زهرا وفایی : با سلام‌‌ لطفا همه تلاش برا ابطال چون بی عدالتی به روز روشن قابل مشاهاده هست کم سابقه ها با مدارک پایین تر حتی رتبه بهتری گرفتن پس به مدارک جعلی بیشتر توجه شده نا واقعیات
💬 پاسخ
م محمدیخواه : با 31 سال خدمت و ایثارگری رتبه 3 واقعا شرم اوره
💬 پاسخ
فردین عباسی : ای وزارت مثل انسان ها ی بالغ و عاقل عمل کنید هرکس در هر پنج سال سابقه تدریس یک رتبه ارتقاء والسلام مگر ما معلمان بیکاریم دنبال بهانه های واهی شما بیاییم شما وقت دارید ما نداریم پس از وقتتان استفاده کنید کار معلم را درست کنید و حقوقتان را حلال کنید سیستم اداری و سرایداری هم رتبه بندی در حد خود بگیرند در تمام جهان جمعه شنبه یکشنبه تعطیل میکنند روز دوشنبه که مبارک روز تولد نبی اکرم (ص) است شروع کاری میشود و پنجشنبه پایان هفته چقدر ناهماهنگیم ما چقدر کتاب های الکی پرحجم برای معلم چندپایه والله مردم آزار معلم آزار شاگرد آزار هستید چون تدریس نکردید چون سیستم پرست هستید سیستم غلط است شجاع باشید تغییر دهید پایه ششم بالغ است باید به راهنمایی برود سختی کار معلم ابتدایی پایه اول و چندپایه را بدهید و هر پنج سال را شش سال محاسبه کنید تا قبل از فرسودگی و بیماری بازنشسته شوند والله از زمان سیستم غلط ۶_۳_۳ و کتاب های جدید تغییر ناشیانه کتاب پایه اول و کلیه مقاطع قطع تغذیه و تک شیفت شدن ابتدایی در روستاها برکت هم از مدارس رفت بوده تا حالا بوده طرح و کتاب خوبی را نفله نکنید؟!!
💬 پاسخ
فردین عباسی : ای وزارت مثل انسان ها ی بالغ و عاقل عمل کنید هرکس در هر پنج سال سابقه تدریس یک رتبه ارتقاء والسلام مگر ما معلمان بیکاریم دنبال بهانه های واهی شما بیاییم شما وقت دارید ما نداریم پس از وقتتان استفاده کنید کار معلم را درست کنید و حقوقتان را حلال کنید سیستم اداری و سرایداری هم رتبه بندی در حد خود بگیرند در تمام جهان جمعه شنبه یکشنبه تعطیل میکنند روز دوشنبه که مبارک روز تولد نبی اکرم (ص) است شروع کاری میشود و پنجشنبه پایان هفته چقدر ناهماهنگیم ما چقدر کتاب های الکی پرحجم برای معلم چندپایه والله مردم آزار معلم آزار شاگرد آزار هستید چون تدریس نکردید چون سیستم پرست هستید سیستم غلط است شجاع باشید تغییر دهید پایه ششم بالغ است باید به راهنمایی برود سختی کار معلم ابتدایی پایه اول و چندپایه را بدهید و هر پنج سال را شش سال محاسبه کنید تا قبل از فرسودگی و بیماری بازنشسته شوند والله از زمان سیستم غلط ۶_۳_۳ و کتاب های جدید تغییر ناشیانه کتاب پایه اول قطع تغذیه و تک شیفت شدن ابتدایی در روستاها برکت هم از مدارس رفت بوده تا حالا طرح و کتاب خوبی را نفله نکنید؟!!
💬 پاسخ
ربابه غلامی : چرا به جای حذف، تقاضای اصلاح آن و تضمین اجرا نداشته باشیم؟ قطعا عده ای با بررسی جوانب، این قانون رو تدوین کردن و باید بدونن که کارشون نواقصی داره. مهمتر، ضمانت اجرایی و نبود سوء استفاده رده های پایینتر هست که نیاز به پیگیری داره.
💬 پاسخ
مزبان حبیبی در پاسخ به ربابه غلامی: وقتی وزارت هیچ راهی برای اصلاح باز نگذاشته و حاضر نمی شود با معلمان صحبت کند، راهی حزاجبار به ابطال نیست. چطوری باید اصلاح کرد؟
💬 پاسخ
محمد ستاری : رتبه بندی از اساس اشتباه بود وقتی هرمعلم ازقبل رتبه دارد نیاز به رتبه بندی جدید نیست هرکارزاری که ازرتبه های سابق حمایت کند من هم ازآن کارزارحمایت می کنم شما دراین کارزار بیشتر به معلم های فوق لیسانس ودکتری تأکید کرده اید که عادلانه نیست
💬 پاسخ
سیده عاطفه شاهرخی : با عرض سلام قانونی که 11سال زمان برای تصویبش حروم شده و یک شبه پر میشه از ضدونقیض هایی که به نفع خودشون تموم میشه ارزش دوزاری نداره،مگرنه اینکه قراربود شامل حال بازنشستگان مهر 1400بشه ،پس کو؟؟؟ هرجا بودجه کم میارن از سروتهش میزنن،به حرف خودشون هم پایبند نیستند ،اخه فرهنگی چی داره که بخواد شامل حال این همه حذفیات بشه
💬 پاسخ
امیر ایرانی : فرهنگیان به ارتقا معیشت و منزلت و به رفاه آری گفتن ولی به بی وجدانی و دزدی و کم گذاشتن دستگاه ، نه می‌گویند... درک این مسئله ساده برای برخی خیلی سخت است!
💬 پاسخ
جمشید صیادی : قرار بود رتبه بندی باعث افزایش انگیزه ورقابت برای ورود وتدریس درکلاس درس باشد زیرا هدف نهایی رتبه بندی أثر آن برجامعه دانش آموزی ودرنتیجه ارتقای کیفیت بود اما با تنظیم آیین نامه بسیار زت ومفتضح کاری کردند که معلمان کلاس درس ومطالعه رارها کرده واز این کافی نت به اون اداره واز این مرکز نیکوکاری له اون مرکز فنی حرفه ای راهپیماییکند و مقداری کاغذ وگواهی های دروغین جمع اوری ودرسایت بارگذاری نماید.جهت نهایی این آیین نامه بسیار احمقانه وزشت ترویج زیر آستانه ای فرهنگ ریاکاری، دغلبازی، جعل ومستندسازی دروغین شد.شما با این کارها مارا از هدف اصلی مان دور کردید شما با زبان بی زبانی از ماخواستید ماسک دروغین پژوهشگر، مؤلف، نویسنده، مخترع و... و.. برچهره بگذاریم درحالیکه نیک میدانید هدف معلم آموزش وپرورش درچارچوب برنامه درسی بوده است نه تحقیق وپژوهش.
💬 پاسخ
حسین جلیلوند : نسبت به ابطال رتبه بندی موافق هستم
💬 پاسخ
فردین عباسی : سلام درود حرف حقی است کاش کادر وزارتی استانی و ستادی مداخله نمی‌کردند و آنها هم رتبه بندی مخصوص به خود را داشته باشند همچنین سرایداران و هر کس خدمتکار تر باشد رتبه اش بیشتر باشد و نیاز نباشد معلم خودش دنبال این کارهای بیهوده برود و خوار و خفیف شود کادر اداری برای این است که باید دنبال کارهای معلم باشند نه از او بهره برداری کنند کاش همگی باهم آنچه برای خود نمی پسندیم برای دیگران هم روا نداریم
💬 پاسخ
ندا امین پور : این رتبه بندی ظالمانه و بی عدالتی محض را جمع کنید نخواستیم
💬 پاسخ
سهند برغشی : لطفا از این کارزار هم حمایت کنید تا حق دانش آموزان سمپاد ضایع نشود: https://www.karzar.net/75014
💬 پاسخ
نقوی مقدم : سلام مسخره است یک بار کمپین برای اجرای رتبه بندی میزارین یک بار برای لغو رتبه بندی! تکلیفمان با خودمان معلوم نیست؟
💬 پاسخ
مزبان حبیبی در پاسخ به نقوی مقدم: درود، برای لغو رتبه بندی نیست بلکه برای ابطال آیین نامه اجرایی است که ظالمانه هست و ناعادلانه
💬 پاسخ
مزبان حبیبی در پاسخ به نقوی مقدم: سلام این درخواست برای لغو رتبه بندی نیست بلکه برای تغییر و ابطال آیین نامه آن است که با اصل قانون رتبه‌بندی مغایرت دارد.
💬 پاسخ
فریبا محمودی نژاد : روش اجرای رتبه بندی ناقص و ظالمانه ست
💬 پاسخ
عليرضا چيذري : معلمين عزيز از كارزار شما حمايت شد شما هم لطفا از كارزار ما حمايت كنيد: https://www.karzar.net/75014
💬 پاسخ
بازنشسته ایرانی : رتبه بندی برای کسانی که مهرماه ۱۴۰۰ بازنشسته شده اند چه امتیازی داشته است ؟ قابل اوجه مسئولین بی خیال احکام صادره یک ریال دراحکام ما تاثیر گذارنبوده است . درصورتی که سال ۴۰۰همسان سازی اجرا می شد . هرچه می کشیم از وزیر معزول آم پرورش و نماینذگان مجلس می باشذ
💬 پاسخ
اکرم احمدزاده : در مستندات ثبت شده ،معلمان ۱-جهت رفع اشکال از کارنامه ها،کف امتیاز در هر شایستگی،که مانع ارتقاء به رتبه بالا شده،وقطعا در مرحله اعتراض مستندات ارائه شده در اولویت رسیدگی هاباشد. اینجانب در ۳شایستگی رتبه دانشیاری،و رتبه استادیاری برای شایستگی عمومی دارم،که توطئه گروهی بوده و مشروح نمودم....در منزل درسنامه تولید نموده ام ودومحور از تعامل،ار۶ نمره ۳ نمره درارزشیابی سنواتی ۱۴۰۰-۱۳۹۹داده شده وموارد دیگر هیچیک قابل اثبات توسط مدیر خاطی یا معاونین اونیست،ارزشیابی های سنوات گذشته ودونمره ۹۷ درسال۹۸-۹۷ و فرم شایستگی۱۰۰ داده است.ودقیقا دونمره ارزشیابی برای دوسال رتبه بندی ۸۵/۵ و۷۶ داده شده!؟درجلسه رسیدگی به اعتراض منطقه ۱۶ مسئول واحد ارزیابی عملکرد با عدم خط‌مشی،سکوت وعدم جانبداری از متهم یاشاکی، جلسه را به انحراف وبضرر شاکی شده، ،شاهدها: مسئول اموراداری آقای محمودی ومسئول متوسطه ۱ خانم کاظم نژاد وخانم فرزین پور همکار واحدارزیابی عملکرد... ومدیر خاطی فاطمه خدابنده لو از مدرسه مدافع حرم می باشد. ودرثانی،نظر اصلاح آئین نامه،که مطرح شده باتوجه به اینکه،۳۳سال از اجرای قانون وطرح ارزشیابی کارکنان دولت می گذرد ودهها کارشناس در این سالها،بر فرمهای ارزیابی ومحورهایش کار کارشناسی داشته اند،نباید فدای،اعتراضات کودکانه برخی همکار قرار گیرد،زیرا،باخوش وبش ودوستی های ویژه با مدیر نمرات خیلی خوب در ارزشیابی دریافت نموده اند،فارغ از اینکه در امر رتبه بندی گرفتار گشته اند ومدارکی بدای بار گذاری ندارند، سالها شاهد بوده ام همکاری نه اقدام پژوهی ونه درس پژوهی ومقاله نداشته،ویاحتی یک همکار جور دوهمکار دیگر را کشیده وکار گروهی ثبت شده!!؟همکاری تولید محتوا نداشته،وامثالهم، چرا یکبار دیگر بخاطر مطامع این چنین فرهنگیان،پرداخت افزایش حقوق سایرین،تاخیر افتد؟
💬 پاسخ
فردین عباسی : اگر معلمین به خاطر منافع شخصی حقوق همدیگر را ضایع نکنند و تن به هر گونه مستندسازی که همه می دانیم دروغ است ندهند خدا هم کمک میکند إن شاءالله معلم=صداقت پاکدستی معلمان قدیم ما را با راستی و درستی بار آوردند ما هم همین راه را ادامه دهیم
💬 پاسخ
امیرظهوریان خواه : واقعادرحق معلمین شریف ونجیب آموزشی ظلم شده است
💬 پاسخ

اخبار مرتبط با این کارزاراگر شما خبر تازه‌ای دارید لطفا لینک خبر رسمی آن را از طریق کلید فوق ثبت نمایید.


ارسال برای رسانه‌ها

با استقبال ۵ هزار نفری، خبر این کارزار مهم برای رسانه‌ها ارسال شد

تأیید کارزار جهت انتشار

این کارزار در چهارچوب قوانین پلتفرم کارزار تأیید و منتشر شد.این کارزارها را هم حمایت کنید: