رادیو کارزار:

اپیزود شماره ۰۵: ورود زنان ممنوع

در پنجمین شماره رادیوکارزار از موضوعی صحبت می‌کنیم که سالهاست در ایران تبدیل به گره کور شده است؛ ورود زنان تماشاگر به ورزشگاه‌ها. مطالبه‌ای که هیچ‌گاه قانونی در مورد آن وضع نشده و برخوردهای سلیقه‌ای گاه منجر به اجازه محدود و گزینشی ورود به ورزشگاه شده، و گاه منجر به استقبال از زنان با گاز فلفل و اشک‌آور پشت درهای بسته ورزشگاه شده است. همین موضوع باعث شده کارزارهایی در این رابطه به راه بیفتد که یکی از آنها بیش از ۳۰ هزار امضا به پایش ثبت شده است. در این شماره از رادیوکارزار هم سعی کرده‌ایم روایت‌ها و قصه‌ها و نظرات کارشناسی درباره این موضوع را بازتاب دهیم تا نگاه عمیق‌تری به یکی از پرسر و صداترین موضوعات اجتماعی در سالهای گذشته داشته باشیم.

تألیف و تدوین: الناز محمدی

انتخاب موسیقی: سامان سلیمیان

تیزر: سحر رفیع

آهنگساز: امیر رستمی

قطعه‌های موسیقی استفاده شده در این شماره از گروه‌های: Three Lions Queen Portishead Radiohead

لینک این اپیزود در شنوتو

لینک این اپیزود در کست باکس

اینستاگرام کارزار: https://www.instagram.com/karzarnet

بحث و گفتگو

رادا روحی : به عنوان یک پرسپولیسی ویک شهروندعادی خواهش می کنم همانگونه که سینماحکم دیدن یک تفریح روبرای خانواده هاداره ورزشگاهم همین حکم روداشته باشه.
💬 پاسخ
سادات دشمن فنا یزدی : ورود زنان به ورزشگاه ها باید آزاد باشه مثل همه جای دنیا ..حقشونه
💬 پاسخ
رضا آهنگر : لطفا از کارزار «درخواست افزایش سرعت و کیفیت اینترنت کشور با شکستن انحصار مخابرات» حمایت کنید ✅ 🔸 لینک کارزار : (https://karzar.net/22440) لطفا 5 ثانیه وقت بذارید و امضا کنید ✍ حتما برای دوستان و آشنایان هم ارسال کنید 🙏 امضا کردنش ضرری نداره اما میتونه مفید باشه✌️ ‌بیشتر از 14,000 نفر از این کارزار حمایت کردن‼️ امضا بیشتر = پیگیری سریعتر = نتیجه بهتر🎯
💬 پاسخ

سایر تجربه‌ها

تجربه‌های بیشتر