⚠️ زمان این کارزار به پایان رسیده است. می‌توانید کارزارهای زیر را حمایت و امضا کنید:

◻️ درخواست ممنوعیت فعالیت انتخاباتی در پلتفرم‌های فیلترشده
◻️ پویش مردمی برای محاکمه جنایتکاران صهیونیست و حامیان آنها
◻️ درخواست رسیدگی به اخاذی پارکبان‌های غیر مجاز از شهروندان کلانشهر اهواز

اعتراض به وضعیت مافیایی صنعت خودرو در ایران

#مافیای_خودرو

اعتراض به وضعیت مافیایی صنعت خودرو در ایران

داستان محترم کل کشور

اعضای محترم کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی

با سلام

همانطور که مستحضرید سال‌هاست واردات خودرو با هدف حمایت از تولید داخل، قطع و یا با تعرفه‌های بالا به صورت محدود انجام شده است. ولی بعد از گذشت ۴ دهه هنوز خودروسازان داخلی صرفا مونتاژکار و تولیدکننده تکنولوژی ۳۰ سال پیش با کیفیت و ایمنی بسیار پایین هستند. به حدی که آمار کشته‌ها در تصادفات بالاتر از آمار شهدای جنگ تحمیلی شده است!

هم‌نوایی افرادی در مجلس و دولت با مافیای خودرو بسیار واضح است و حضور برخی مدیران اسبق خودروساز در بدنه دولت تعارض منافع جدی را در این حوزه نشان می‌دهد. ما مردم ایران آرزوی سوار شدن خودرویی با استانداردهای روز دنیا و با قیمتی مناسب را داریم اما متأسفانه افرادی مشخص به بهانه حمایت از تولید داخل سال‌هاست به مردم ایران ظلم می‌کنند.

لذا ما امضاکنندگان این کارزار ضمن اعتراض جدی به این ظلم بزرگ ملی، از دادستان کل کشور به عنوان مدعی‌العموم و کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به خاطر تخلفات گسترده دستگاه‌های اجرایی در این زمینه، درخواست داریم به صورت جدی و نه صرفا کلامی، به این موضوع ورود نمایند.

زمان این کارزار به پایان رسیده است.

جهت اطلاع از نتیجه این کارزار و خبرهای مربوط به آن به کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام کارزار مراجعه نمایید.

امضاکنندگان: 3123 نفر

 • رحمت اله رفیعی آبسردی

 • سیده مریم حسینی

 • مهدی حیدری

 • مراد سردارزهی

 • احمد کریمی

 • هومن صادقی

 • مهران شهرویی

 • بدریه سحرگاهی

 • سجاد راد

 • فریدون ادیب صابر

 • پوریا راحم

 • سروش علیزاده

 • کورش قزوینه

 • سعيد ابراهيم خاني

 • Aman Shahbakhsh

 • سارا حسین زاده

 • مجید رضایی

 • حمید شعبان‌زاده

 • معصومه بابایی

 • علی رضا فولادزر

 • رهام خانجانزاده

 • رامین رستمی

 • رقیه اعظمی

 • ساحل فیلسوف

 • شیما پوراکبری

 • حسین افرازه

 • نازنین زهرا رضانژاد

 • بیژن رحمتی لرد

 • امین مهدی زاده پشتکی

 • زهرا سرشار

بحث و گفتگو

کنعان تیموری منش : سلام کازار شما امضا شد لطفا شما هم کارزار زیر را امضا کنید. https://www.karzar.net/78437
💬 پاسخ
سعید مهرایی : درود هموطن گرامی! خواهشمندم کارزار 75954 با موضوع درخواست تدریس ورزش باستانی به عنوان ورزش ملی در مدارس را حمایت نمایید.
💬 پاسخ
محسن احمدی : جهت شرکت در پویش مردمی جلوگیری از خشک شدن و نابودی زیست بوم تالاب‌های کرمانشاه از طریق لینک زیر ثبت امضا نمایید، با تشکر احمدی نویسنده و سرپرست کارزار. 🙏 https://www.karzar.net/53841
💬 پاسخ
مهدی محمدی : خواهشا و خواهشا در مورد ما ساندروییها که از سال ۹۶ هنوز خودرو را تحویل نگرفتیم این کارزار را امضا بفرمائید به امید پیروزی مردم بر دشمنان خود ، یکی از آنها خودروساز است https://www.karzar.net/77268 https://www.karzar.net/77268 https://www.karzar.net/77268 https://www.karzar.net/77268 https://www.karzar.net/77268 https://www.karzar.net/77268 https://www.karzar.net/77268
💬 پاسخ
امیرحسین عدالتیان : به امید روزی که همه‌ی مردم وطنم سوار به روز ترین و با کیفیت ترین خودرو ها شوند
💬 پاسخ
سیدجواد سیدموسوی : اصلا معلوم نیست که عکس میر سلیمه... دادستانی که مردم انتخابش نمی کنند و نماینده اقلیت که شاستی بلند هم می گیره می خواد از حق مردم دفاع کنه؟؟
💬 پاسخ
ali mahmoodi : لطفا حمایت کنین https://www.karzar.net/77114 درخواست بازگشت عمو پورنگ به تلویزیون
💬 پاسخ
علی اصغر طالعی : خیانتی که خودروسازها در حق مردم کردن هیچگاه فراموش نخواهد شد ......
💬 پاسخ
فعال حقوق مردم : سلام از پسر ها میخوام این کارزارو امضا کنند https://www.karzar.net/75921
💬 پاسخ
فعال حقوق مردم : از پسر ها میخوام این کارزارو امضا کنند https://www.karzar.net/75921
💬 پاسخ
مهدی توکلی : https://www.karzar.net/76233
💬 پاسخ
محمد جریده : با سلام و احترام؛ لطفا کارزار زیز که نفع عمومی آحاد جامعه را در بردارد را نیز مورد حمایت قرار دهید و به همگان اطلاع رسانی فرمایید. جامعه با نشاط در گروه عدالت و رعایت به حقوق کلیه شهروندان است. https://www.karzar.net/76302
💬 پاسخ
یه بیت شعر : خیلی از کارزار ها کمتر از ۵٠٠٠ تا رای خورده موفق شده بعضی از کارزار ها هم بالای ۵٠٠٠٠ تا رای خورده هنوز موفق نشده اصلا به نظرم سایت کارزار نمی تونه کار زیادی انجام بده اول تا آخر مسئولین به رای ما اهمیت زیادی نمی دهند.
💬 پاسخ
محمد جریده در پاسخ به یه بیت شعر: سلام و عرض ادب بهر حال بهتر از منفعل بودن است. باید تمام سعی و تلاش خود را بکار گیریم تا صدای حرف حق طنین انداز شود.
💬 پاسخ
علیرضا صداقت در پاسخ به محمد جریده: کسی نگفت منفعل بشیم، گفت این راه جواب نمیده. سندش هم اونجایی هستش که با طرح برگزاری اعتراضات مدنی مخالفت کردند
💬 پاسخ
رضا منوچهری : خرید ۵ سال سابقه، بعد از بازنشستگی در تأمین اجتماعی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر قالیباف نمایندگان محترم کارگران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی در مجلس شورای اسلامی درود بر شما پیشنهاد می‌شود قانونی وضع شود که بعد از بازنشستگی، خرید سابقه تا ۵ سال برای بازنشسته‌ها به‌صورت اختیاری امکانپذیر شود، که این امر بنا به درخواست شخص بصورت ماهیانه یا بصورت نقدی باشد . چراکه خیلی از بازنشسته‌های تأمین اجتماعی در دوران کار امنیت شغلی نداشته‌اند و کارفرماهایشان بعضی از سال‌ها را بیمه رد نمی‌کرده‌اند. همچنین برای بازنشسته های دیگر هم مفید میباشد بدلیل اینکه تا ۵ سال، سابقه بازنشستگی انها بالاتر میرود و ارتقا پیدا میکند و در نتیجه ۵ روز در ماه حقوقشان بالاتر میرود. به این ترتیب کمی از سختی‌هایی که کشیده‌اند تسکین پیدا می‌کند و هم خود سازمان تأمین اجتماعی سود میکند . از لحاظ روحی و فکری بالا رفتن سابقه سنوات بازنشستگی برای بازنشستگان تاثیر بسیار مثبتی دارد و میتواند روی برخورد و ارتباط انها با خانواده و جامعه تاثیر مثبت بگذارد. چون در تامین اجتماعی حداکثر سابقه بازنشستگی ۳۵ سال یا ۳۵ روز حقوق در ماه میباشد، بطور مثال اگر شخصی با ۲۵ سال سابقه بازنشسته شده باشد با خرید ۵ سال سابقه، سابقه اش به ۳۰ سال ارتقا پیدا میکند و یا شخصی اگر ۳۳ سال سابقه بازنشستگی داشته باشد با خرید ۲ سال سابقه، سابقه اش به ۳۵ سال میرسد. این کارزار که برای همه به خصوص برای ارتقا سابقه بازنشستگان مفید است حتی برای فرزند شما که تازه شاغل شده برای زمان بازنشستگی اش، حمایت و امضا کنید لطفا ادرس این کارزا که در زیر متن امده تا میتوانید پخش کنید چون برای هر کسی میتواند مفید باشد و اتفاق بیفتد حتی برای شما که داری این پیام را میخانی وشاید داری لبخند میزنی. بدلیل عدم امنیت شغلی و احتمال رد نکردن بیمه توسط کارفرما در زمان اشتغال که برای هر شخصی میتونه اتفاق بیفته و این اشخاص موقع بازنشستگی تازه میفهمند که چه ضرری کرده اند و چه حقی از انها ضایع شده. ولی اگر انشاالله این کارزار به سرانجام برسد، میتواند خیلی جبران کننده باشد. لطفا این کارزار را تا حد ممکن تبلیغ و نشر و پخش کنید چون نویسنده این کارزار یک بازنشسته ساده میباشد که دچار همین مشکل شده یعنی در ایام اشتغال ۴ سال برایش بیمه رد نشده و الان با ۲۶ سال سابقه بازنشسته شده ولی اگر این کارزار موفق بشه خیلیها مثل ایشان به حق تضییع شده شان میرسند . و همچنین برای بازنشستگان دیگر هم مفید است و میتوانند تا ۵ سال سابقه شان ارتقا پیدا کند. https://www.karzar.net/69775 نکته دیگری که میتواند در مزیت این کارزار به ادرس https://www.karzar.net/69775 حتی برای بازنشستگان دارای سی سال سابقه به بالا مفید باشد، این است که چون حداکثر سابقه بازنشستگی در تامین اجتماعی ۳۵ سال میباشد، بازنشستگان عزیز دارای مثلا سی سال سابقه میتوانند با خرید ۵ سال سابقه دیگر سابقه شان به ۳۵ سال ارتقا پیدا کند یا مثلا بازنشسته ای که دارای ۳۳ سال سابقه باشد میتواند با خرید ۲ سال سابقه دیگر سابقه اش به ۳۵ سال ارتقا پیدا کند که حداکثر سابقه تامین اجتماعی میباشد پس لطف کنید این کارزار که لینک ان در بالا میباشد تبلیغ، نشر و پخش شود. همچنین شما میتوانید با نوشتن (کارزار خرید ۵ سال سابقه، بعد از بازنشستگی در تامین اجتماعی ) این متن را سرچ کنید، و انرا امضا و حمایت کنید که در سایت کارزار بصورت رسمی ثبت شده است.
💬 پاسخ
ع . رامک : دلم خوش است که نامم کبوتر حرم است...!
💬 پاسخ
رحمت اله رفیعی آبسردی : درود هموطن درخواست شما امضاشد لطفا درخواستhttps://www.karzar.net/73995 با موضوع درخواست مردم مظلوم روستای حسین آبادبخش سیاخ دارنگون فارس برای اجاره زمین های سیدالشهدا از متولیان امر را امضا بفرمایید متشکریم.
💬 پاسخ
یه بیت شعر : خودرو بخر بخر بخر بخر بخر
💬 پاسخ
سعید مهرایی : درود هموطن گرامی! کارزار شما امضا شد. خواهشمندم کارزار 59586 با موضوع بازنگری در پرونده تخلف ساخت و ساز در بافت تاریخی تجریش را حمایت نمایید.
💬 پاسخ
رحمت اله رفیعی آبسردی : درود هموطن این درخواست که خواسته ی بحق و مشترک همه مردم می باشد امضاشد لطفا درخواستhttps://www.karzar.net/73995 با موضوع درخواست مردم مظلوم روستای حسین آبادبخش سیاخ دارنگون فارس برای اجاره زمین های سیدالشهدا از متولیان امر را امضاو حمایت بفرمایید متشکریم.
💬 پاسخ

اخبار مرتبط با این کارزاراگر شما خبر تازه‌ای دارید لطفا لینک خبر رسمی آن را از طریق کلید فوق ثبت نمایید.


انتشار پوستر دعوت به امضا در اینستاگرام

انتشار پوستر در اینستاگرام

با توجه به اهمیت این کارزار پوستر آن در اینستاگرام منتشر شد.

مشاهده پست دانلود پوستر

تأیید کارزار جهت انتشار

این کارزار در چهارچوب قوانین پلتفرم کارزار تأیید و منتشر شد.این کارزارها را هم حمایت کنید: