درخواست بازگشت چهره‌های خلاق و نوآور به صدا و سیما

#صدا_و_سیما_را_به_مردم_بازگردانید

درخواست بازگشت چهره‌های خلاق و نوآور به صدا و سیما

جناب آقای دکتر ابراهیم رئیسی
رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای دکتر جبلی
ریاست محترم سازمان صدا و سیما


عنوان: صدا و سیما را به مردم بازگردانید!

 

سلام؛

ما، مردم ایران، از شما می‌خواهیم که برای بازگشت چهره‌های شاخص و هنرمندان مشهور به صدا و سیما اقدام کنید. در سال‌های اخیر، صدا و سیما به دلیل سیاست‌های غلط و سلیقه‌ای، از مسیر اصلی خود منحرف شده است. برنامه‌های تلویزیونی که زمانی مورد استقبال مردم بودند، اکنون به برنامه‌هایی بی‌کیفیت و تکراری تبدیل شده‌اند.

برنامه‌های تلویزیونی مانند: دورهمی، خندوانه، عصر جدید، پایتخت و زیرخاکی، از جمله برنامه‌هایی بودند که مورد استقبال گسترده مردم قرار گرفتند. این برنامه‌ها، علاوه بر سرگرم کردن مردم، پیام‌های اخلاقی و اجتماعی مهمی را نیز منتقل می‌کردند. با ممنوع‌الکاری هنرمندان و چهره‌های محبوب، صدا و سیما از خلاقیت و نوآوری محروم شده است. این موضوع، باعث شده است که مردم علاقه خود را به صدا و سیما از دست بدهند.

ما، مردم ایران، از شما می‌خواهیم که برای بازگشت چهره‌های شاخص و هنرمندان مشهور به صدا و سیما اقدام کنید. ما خواستار بازگشت برنامه‌هایی مانند: دورهمی، خندوانه، عصر جدید، پایتخت، زیرخاکی، فوتبال ۳۶۰ هستیم.

ما به شما هشدار می‌دهیم که اگر اقدامی برای بازگشت چهره‌های شاخص و هنرمندان مشهور به صدا و سیما انجام ندهید، صدا و سیما توسط عموم مردم برای همیشه تحریم خواهد شد.

برای مردم ایران

20%
80 درصد باقی مانده تا انتشار در فهرست کارزارها
[اطلاعات بیشتر]

امضاکنندگان: 10 نفر

  • میلاد اکبری اصفهان

  • طاهره کمالی اصفهان

  • سعید زارعی

  • mohsen akrami nejad تهران

  • بدریه سحرگاهی کارمند

  • حمیدرضا کوچک نیا

  • حجت بیگلری مسجدسلیمان

  • نیما بهروزی شیراز

  • محمد یاری تهران

  • رحیم مظفری تهران

بحث و گفتگو

رحیم مظفری : جناب آقای میلاد اکبری، اگر صلاح میدونید از کارزار لغو ســربـازی و اعتراض به ســربــازی https://www.karzar.net/80512 حمایت کنید به امید حذف ســربــازی
💬 پاسخ
محمد یاری : لغو ســربــازی و نه به ســربازی اجباری و حذف سـربـازی ظالمانه https://www.karzar.net/80512
💬 پاسخ
سعید زارعی : صدا سیما مهره سوختست رادیو هم همینطور در عصر جدید فقط باید باساترا مخالفت کرد که حق فیلترینگ بازیگرها تو مجازی دسشه بقول یبندخدایی اینقد کفگیرشون خورده ته دیگ که مهران رجبی و علیرام نوراییو فرزاد حسنیو بلوند کردن چرا چیزی بنام شرم و فهم در وجودتان یافت نمیشود
💬 پاسخ
محمد رضایی : سلبریتی ها و مشاهیر هنرپیشه که توی اتفاقات اخیر از هرج و مرج دفاع کردند و اختشاشات را حمایت کردند مسئول به شهادت رسیدن نوجوانان و جوانانی هستند که به دست اختشاشگران به شهادت رسیدند اونوقت اینها باید مشغول پول پارو کردن باشند و مردم ساده باید بهبه و چهچه کنان ازشون دفاع کنن؟!!
💬 پاسخ

اخبار مرتبط با این کارزاراگر شما خبر تازه‌ای دارید لطفا لینک خبر رسمی آن را از طریق کلید فوق ثبت نمایید.


تأیید کارزار جهت انتشار

این کارزار در چهارچوب قوانین پلتفرم کارزار تأیید و منتشر شد.این کارزارها را هم حمایت کنید: