مخالفت با طرح تاثیر قطعی معدل در کنکور

#لغو_تاثیر_قطعی_معدل

مخالفت با طرح تاثیر قطعی معدل در کنکور

بسم الله الرحمان الرحیم

جناب حجت الاسلام والمسلمین رئیسی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
جناب آقای محمدباقر قالیباف
ریاست محترم مجلس شورای اسلامی
جناب آقای عبدالرسول پورعباس
ریاست محترم سازمان سنجش آموزش کشور

با سلام
همانطور که مستحضرید «سیاست‌ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی (پس از پایان دوره متوسطه)» در جلسه ۸۴۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی طرح و تصویب و توسط رئیس‌جمهور اجرایی شده است. طرح جدید کنکور دارای ایرادات جدی بوده و در صورت عدم لغو یا تصحیح، اثرات بسیار زیانباری بر آموزش کشور خواهد داشت.
در ادامه برخی از چالش‌های پیش روی تأثیر قطعی معیار سابقه تحصیلی در کنکور ذکر شده است:

۱. پایین بودن قدرت تفکیک امتحانات نهایی:
با توجه به بالا بودن تعداد معدل ۲۰، معیار سابقه تحصیلی مبتنی بر آزمون نهایی در یک سال معیار خوبی برای رشته‌های پرطرفدار محسوب نمی‌شود. معیار سابقه تحصیلی درصورتیکه بر اساس سه دوره آزمون نهایی باشد، معیار معتبرتری محسوب می‌شود؛ یعنی در نهایت این نتایج کنکور است که می‌تواند میان دانش‌آموزان تراز اول کشور تفکیک ایجاد کند و دخالت دادن معدل درنتایج آزمون سراسری فقط مخل تأثیرگذاری شفاف و عادلانه نتیجه کنکور در رتبه‌بندی داوطلبان است.
درحالیکه طبق این مصوبه قرار است معدل امتحانات نهایی صرفاً پایه دوازدهم ۶۰ درصد نمره کل داوطلب را تشکیل دهد و آزمون اختصاصی که از سه پایه مقطع متوسطه دوم برگزار می‌شود تنها ۴۰ درصد سهم خواهد داشت. همچنین دروس عمومی پایه دهم و یازدهم نیز مورد پرسش قرار نخواهند گرفت.
وجود دانش‌آموزان با معدل‌های پایین که کنکور را فرصت جبران برای خود می‌بینند
باید توجه داشت که نتایج آزمون سراسری در رتبه‌های زیر ۳۰۰۰ تفاوت‌های بسیار ظریفی با هم دارد که در صورت تأثیر قطعی معدل نهایی، در عمل آنچه میان این چندهزار نفر داوطلب برتر تفاوت ایجاد می‌کند همین معدل است. همین نکته‌ حساس و فنی است که در جمعیت میلیونی داوطلبان، به چشم افراد غیرکارشناس نمی‌آید اما در عمل زمینه‌ساز ناامیدی‌ها و خسارت‌های جبران‌ناپذیر در میان داوطلبان کوشا و واقعی ورود به مراکز عالی آموزشی شده است.
امتحانات نهایی به شکل موجود از نوع حد نصابی و برای سنجش پیشرفت تحصیلی است. نوع پرسش‌ها در این امتحانات نمی‌تواند به گونه‌ای باشد که چندهزار نفر اول شرکت‌کننده در کل جامعه دانش‌آموزی کشور را از هم تفکیک کند؛ زیرا در این صورت سطح دشواری سوالات به سمتی خواهد رفت که با مردودی‌های گسترده روبه‌رو خواهیم شد و ارتقای پایه تحصیلی در دوره دبیرستان مختل می‌شود. در صورت اجرای چنین طرحی، سوالات امتحانات نهایی با هدف افزایش سرعت و دقت تصحیح اوراق، به سوی پرسش‌هایی غیرتحلیلی با جواب کوتاه متمایل می‌شود که برخلاف اهداف اصلی آموزش و سنجش در دوره متوسطه است.
همچنین نباید فراموش کرد که هر سال جمعیت داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها متشکل از فارغ‌التحصیلان سال‌های گوناگون است؛ برخلاف کنکور سراسری که تمامی این فارغ‌التحصیلان را با سؤالاتی یکسان مورد سنجش قرار می‌دهد، سؤالات امتحانات نهایی در سال‌های مختلف متفاوت است؛ بدیهی است که ملاک قرار دادن نمرات امتحانات نهایی با درجات دشواری متفاوت در سنجش داوطلبان یک سال، امری به دور از منطق و عدالت است.
۲. با تأثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور، نمره‌گرایی در سیستم آموزشی از قبل از کنکور شروع می‌شود و تبعات خاص روانی بر دانش‌آموزان خواهد داشت. همچنین حق دانش‌آموزان با معدل‌های پایین که کنکور را فرصت جبران برای خود می‌بینند تضییع می‌شود.
۳. شیوه‌های بسیار نوینی برای تقلب به وجود آمده که مسئولان از آن غافلند .گستره زمانی و مکانی برگزاری امتحانات نهایی چندده برابر آزمون سراسری بوده و جلوگیری از بروز تقلبات و تخلفات در سه مرحله پیش از آزمون، حین آزمون و پس از آزمون غیرممکن است. با توجه به اینکه تعداد حوزه‌ها بالاست و آزمون‌ها به طور متمرکز در یک حوزه برگزار نمی‌شود و برگزاری امتحانات در طول یک ماه صورت می‌گیرد، تأمین امنیت برگزاری امتحانات در مقایسه با کنکور که در چهار ساعت برگزار می‌شود، سخت‌تر است.
۴. افزایش اهمیت امتحانات نهایی در نتایج کنکور باعث گسترده‌تر شدن بازار سودجویان عرصه کنکور و ورود گسترده‌شان به پایه‌های پایین‌تر به بهانه امتحانات نهایی خواهد شد و این بازار نه تنها برچیده نمی‌شود، بلکه چند برابر می‌شود و به دنبال آن، اضطراب و استرس کنکور نیز گسترده‌تر خواهد شد.
با قطعی شدن تأثیر معدل بر نتیجه کنکور، مافیای جدیدی برای ترمیم معدل و کلاس‌های خصوصی شکل می‌گیرد و به غیر از کتب تست، میلیون‌ها جلد کتاب آموزشی دیگر برای امتحانات نهایی وارد بازار می‌شود. در صورت قطعی شدن تأثیر معدل، می توان با پول، نمره خرید و هر دانش‌آموزی که به مدارس غیرانتفاعی برود، در کنکور هم رتبه بهتری را کسب می‌کند. به عبارت دیگر، با تاثیر قطعی معدل در کنکور باید فاتحه عدالت آموزشی را خواند.
۵. هر ساله نیمی از داوطلبان کنکور سراسری را فارغ‌التحصیلان تشکیل می‌دهند؛ درحالیکه در زمان تحصیل از تأثیر معدل امتحانات نهاییشان در کنکور سراسری و ورود به دانشگاه اطلاعی نداشته‌اند و به هر دلیل ممکن است موفق به کسب معدل بالا نشده باشند، به این خاطر مجبور خواهند شد در امتحانات ترمیم معدل شرکت کنند و از این جهت، فشار مالی مضاعفی بر آن‌ها وارد خواهد شد.
از سویی بعضی نیز فارغ‌التحصیل نظام قدیم آموزشی هستند و برای شرکت در امتحانات ترمیم معدل، باید مجدد کتاب‌های درسی نظام جدید را خریداری و مطالعه کنند‌ (باید توجه کرد که برخلاف کنکور، امتحانات نهایی وابستگی زیادی به کتاب درسی داشته و از متن کتب درسی طراحی می‌شود) درحالیکه دسترسی به کلاس‌های درس نظام جدید نداشته‌اند و این خلاف عدالت آموزشی است.
در این میان، داوطلبانی که دیپلم خود را قبل از سال ۱۳۸۴ کسب کرده‌اند و امتحانات اخذ دیپلم آن‌ها کشوری نبوده است فاقد سابقه تحصیلی هستند و در کمال تعجب هیچ تمهیداتی در این قانون برای این گروه از داوطلبان در نظر گرفته نشده است.
۶. فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموزانی که قصد شرکت در گروه آزمایشی متفاوت از دیپلم خود را دارند (مانند داوطلبان دارای دیپلم ریاضی که قصد شرکت در کنکور تجربی را دارند) نمی‌توانند از حق سوابق تحصیلی متفاوت خود استفاده کنند.
۷. عزیزانی که دارای دیپلم فنی و حرفه‌ای و کاردانی بوده و قصد شرکت در کنکور سراسری را داشته باشند نیز در طرح مذکور فراموش شده‌اند.

با توجه به مسائل ذکرشده ما، امضاکنندگان زیر، از تقاضای لغو طرح جدید را مبنی بر تأثیر قطعی معدل در کنکور ۱۴۰۲ داریم و خواهشمندیم در این راستا اقدامات لازم انجام شود.

و من الله التوفیق

این کارزار موفق شد!

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با تأثیرگذاری و موفقیت این کارزار اینجا را کلیک کنید.

حمایت از وبسایت کارزار

امضاکنندگان: 57939 نفر

 • علی پارساپور شاهرود

 • محمد علیخانی اصفهان

 • شهریار رشتیانی کرمانشاه

 • سحر رحمت آبادی کنگاور

 • پروین منوچهری مشهد

 • رامبد سطوتی کرج

 • فاطمه عتاب امیدیه

 • پریا آرین مراغه

 • نازنین تقوی خرم آباد

 • پری فرهادی اصفهان

 • سپهر ویسی جوانرود

 • بهنام بشارده بوشهر

 • عفت محمدجانی مشهد

 • سمانه رهروان بندرعباس

 • اعظم صفرپور مشهد

 • بهرام اکبرزاده گنبد

 • محمد رحیمی تبریز

 • لعیا معیری تهران

 • علی صف شکن فیروزآباد

 • امیر صمیمی کرمانشاه

 • فرزانه جعفری گرگان

 • نجمه عوض زاده گچساران

 • Ehsan gh Tabriz

 • سپیده راد اهواز

 • سیده لیلی طباطبایی همت آبادی یزد

 • احمدرضا ارمندئی هشتگرد

 • حمیدرضا محمدی نیا شیراز

 • Peyman alz One

 • امیرحسن کیانی کرج

 • شیوا تکمیل تهران

بحث و گفتگو

سامان صارمی : ما در کارزار شما مشارکت کردیم شما هم در کارزار ما مشارکت کنید 🙏🙏🙏https://www.karzar.net/84574
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : هنوز نه به دار نه به باره چون باید شورای نگهبان بره بعد هم تازه بازم لغو نمیشه چون مجلس گفت فقط ۳ سال تعویق تازه مصوبه قبلی مجلس هم با این جدید در تعارض هست و این مصوبه فعلی قطعا در شورای نگهبان رد خواهد شد
💬 پاسخ
زهرا 123 در پاسخ به محمدرضا فروتن: حس خیلی خوبیه وقتی اینجوری سوختید و دارید واق واق میکنید
💬 پاسخ
رها کریمی : با عرض سلام و خسته نباشی خدمت همه شما عزیزان.... من از تاثیر معدل در کنکور مخالف هستم زیرا این قوانین را گذاشتن ک علت برقرار بشه ولی هیچ عدالتی نیست چرا ک در امتحانات بسیار تقلب وجود دارد و کسی به حقوق اصلی خودش نمی‌رسه.....🙏🙏
💬 پاسخ
هادی قهری : جواب عزیزانی که امثال با این طرح ... تلاششون دچار آسیب شد رو کی باید بده!!!!!
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا : در کنکور ۱۴۰۲ علاوه بر کنکوریا به پشت کنکوریا هم بسیار ظلم شد ۹۰ درصد کنکوریا ، دانش آموزا و والدین اونها مخالف تاثیر قطعی معدل هستند🫡🫡 جالبه بدونید زارعی رئیس مرکز ارزشیابی کیفیت آموزشی 《 حذف پشت کنکوری ها رو از مزایای مصوبه تاثیر قطعی معدل میدونه 》😯🤯🤯🤯😔😔 لعنت به همچین افرادی😡😡
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : توییت آقای ابراهیم سوزنچی رو بخون عزیز برادر. حتی نگهبان هم تأیید کنه بازهم آرزوی لغو این مصوبه عادلانه رو شیادان به گور خواهند برد 🤣😉 💪 ما حرفی زدیم و پای حرفمان هم هستیم. داوطلبان با خیالت راحت طبق مصوبه عادلانه شورا عالی انقلاب فرهنگی به درس خواندن ادامه دهند#شورا_فرق_میکند #مافیاهای_کنکور_خواب_چنین_برگشتی_هم_نخواهند_دید
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : اگه اینجا باشی میگن چرا همش اینجای نباشی میگن نظراتت بدرد نخور بود فرار کردی خخخخخخخخخخ
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح مجلس برای اصلاح قانون نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها ایرادات و ابهاماتی دارد، گفت: به احتمال زیاد این طرح توسط شورای نگهبان یا هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام رد خواهد شد پس الکی به دلتون صابون نزنید.
💬 پاسخ
ضد مافیا کجایی ؟ در پاسخ به محمدرضا فروتن: هیچ قدرتی نمیتونه جلوی مردم بایسته ، خسروپناه ک عددی نیست
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به محمدرضا فروتن: ار جون خودت تا الان که رعیس شورا بودی میگفتی لغو نمیشه حالا رعیس شورا نگهبانی از پیش میگی رده برو بابا اااااااا
💬 پاسخ
ضد مافیا کجایی ؟ : ضد مافیا کجایی ، آهای منشی انتشارات معدل ۲۰، آهای خود مافیا کو شورایی که پشتیبانت بود؟؟؟؟ بینیت به خاک مالیده شد ؟؟؟؟؟؟؟ کی به گور رفت ؟؟؟؟ ما یا تو ؟؟؟؟؟ دوران ارباب رعیتی تموم شده ، الان دوران مطالبه گریه ، باید هر قانون پاسخگویی داشته باشه ، نمیشه هر جمع ده بیست نفری با تبانی با چند تا انتشارات قانون الکی بده ..... حالا کتابای معدل ۲۰ رو چکار میکنید ،،،،، حیف اون درختا که واسشون قطع شدددددد حیف حیف
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا : فروتن ، ضد مافیا ، لغو شد 😁😁، تاثیر قطعی معدل لغو شد😁🤣 تاثیر مثبت شد بسوزززززززززززززز🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁💘💘🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح مجلس برای اصلاح قانون نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها ایرادات و ابهاماتی دارد، گفت: به احتمال زیاد این طرح توسط شورای نگهبان یا هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام رد خواهد شد.
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: باید شورای نگهبان تایید کنه که قبلا هم درموردش گفتم
💬 پاسخ
سورنا سپهر : ضد مافیا کجایی که ببینی مصوبه تاثیرمعدل برباد رفته
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به سورنا سپهر: محو نشدم دارم به زندگی ادامه می دهم بیکار نیستم باید اتنخاب رشته کنم و استفاده از تابستان بودم و الان باید برم دانشگاه
💬 پاسخ
علی منصوری : محمدرضا فروتن بعد کنکور محو شد چرا ؟😂اسکل می‌گفت با معدل ۱۵ بیشتر تاثیر معدل رو میگیری
💬 پاسخ
فواد معصومی : واقعا نهایت قدرت نادری به قول ضد مافیا باد تو غبغب انداختنه؟ خاک تو سرش که چقدر مارو سرکار گذاشت هیچ قدرتی نداره فقط حرف حرف
💬 پاسخ
الهه دهقانی : دوستان این هفته اخرین فرصته تا می تونید به نماینده ها پیام بدین . تو را خدا کوتاهی نکنید .
💬 پاسخ
معین صدری : سمیه یونسی منگل تر از آنی که بگویم که بدانی. این کاربر که جدیدا به اسم ضد مافیای کنکور کیهان پیام میده خود واقعی اون کیهان نیست یک کاربر مخالف مصوبه است داره مثلا بهش طعنه میزنه که شما زورگویید خدا هم براتون مهم نیست.
💬 پاسخ
امیر محمد پیشوا : نا عدالتی نا عدالتی ناعدالتییییی.. فقط میتونم همین بگم... شما میدونین دارین چیکار میکنین؟!🤯 آینده جوانان یک کشور در میانه با این کار حق همه ضایع میشه.. شما فقط دارین نخبه هارو سرکوب میکنین این یک فاجعه بزرگه میپرسین چرا؟!! چون همه چیز از مدرسه و دانشگاه شروع میشه پس فردا اگه عیبی هم در مدیریت جامعه دیدیم نگیم چرا و فلان پس حق عزیزان دیپلم فنی و کاردانش که قصد جدی در کنکور سراسری دارن چی میشه؟! من دیگه واقعا نمیدونم... اگه میدونین که لغو کنین این طرح رو اگرهم نمیدونین که انصراف بدین بذارین یه ایران از دستتون نفس راحت بکشن ما مسئولین با سواد و حرفه ای میخوایم که با استفاده نظرات ملت، تعیین و تکلیف کنه واقعا جای تاسفه، واقعاااا
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور (کیهان) : بچه ها این کارزار دوباره راه افتاده الآن وقتشه که غیرتتون رو نشون بدین باید این کارزار به بالای ۱ میلیون امضا برسه هر یک امضای شما یک سیلی به شورای انقلاب فرهنگی عزیزم و جناب خسرو پناه که جانم به فدایش و من که نوکر و خاک زیر پای همتونمه ، بزنید نوش جون و گوارای وجودم👍🤣🤣
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور واقعی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور (کیهان): خیلی دلم به حالتون میسوزه ضجه بزنید شیادا🤣😂 اینطور یکم عقده و فشار های روتون رو کم کنید سگ نوچه های حقیر مافیا های کنکور 🤣
💬 پاسخ
مهدی صباحی : با عرض سلام لطفاً به کارزار ذیل در خصوص افزایش حقوق قشر زحمت کش کارگر را نیز امضا کنید https://www.karzar.net/83535
💬 پاسخ
ابوالفضل سلیمی : منم یک پشت کنکوری هستم این مصوبه بی عدالتی نیست ولی عدالت هم برقرار نمیکنه مثلا امسال رشته هاب صرفا با سوابق تحصیلی بی درد نخور بودند و رسته های با ازمون رشته های خوبی بودند در کل فرق زیادی نداشت اجرای ایت مصوبه
💬 پاسخ
علی صدری : فکر کنم این کاربر ضد مافیا شیاد کنکور یکی از همین تصویب کنندگان تاثیر قطعی باشه چون اینجا به جز این بیچاره یکی دو نفر بیشتر موافق تاثیر قطعی نیستن که احتمالا این یکی دو نفر هم خود این بیچاره باشه برو عامو قانون رو که تو کشور جمهوری به صورت پنج شیش نفره تو دورهمی رفقا تصویب کردید و خود تصویب کننده ابلاغ هم کرده حالا چرا اینجا فشار میخوری و گریه میکنی.
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان) در پاسخ به علی صدری: اونی که فشار میخوره و به گریه افتاده اربابای مافیاییت و مولف های دلواپس کتاب تست عمومیه. من بارها گفتم اومدم که نذارم سگ نوچه های مافیای کنکور علیه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی جوسازی کنند و خیلی سریع رسواشون کنم.
💬 پاسخ
ضد مافیا [کیهان] خر است در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان): تو خودت معلوم نیست نوچه کی هستی وجود داشتی خودتو معرفی میکردی
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور کیهان : این مصوبه مصداق کامل عدالت است آنقدر عادلانه که تا شورای عالی انقلاب فرهنگی نخواهد اگر خدا هم بخواهد این مصوبه تغییر نخواهد کرد🤫💪 مگر مملکت قانون ندارد هر چیزی اصولی دارد حالا هر چه قدر دوست دارید بشینید دعا کنید تا وقتی شورا نخواهد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد 💪 حجت الاسلام خسرو پناه: مافیا خواب لغو این مصوبه را هم نخواهد دید...💪 آرزوی لغو این مصوبه عادلانه را به گور خواهید برد
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور کیهان: شورای انقلاب فرهنگی از بدو تاسیس جز مشکل و بدبختی چی واسه این ملت داشته😒 اون از مصوبه حجاب و حالا این از اخراج اساتید دانشگاه ها ، حالا هم که سگ نوچه هاش میگن قوانین و مصوبه هاش از قوانین و خواست های خداوند هم بالاتره😯😯🤯🤯 بله درست میگه این شورا از بدو تاسیسش همواره مخالف خواست مردم و خدا بوده و مصوبه و تصمیماتش جز ظلم و بی عدالتی چیز دیگری نبوده😔😕🖕
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور کیهان : بعضی سودجویان و مافیای کثیف کنکور با اسم من کامنت می‌گذارند و از حسن شهرت بنده سو استفاده میکنند اینجانب به پشتوانه حجت الاسلام خسرو پناه و طبق فرمایشات ایشان بهتون این اطمینان را می‌دهم که تنها و تنها ایشان و شورای محترم می‌توانند مصوبه و قانون سنجش تعیین کنند و وقتی که ایشان می‌گویند مافیا خواب لغو این مصوبه را ببینند یعنی هیچ دعا و التماسی و هیچ موجودی توانایی مقابله و تغییر این مصوبه را ندارد دست از تقلای بیجا بردارید.
💬 پاسخ
عدالت ن در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور کیهان: دفاع نکن خودتم ی نوچه مافیا هستی اما با ی نقاب دیگه نونت از همینا در میاد والا خودت میدونی مافیا امتحانات چجوری سوالات فروختن و حتی نمره فروختن پس بیا پایین از منبر چرت و پرت نگو فکر میکنی مافیا کنکور کیا بودن همین کارکنان سنجش خودشون سوالات میفروختن بالاخره جیره و مواجب باید ی جوری پر بشه شورای عالی هم ی مدل دیگه چاپید از طریق امتحانات آموزش و پرورش سر ترمیم معدل چقدر پول به جیب زد پس واسمون از عدالت نگو دهنتو آب بکش مفت خور توهم مواجبت پر والا دلسوز ما دانش آموزا نیستی
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور کیهان : اینهایی که میگن خدا به دادمون برسه بدونین این جا مسئول و سیستمی هست قانونی هست تا سیستم نخواهد تا حجت الاسلام خسرو پناه نخواهد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد بیخودی دعا نکنید تا شورای عزیز نخواهد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و آرزو لغو این مصوبه‌ رو به گور خواهید برد...
💬 پاسخ
معصومه سلیمانی : سلام توروخدا این تاثیر معدلو حذف کنید بیشترازاین نابودمون نکنید کسایی هستن باصدجور مصیبت درس میخونن تا به اون چیزی که میخوان برسن ولی بااین تاثیرمعدل دیگه جایی به تلاش براپشت کنکوریا نمیمونه چون هرسال تاثیر معدل بیشتر میشه ما دهه هشتادیا چه گناهی کردیم که شدیم موش ازمایشگاهی
💬 پاسخ
آسمان روشن : خدایی هم هست این لجنزاری که برای بچه های نردم درست کردید گریبان خودتون وبچه هاتونو بگیره با این مصوبه کثیفتون
💬 پاسخ
مهاجر خسته : تنها راه مهاجرته، واقعا هیچ راهی نمیبینم . کشور دست کساییه که بحث کردن باهاشون تنها حس احمق بودن رو به آدم القا میکنه . کسایی که تنها یکسری حرف رو مثه طوطی از بقیه یاد گرقتن . تعارف نداریم حتا اگه این مصوبه تغییر کنه بازم کشور ما جای زندگی کردن نیست . اول یا اخر باید مهاجرت کرد ... اونایی که هنوز وقت دارید فکر رفتن باشید تا حسرت همه چیز تو سی سالگی نمونه واستون ... کشوری که رئیس شورای انقلاب فرهنگی ۶ کلاس ...
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به مهاجر خسته: هرچند با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی موافقم ولی با این کامنتت موافقم تو این وضعیت اقتصادی و فرهنگی کشور امروز مهاجرت کنی بهتر از فرداست. کسی که امکان مهاجرت داره ولی نکنه یک احمق به تمام معناست چه از لحاظ اقتصادی چه از لحاظ امنیت روحی روانی و حتی جسمی و کیفیت زندگی ایران جای زندگی نیست و هر روز داره وضعیت افتضاح تر میشه پناهندگی حتی شرف داره درسته سختی می‌کشی ولی حداقل امنیت روحی و جسمی خود و خانوادت تامین میشه و امکان پیشرفت و ترقی تو کشور های دیگه خیلی بیشتره. ایران خیلی وقته از رده خارجه و هر روز بدتر از دیروز.
💬 پاسخ
یک مخالف در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: پس زودتر شر کم کن تو که بری صاحب هات هم بعدش ان شا الله
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور کیهان : آرزوی لغو این مصوبه را به گور خواهید برد استاد خسرو پناه جانم فدایش یک تنه مقابل همه میلیسد ببخشید می ایستد و همه را از کردنشون ببخشید کرده هاشون پشیمان می‌کند این دم و دستگاه عظیم زیر دست استاد الکی نیست من خودم به شخصه زیر این دم و دستگاه عمری سپری کردم ... مرگ بر ما فیها
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور (کیهان) در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور کیهان: اینطور یکم عقده و فشار های روتو کم کن شیاد🤣🤣🤣🤣
💬 پاسخ
عدالت کجاست در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور کیهان: 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍
💬 پاسخ
یک مخالف در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور کیهان: دم و دستگاه عظیم!!!🤣🤣🤣👍
💬 پاسخ
امین کریم زاده : چه مسخره بازی آ پ دروارده لعنت بشون ،دوتا معدل نهایی یکسان یکی چهارصد و دیگری چارصد و دو تراز کنکور جفتش یکی اونی که چارصد و دو بوده تراز معدلش دوهزار بالاتر شده و اونی که چارصد دو هزار پایین تر رتبه کنکورشون دو هزار اختلاف داره لعنت ب آ پ بچه اای مردم بدبخت کرد اخه فرق معد چارصد و چهارصد و دو چیه اخه چ عدالتیه
💬 پاسخ
یک مخالف : این مصوبه پر از ایراد است اما مخالفان قدرتی برای مقابله ندارند رئیس جمهور و رئیس مجلس از اعضا و رؤسای شورا هستند و این حزب موافق مصوبه هستند تا تغییر دولت هیچ مخالفتی هر چند درست و معقول راه به جایی نخواهد برد این بین فقط چند سال ناقابل از عمر دانش آموزان هدر می‌رود اما زمان کجی ها و ناخردی های این مصوبه را نشانشان خواهد داد و زمان مدارا ندارد...
💬 پاسخ
جمع کنید بابا : ریاست جمهوری رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی است برای انتخابات آینده مد نظر داشته باشید به چه کسی رای می‌دهید تا رئیس جمهور نخواهد مصوبه لغو نخواهد شد
💬 پاسخ
میم میم : داد ما به جایی نمیرسه ؟؟؟ وقتی رتبه یک و دو تجربی به خاطر معدل جابجا شدن وای به حال ما... رتبه ۱: تراز کنکور: ۱۴۰۷۱ تراز سابقه تحصیلی: ۱۱۱۰۲ رتبه۲:تراز کنکور: ۱۴۱۴۰ تراز سابقه تحصیلی: ۱۰۹۴۰ سرمایه داران جولان می‌دهند و سگ هایی در استخدام دارند از جمله کامنت ثابت پای همه این کارزار ها...
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور کیهان در پاسخ به میم میم: رتبه 2 کشور میخواست نهایی رو بیشتر بخونه نکنه انتظار دارید با تراز کل پایین تر یک میشد؟🤣 بلکه سگ های هار مافیای کنکور پای ثابت همه کارزار ها و سایت ها هستند و دارن علیه مصوبه عادلانه شورا عالی انقلاب فرهنگی جوسازی میکنند
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور کیهان در پاسخ به میم میم: واقعا چه ربطی داره الان کنکور و سوابق مکمل همدیگه هستند و نمره کنکور به تنهایی ملاک نیست یکی ممکنه تراز کنکورش ۱۵ هزار باشه ولی با سوابق پایین می‌تونه حتی ۵ رقمی بشه
💬 پاسخ
ضد مافیا کنکور (کیهان) در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور کیهان: شما طرف صحبت من نبودی نظراتتون غرض‌ورزانه و به نظر وابسته میاد به نظر میاد ارتزاقتون با کامنت گذاشتن باشه ممنون میشم اگر شما پای کامنت من نظر ندهید
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور کیهان: آره جون خودت یکی هم ممکنه شب امتحان حفظ کرده و تو امتحان های تشریحی بدون امنیت که چه عرض کنم بی صحاب .ترازش شده ۹۰۰۰ واز اونجایی که نه درک نه فهم و نه شعور تحلیل کنکور داشته که صد البته امنیتش ده برابر تشریحی ترازش شده ۴۰۰۰ و برا خودش با مصوبه شورا جون کشکی کشکی رتبه خوب گرفته .خسته نباشید چقدر با این مصوبه سواد و عدالت آموزشی زیاد شده عجبااااا وا اسفاااا
💬 پاسخ
میم میم : الوعده وفا، دوستان اشک بعد از رتبه امروزتون تنها نتیجه مستقیم و قابل لمس این مصوبه کثیفه... از سال ۱۴۰۵ دانش آموزان گرامی باید از سال نهم کنکوری بخونن کم کم رتبه های برتر مطالعه رو از تابستان پیش دبستانی شروع خواهند کرد و من الله التوفیق...
💬 پاسخ
میم میم : خواهشا یه بار دیگه کارزار رو راه بندازین حالا که رتبه ها مشخص شده...
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کیهان : توروخدا ببینید کیا شدن مدعیان عدالت( البته فقط در بحث این مصوبه) کسانی که عین زالو خون داوطلبان کنکور رو میمکند و تمام دردشون اینه که عمومی ها حذف شده و نمیتونن دیگه کتاب تست عمومی بفروشند و کلاس تست برگزار کنند چون رو نهایی ها نمیتونن حساب ویژه باز کنند این مصوبه عین عدالته. تو کشور های دیگه به کسانی که گپ تحصیلی بیشتر دو سه سال دارند کلا اجازه تحصیل نمیدن بعد عده ای انتظار دارند 19 ده سال پیش همتراز 19 امسال بشه این مصوبه عین عدالته و شیادان مافیایی آرزوی لغو این مصوبه عادلانه رو به گور خواهند برد 😉💪 ذره ای شک نکنید تاثیر معدل همچنان قطعی و بیشتر از امسال خواهد بود و عمومی ها هم هرگز هرگز باز نخواهند گشت. مولف های دلواپس خواب چنین برگشتی هم نخواهند دید.
💬 پاسخ
فریده نیکو : چراباید تراز دیماه از تیرماه بالار باشه ؟ با اینکه کنکور دیماه آسونتر بوده ....چرا درصدهای دروس اختصاصی اعلامی کنکور با چیزی که مطمئن هستیم و با کلید سنجش چک کردیم ۱۰ تا ۱۵ درصد کمتر شده ؟ اعتراض یعنی چی ؟ فقط کافیه تراز یکی اشتباه باشه، تراز همه بهم میخوره چون تراز یعنی جامعه آماری کل داوطلبین ....آخه چرا یکی جواب نمیده ...
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به فریده نیکو: چون فلسفه کنکور دی ایجاد سکوی پرتاب برای پشت کنکوری هاست و پشت کنکوری ها خیلی راحت تر میتونن تراز بگیرن در نوبت اول چون اکثر دوازدهمی ها تون موقع درس ها رو کامل نخوندن و این سکوی پرتاب براشون محسوب میشه. کلا چند کنکور در سال که در اکثر کشور های جهان اجرا میشه فلسفه اش کمک به پشت کنکوری ها و کسانیست که موفق به پذیرش در دانشگاه نشده اند همون کاهش استرس و تنش.. . اصلا چنین چیزی نیست درصدا کاملا دقیق و بدون مشکله شما حتما دچار اشتباه شدید در انتخاب گزینه ها و یا نوع کلید.
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: اولا که شورا جون شما شاهکار جدیدی رو کرده و کنکوره گذاشته اردیبهشت دوما برگزاری چند کنکور در سال بسیار راه کار عالیییی ولی به شرطی که سطح سوالات در هر تعداد کنکور در سال یکسان باشد نه اینکه زمین تا آسمون با هم فرق کنن واین فرق یعنی ظلم تمام و کمال فهمیدی .در ضمن شما که الحمدالله سوادت به کنکور قد نمیده و میدونم اگه کنکور دادی ترازت کم شده ولی به لطف شورا جون لابد تراز معدلت حسابی بالا پس چرا گورتو گم نمیکنی بری با دانشگاه کشکی که گیر آوردی امسال و دست از سر ما برداری .این فقط میتونه یه معنی بده اونم ایکنه تو یه اجیر شده ای نه یه داوطلب کنکور .در ضمن یکه نکته جا موند پس بگو چرا وزیر عوض کردن جدید گذاشتن خوب می‌دونستن کیو بیارن یه مترسک که فقط بلده حرفایی که بهش میزنن بیاد تو مصاحبه ها بگه .دریغ از ذره ای قدرت درک و تحلیل ولی اجیر شده ها خدا هست و خدا هست و خدا هست .کنکور هم بخشی از زندگی زود گذر دنیا که میگذره ولی ظلم تا ابدیت باهاتون میمونه .مطمعن باشین تاوان پس میدین .ما که قید کنکور زدیم ولی شما هم خیر نمیبینید
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : عده ای این وسط نمی‌خوان این مصوبه عادلانه به شکل صحیح اجرا بشه و منافعشون حسابی تو خطره اون از وضعیت سایت موقع اعلام نتایج این از تراز های عجیب کنکور و نهایی ها اون از تاریخ کنکور بعدی اون از پارازیت دادن تو افزایش ظرفیت ها اون از تعداد ترمیم معدل و هزاران کارشکنی و جوسازی دیگر علیه مصوبه عادلانه شورا عالی انقلاب فرهنگی شورا عالی انقلاب فرهنگی لطفا از خواب بیدار شو و یقه شون رو بگیر. تا کی مماشات. دارن تمام سعی شون رو می‌کنن مصوبه عادلانه شورا عالی انقلاب فرهنگی رو دیو نشون بدن و کارشکنی میکنند خواستار پیگیری و برخورد قاطع هستیم و میدانیم شورای عالی انقلاب فرهنگی توانایی مقابله با مافیای کنکور و ذی النفعان آنان را به خوبی دارد. در ضمن به دلواپسان یادآوری میکنم شیادان آرزوی لغو و اجرای ناصحیح این مصوبه عادلانه رو به گور خواهند برد
💬 پاسخ
رضا ۱۲۳ در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: چرت نگو این چرندیات تو واسه امثال ما جواب نمیشه ، موقعی ۴ تا بیسواد میان ی طرح میدن که بگن فقط ی کاری کردیم نتیجش میشه این
💬 پاسخ
در انتظار دانشگاه در پاسخ به رضا ۱۲۳: اون با سوادی که همچین طرحی داده به چه حقی فرصت جبران رو از بچه ها گرفته در کجای دنیا سیاستمداران حق دارن با هدفای بچه ها بازی کنن و اجازه جبران بهشون ندن چرا شاید من یکی ازم فوت کرد نتونستم برم ترمیم معدلی که ثبت نام کردم شاید مریض شدم شاید پول نداشتم شاید و شاید شوراتون که همش میزنه زیرش
💬 پاسخ
رضا ۱۲۳ : ضد مافیای عوضی و فروتن احمق ، حالا بیاید ببینید چی شده با معدل ۱۹/۲۵چون ۹۶ فارغ شدم ترازم شده ۶۳۰۰ رفتم اعتراض سازمان سنجش کلی آدم با مشکل من اومده که جواب سازمان سنجش شنیدنی بود تراز ۲۰ قبل ۱۴۰۱ سال به سال میاد پایین تر فرضا من باید ۲۶ میشدم که ترازم با معدل ۱۹ _۲۰ ، ۱۴۰۲ یکی باشه
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا : دیوان عدالت اداری گفته شکایت یک دانشجو باعث انفصال از خدمت پور عباس شده ، پس ناامید نباشید شما هم به دیوان شکایت کنید تا مصوبه تاثیر قطعی معدل ملغی بشه.✌️✌️
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: شتر در خواب بیند پنبه دانه 😉 آرزوی لغو این مصوبه عادلانه رو به گور خواهید برد 😉💪
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: دهن گشادت رو ببند با این گندی که شورا جونت زده هنوزم روت میشه اینجا پیدات بشه .این علامت دست رو دیگه واسه چی گذاشتی بدبخت خب مصوبه مزخرفتون که شکست که هیچ دار فانی وداع گفت .
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: هر خری بره فقط فقط فقط درصدای رتبه ۱ تجربی ببینه متوجه ظلم و بی عدالتی این مصوبه ننگین میشه کجای سطح سوالات تیر و دی یکی که دارین اینقدر ظلم میکنید مافیای معدل خدا ازت نگذره همین
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: عادلانه. عجب ......امسال که تاثیر قطعی معدل بود پس چرا بازم رتبه ها ۹۰ درصدشون غیر دولتی و .... بودن .چی شد که تو این مصوبه ما مناطق محروم حذف شدیم .چی شد که پارسال رتبه ۱ فرناز حسن زاده منطقه محرومی بود .دمتون گرم چه عدالتی ابرو هر چه عدالت خواه ‌ و مرده بردین .
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : حجت الاسلام خسروپناه گفت: مافیا از مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی آسیب دیده و حتی ممکن است هزینه کنند که دوباره بتوانند روش غیرعلمی و غلط حافظه‌محور، ضدتفکر و عقلانیت را برگردانند که البته موفق نخواهند شد و در خواب هم چنین برگشتی را نخواهند دید. اینه💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 درود بر آقای خسروپناه که آب پاکی را روی دستان کثیف مافیا های شیاد کنکور ریخت همانطور که گفتم شیادان آرزوی لغو این مصوبه عادلانه رو به گور خواهند برد 😉 ذره ای شک نکنید . مافیا های شیاد و پادو هاشون سکته کنند و به درک واصل شوند🤣😉
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: حجت الاسلام خسروپناه خودش تا کلاس ششم درس خونده که حالا میاد برای کنکوری ها تعیین تکلیف می کنه؟ 😁😁😁 هر چی بیسواده اومده شده مسئول😒 اون باید بره برگه امتحانات حوزه رو تصحیح کنه🤣🤣🤣
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : یکی از دلایلی که شیادان و متقلبان از کنکور الکترونیک ترس و واهمه دارن ثبت اثر انگشت داوطلبه که هنگام پذیرش هم تطابق داده میشه عرصه همچنان بر شیادان تنگ و تنگ تر خواهد شد به امید منقرض شدن این موجودات کثیف
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: کنکور الکترونیک .............بگرد پرتقال فروش را ...........هر وقت توان هزینه و زیر ساخت دو بار ترمیم معدل که کاغذی داشتین بعدا بیا حرف از میلیونها تبلت بزن .افتاددد
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : جدیداً مافیاهای پزشکی و کنکور خودشون رو تیکه پاره کردن مصوبه افزایش ظرفیت های پزشکی اجرا نشه ولی بدونبد با پیگیری قاطع شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی بدون کوچکترین نقصی اجرا خواهد شد و احدی در این خصوص نمیتواند اعتبار مصوبات رو زیر سوال ببرد . مافیاهای خونخوار پزشکی و کنکور و سایر ذی النفعان خیال قسر در رفتن از مصوبات مافیاسوز شورا رو از سر بیرون کنند نمیشه و نمیتونیم نداریم باید بشه و حتما هم میشه. انحصار رشته های پزشکی باید برداشته بشه زالو های خونخوار نمی‌توانند تحت هیچ شرایطی مانع شکستن این انحصار شوند.
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : هربار داریم سرپیچی هایی از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی میبینیم کاهش تعداد امکان شرکت در ترمیم معدل و اجرا نشدن کامل افزایش ظرفیت پزشکی اینها اعتبار شورای عالی انقلاب فرهنگی رو زیر سوال خواهد برد. رسیدگی کنید وگرنه اعتماد عمومی نسبت به شورای عالی انقلاب فرهنگی هم سلب خواهد شد.
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: برادر من کسی تو کاره شورای شما دخالت نداره اینها همه از عوارض طرح خام و ناپخته شورا .در ضمن امکان ترمیم بیشتر که نمیشه هیچ خدا کنه همین یه بار هم ازمون نگیرن
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) : اینکه بعضی از کاسبان کنکور و پادو هاشون جلو دوربین بیایند و رانت ها و فساد های موجود در کنکور رو افشا کنند بسیار کار خداپسندانه و زیبایی ست و به شدت حمایت میکنم از رسواسازی مسئولین فاسد. اما نیت کار خیلی مهم تره اینکه خیال کنید با انجام این کارها و جلب اعتماد عمومی بتونید علیه مصوبه عادلانه شورا عالی انقلاب فرهنگی جوسازی و شانتاژ کنید خیالی بس خام و باطل است. پس مواظب نیت کار های خود باشید که خدای نکرده شوم نباشه.
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) : یک سوال از دلواپسان و نوچه های مافیای کنکور داشتم؛ اگر تقلب در امتحانات نهایی آسونه وبه دروغ میگفتید امتحانات نهایی بی اعتباره و سوالات لو می‌رفت چرا امسال در کل کشور فقط یک نفر معدل بیست داشتیم ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! اینجاست که میگم شورای عالی انقلاب فرهنگی با این مصوبه عادلانه معضل تقلب های گسترده رو تا حدودزیادی حل کرده و داد متقلبان رو در آورده تقلب در ۳۰ تا امتحان تشریحی عملا ناممکنه . فقط مونده کنکور بی اعتبار و رانتی که به امید خدا به تدریج حذف میشه و ناشران دلواپس کتاب تست و متقلبان کنکور سکته خواهند کرد و به زباله دان تاریخ واصل خواهند شد 🤣😉
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): هییی یارو اولا که سطح سوالات مثل قبلا نبود اینو همه دانش آموزان میگن اگه میبینی مسئولان میگن مثل قبل دروغ محض ریاضی کنکور هم میگن همش از کتاب بوده میشه بیای بگی کجای کتاب بوده .حرف مسئولان در جهت منافع خودشون وبس .دوما ۵۰ هزار نفر که ۱۹ و خرده ای شدن هم به عبارتی سهم زیادی به ددست آوردن. سوما اگه بری ببینی که نمیبنی بازهم مناطق محروم از این چرخه عقب موندن و جز اخری ها هستن چهارما مصوبه شما هر هفته که میگذره یه بندش عوض میشه عجبا چه کارشناسی و دقیق لامصب .پنجما بابا آخه آموزش پروش دیگه به چه زبونی به شماها حالی کنه که توان برگزاری ترمیم در چند ماه نداره که فقط گذاشته خرداد .خدایی شورا داره با کی لج میکنه چرا حقیقیت نمیبنید .التماس تفکر
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به مهسا رادی: آمار دروغ ۵۰ هزار رو از کجا در اوردی؟ منبعت کجاست
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا : سازمان سنجش بیانیه داده ترمیم معدل فقط یک بار اون هم خرداد ماه امکان پذیره😯 و امکان ترمیم معدل در دی ماه و شهریور ماه رو کلا حذف کرده🤯 حرف من با ضد مافیا و فروتن احمقه که میگن این مصوبه خیلی خوبه فقط باید تعداد ترمیم افزایش پیدا کنه ، خب بیشعورا این آرزوتونم باد هوا رفت ، حرف دیگه ایی دارید؟ ، از سهمیه ها هم خبر رسیده فقط ۳۰ درصد پزشکای متخصص بدون سهمیه قبول شدن😒 تاثیر معدل رو مثبت کردن ، تعداد دفعات ترمیم معدل رو یکی کردن تازه تاثیر ۵ درصدی ، ۲۵ درصدی و ... رو هم در امتحانات نهایی تاثیر دادن هم در کنکور ، به نظرتون قضیه یکم بودار نیست ، فکر نمیکنین این قوانین فقط به نفع خودشون و بچه هاشونه ، التماس تفکر🤔🤔🤔
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: اینکه فقط یکبار فرصت ترمیم معدل باشه کاملا خلف وعده از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی و آموزش و پرورشه و من هیچ دفاعی ندارم ازشون )))) سفسطه و فریب کاری تا به کجا ؟ سهمیه ها چه ربطی به مصوبه شورا دارن ؟ مگه قبل این مصوبه سهمیه ها نبودن؟ چرا چرند میگید ؟ چرا الکی برای گمراه کردن اذهان مردم همه چیز رو بهم ربط می‌دید؟ مگر این مصوبه گفته بود سهمیه ها رو حذف میکنیم؟
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : یادمه یک زمانی میگفتن ۱۰۰۰ تا معدل ۲۰ داریم الان که شده یکی میگن چرا یک نفر بیست شده واقعا شما جز ماست مالی کاری بلدید؟
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : بنظرم وضعیت عالیه فقط کنکور ۱۴۰۳ بخونن دنبال حاشیه نرن مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی هم عالیه
💬 پاسخ
امین ام : جوک سال : کنکور الکترونیک
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به امین ام: جک سال کنکور اردیبهشت .دیگه دانش آموز نیاز نیست یه سال صبر کنه برا کنکور دادن ۱۱ ماه باید صبر کنه .اینجوری استرس کمتر میشه
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) : دم شورای عالی انقلاب فرهنگی گرم با این مصوبه عادلانه حداقل کاری که انجام داده اینه که معضل تقلب های گسترده رو حل کرده دمشون گرم. تقلب در ۳۰ تا امتحان تشریحی نهایی کار خیلی سختیه و همین موضوع داد متقلبان و شیادان رو در آورده. دم شورای عالی انقلاب فرهنگی و آقای رییسی گرم 🌷🌷🌷 💪 این مصوبه عادلانه به امید خدا سالیان سال اجرا خواهد شد و شیادان آرزوی لغو این مصوبه عادلانه رو به گور خواهند برد 😉 💪 دیگه بیشتر از این وقتم رو اینجا هدر نمیدم با یک عده بی ادب بی تربیت که انگار خانواده ای ندارند‌
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): تو معلومه بی پدر مادری که تربیت نداری انگار تو تویله بزرگ شدی با این لحن حرف زدنت
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): اخیییییی این مصوبه چقدر عالییییی بود چقدر به نفع مناطق محروم بود .نتایج درخشان امتحان نهایی مدارس عادی و روستایی با دیگر مدارس مقایسه کنید بعد متوجه خوبی این مصوبه میشد .یعنی با این مصوبه عملا ما مناطق محروم حذف شدیم رفت دمتون گرم به هدفتون رسیدن با ترمیم معدل ها جیبت تون هم پر پول کردین با دوبار کنکور چرت با فاصله دو ماهه هم پول ثبت نام بیشتر بگیرید افرین .خدا هست و خدا هست و خدا هست
💬 پاسخ
مهسا رادی : خنده دار ترین قسمت این مصوبه کنکور اردیبهشت .پر واضح که فقط میخواین جیب ما بدبختا رو خالی کنین وگرنه کنکور اردیبهشت چه دردی از ما دوا میکنه .هر چه جلو تر میریم به جای های جالب این طرح بیشتر نزدیک میشم.خوبه که سه سال کار کارشناسی روش شده اینجوری. بردار من مطمعنی یه شبه این تصمیم نگرفتین .و یه شب قانون تصویب نکردین. جا داره بگیم خدا قوت پهلوان خسته نباشی دلاور
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به مهسا رادی: در حالت کلی این کار برای بد جلوه دادن مصوبه عادلانه شورا عالی انقلاب فرهنگیه فقط یک دلیل برای اینکار وجود داره که تا حدودی قانع کننده است اونهم داشتن وقت کافی برای فراهم آوردن تمهیدات لازم برای برگزاری کنکور الکترونیک در سال ۱۴۰۳ است . از سال های آینده دوباره همون اواخر دی یا بهمن برگزار میشه وگرنه در حالت عادی برگزاری کنکور نوبت اول در اردیبهشت و برگزاری نوبت دیگر در کمتر از دو ماه بعد هدفی جز بد وبی خاصیت جلوه دادن مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی ندارد و شورا عالی انقلاب فرهنگی هرگز اجازه چنین کار ابلهانه و جهت داری را نخواهد داد.
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): برادر من اولا که کنکور الکترونیکی یه طرح فضایی خدا میدونه تا کی بتونه اجرایی بشه .دوما کنکور اردیبهشت تصمیم خود شورا جونت والا تو ای یه سال همه تصمیمات شورای شما گرفته سنجش بیچاره هم به ناچار مجبور به اجرا بوده .مگه کنکور اردیبهشت مجلس یاا سنجش بیچاره گفته که میگی میخوان بد جلوه بدن .درضمن شنیدی که یه نفر فقط معدلش ۲۰ شده این بود کاهش استرس این بود سطح معمول سوالات این بود قبولی راحتر محرومان .واقعا که جای تاسف داره قبلا یه ۵۰ درصد دینی میزدیم کافی بود الان باید با این سطح سولات خودت بکشی تا ۱۵ شی .
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): مصوبه شورا و تو بی خاصیت هستین نیاز نیست کسی بی خاصیت جلوه تون بده😁😁
💬 پاسخ
ملیکا حمزهلویی در پاسخ به مهسا رادی: ببین عزیزم اگه قرار باشه تاثیر معدل داشته باشیم که البته من باهاش مخالفم،دیگه نباید انتظار داشته باشی نهایی مثل آب خوردن باشه اونطوری که همه میشن ۱۹ ،۲۰ خب دیگه چه فایده ای داره. ببین کلا تاثیر معدل تو کنکور کار به شدت اشتباهیه کسی از این کارا میکنه که تمام زیر ساختاش فراهم باشه. تو کنکورش با این همه دنگ و فنگ و اینا بازهم آدم میشنوه تقلب شده می خوای تو نهایی نشه. دروس عمومی هم اسمش عمومیه به قول بعضیا که میگن واسه زندگی و اطلاعات ادم خوبه و از این حرفا و باید تو کنکور باشه ،اتفاقا کاملا باید برعکس باشه و فقط صرف خوندن و یادگیری باشن نه اینکه تو کنکور دروس عمومی رو داشته باشیم. وقتی میای دروس رو به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم میکنی یه فرقی هم باید بینشون باشه کنکور بهتره که فقط از دروس مهم و تخصصی هر رشته برگزار شه . متاسفانه بعضی ها درست فکر نمیکنن و تفکرشون اینه که مثلا اگه دروس عمومی حذف بشه به ضررشونه چون فکر میکنن که میتونن عمومی ها رو خوب بزنن . عزیز من اگه تو میتونی عمومی رو خوب بزنی بقیه هم میتونن .و اگه دروس اختصاصی سنگین تره برا همه همینه .بعدشم با حذف عمومی ها به جای اینکه وقتت رو صرف دروس بیشتری بکنی میزاریش واسه درسای اختصاصی. من خودم تو کنکور دروس عمومی رو اصلا نخونده بودم به غیر از فارسی که داغونم و صفر زدم بقیه عمومی ها میانیگین ۵۰ زدم ببین پس فکر نکن دروس عمومی به نفعتونه. بقیه هم راحت میزنن با دودسته کردن کنکور به تستی و تشریحی خرج مارو دوبله کردن هر کتاب یا کلاس یا آزمونی که بخوای همه تشریحی و تستی جدان.
💬 پاسخ
نمایش نظر های بیشتر

اخبار مرتبط با این کارزاراگر شما خبر تازه‌ای دارید لطفا لینک خبر رسمی آن را از طریق کلید فوق ثبت نمایید.


این کارزار موفق شد!

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بازتاب در آخرین خبر:

معدل سد جدید راهیابی به دانشگاه

جلسه پیگیری ویژه برگزار شد.

برای اطلاع از تصمیمات گرفته شده در این جلسه اینجا کلیک کنید

پیگیری ویژه کارزار

با استقبال بی‌نظیر شهروندان، این کارزار در فهرست پیگیری‌های ویژه قرار گرفت.

انتشار پوستر دعوت به امضا در اینستاگرام

انتشار پوستر در اینستاگرام

با توجه به اهمیت این کارزار پوستر آن در اینستاگرام منتشر شد.

مشاهده پست دانلود پوستر

ارسال برای رسانه‌ها

با استقبال ۵ هزار نفری، خبر این کارزار مهم برای رسانه‌ها ارسال شد

تأیید کارزار جهت انتشار

این کارزار در چهارچوب قوانین پلتفرم کارزار تأیید و منتشر شد.این کارزارها را هم حمایت کنید: