⚠️ زمان این کارزار به پایان رسیده است. می‌توانید کارزارهای زیر را حمایت و امضا کنید:

◻️ مجازی شدن امتحانات دی ماه ۴۰۱ دانشگاه‌ها به دلیل سرمای شدید و صرفه جویی در مصرف گاز
◻️ درخواست مجازی شدن دانشگاهها
◻️ اعتراض به بودجه سال ۱۴۰۲ بیماران خاص و صعب العلاج

مخالفت با طرح تاثیر قطعی معدل در کنکور

#لغو_تاثیر_قطعی_معدل

مخالفت با طرح تاثیر قطعی معدل در کنکور

بسم الله الرحمان الرحیم

جناب حجت الاسلام والمسلمین رئیسی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
جناب آقای محمدباقر قالیباف
ریاست محترم مجلس شورای اسلامی
جناب آقای عبدالرسول پورعباس
ریاست محترم سازمان سنجش آموزش کشور

با سلام
همانطور که مستحضرید «سیاست‌ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی (پس از پایان دوره متوسطه)» در جلسه ۸۴۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی طرح و تصویب و توسط رئیس‌جمهور اجرایی شده است. طرح جدید کنکور دارای ایرادات جدی بوده و در صورت عدم لغو یا تصحیح، اثرات بسیار زیانباری بر آموزش کشور خواهد داشت.
در ادامه برخی از چالش‌های پیش روی تأثیر قطعی معیار سابقه تحصیلی در کنکور ذکر شده است:

۱. پایین بودن قدرت تفکیک امتحانات نهایی:
با توجه به بالا بودن تعداد معدل ۲۰، معیار سابقه تحصیلی مبتنی بر آزمون نهایی در یک سال معیار خوبی برای رشته‌های پرطرفدار محسوب نمی‌شود. معیار سابقه تحصیلی درصورتیکه بر اساس سه دوره آزمون نهایی باشد، معیار معتبرتری محسوب می‌شود؛ یعنی در نهایت این نتایج کنکور است که می‌تواند میان دانش‌آموزان تراز اول کشور تفکیک ایجاد کند و دخالت دادن معدل درنتایج آزمون سراسری فقط مخل تأثیرگذاری شفاف و عادلانه نتیجه کنکور در رتبه‌بندی داوطلبان است.
درحالیکه طبق این مصوبه قرار است معدل امتحانات نهایی صرفاً پایه دوازدهم ۶۰ درصد نمره کل داوطلب را تشکیل دهد و آزمون اختصاصی که از سه پایه مقطع متوسطه دوم برگزار می‌شود تنها ۴۰ درصد سهم خواهد داشت. همچنین دروس عمومی پایه دهم و یازدهم نیز مورد پرسش قرار نخواهند گرفت.
وجود دانش‌آموزان با معدل‌های پایین که کنکور را فرصت جبران برای خود می‌بینند
باید توجه داشت که نتایج آزمون سراسری در رتبه‌های زیر ۳۰۰۰ تفاوت‌های بسیار ظریفی با هم دارد که در صورت تأثیر قطعی معدل نهایی، در عمل آنچه میان این چندهزار نفر داوطلب برتر تفاوت ایجاد می‌کند همین معدل است. همین نکته‌ حساس و فنی است که در جمعیت میلیونی داوطلبان، به چشم افراد غیرکارشناس نمی‌آید اما در عمل زمینه‌ساز ناامیدی‌ها و خسارت‌های جبران‌ناپذیر در میان داوطلبان کوشا و واقعی ورود به مراکز عالی آموزشی شده است.
امتحانات نهایی به شکل موجود از نوع حد نصابی و برای سنجش پیشرفت تحصیلی است. نوع پرسش‌ها در این امتحانات نمی‌تواند به گونه‌ای باشد که چندهزار نفر اول شرکت‌کننده در کل جامعه دانش‌آموزی کشور را از هم تفکیک کند؛ زیرا در این صورت سطح دشواری سوالات به سمتی خواهد رفت که با مردودی‌های گسترده روبه‌رو خواهیم شد و ارتقای پایه تحصیلی در دوره دبیرستان مختل می‌شود. در صورت اجرای چنین طرحی، سوالات امتحانات نهایی با هدف افزایش سرعت و دقت تصحیح اوراق، به سوی پرسش‌هایی غیرتحلیلی با جواب کوتاه متمایل می‌شود که برخلاف اهداف اصلی آموزش و سنجش در دوره متوسطه است.
همچنین نباید فراموش کرد که هر سال جمعیت داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها متشکل از فارغ‌التحصیلان سال‌های گوناگون است؛ برخلاف کنکور سراسری که تمامی این فارغ‌التحصیلان را با سؤالاتی یکسان مورد سنجش قرار می‌دهد، سؤالات امتحانات نهایی در سال‌های مختلف متفاوت است؛ بدیهی است که ملاک قرار دادن نمرات امتحانات نهایی با درجات دشواری متفاوت در سنجش داوطلبان یک سال، امری به دور از منطق و عدالت است.
۲. با تأثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور، نمره‌گرایی در سیستم آموزشی از قبل از کنکور شروع می‌شود و تبعات خاص روانی بر دانش‌آموزان خواهد داشت. همچنین حق دانش‌آموزان با معدل‌های پایین که کنکور را فرصت جبران برای خود می‌بینند تضییع می‌شود.
۳. شیوه‌های بسیار نوینی برای تقلب به وجود آمده که مسئولان از آن غافلند .گستره زمانی و مکانی برگزاری امتحانات نهایی چندده برابر آزمون سراسری بوده و جلوگیری از بروز تقلبات و تخلفات در سه مرحله پیش از آزمون، حین آزمون و پس از آزمون غیرممکن است. با توجه به اینکه تعداد حوزه‌ها بالاست و آزمون‌ها به طور متمرکز در یک حوزه برگزار نمی‌شود و برگزاری امتحانات در طول یک ماه صورت می‌گیرد، تأمین امنیت برگزاری امتحانات در مقایسه با کنکور که در چهار ساعت برگزار می‌شود، سخت‌تر است.
۴. افزایش اهمیت امتحانات نهایی در نتایج کنکور باعث گسترده‌تر شدن بازار سودجویان عرصه کنکور و ورود گسترده‌شان به پایه‌های پایین‌تر به بهانه امتحانات نهایی خواهد شد و این بازار نه تنها برچیده نمی‌شود، بلکه چند برابر می‌شود و به دنبال آن، اضطراب و استرس کنکور نیز گسترده‌تر خواهد شد.
با قطعی شدن تأثیر معدل بر نتیجه کنکور، مافیای جدیدی برای ترمیم معدل و کلاس‌های خصوصی شکل می‌گیرد و به غیر از کتب تست، میلیون‌ها جلد کتاب آموزشی دیگر برای امتحانات نهایی وارد بازار می‌شود. در صورت قطعی شدن تأثیر معدل، می توان با پول، نمره خرید و هر دانش‌آموزی که به مدارس غیرانتفاعی برود، در کنکور هم رتبه بهتری را کسب می‌کند. به عبارت دیگر، با تاثیر قطعی معدل در کنکور باید فاتحه عدالت آموزشی را خواند.
۵. هر ساله نیمی از داوطلبان کنکور سراسری را فارغ‌التحصیلان تشکیل می‌دهند؛ درحالیکه در زمان تحصیل از تأثیر معدل امتحانات نهاییشان در کنکور سراسری و ورود به دانشگاه اطلاعی نداشته‌اند و به هر دلیل ممکن است موفق به کسب معدل بالا نشده باشند، به این خاطر مجبور خواهند شد در امتحانات ترمیم معدل شرکت کنند و از این جهت، فشار مالی مضاعفی بر آن‌ها وارد خواهد شد.
از سویی بعضی نیز فارغ‌التحصیل نظام قدیم آموزشی هستند و برای شرکت در امتحانات ترمیم معدل، باید مجدد کتاب‌های درسی نظام جدید را خریداری و مطالعه کنند‌ (باید توجه کرد که برخلاف کنکور، امتحانات نهایی وابستگی زیادی به کتاب درسی داشته و از متن کتب درسی طراحی می‌شود) درحالیکه دسترسی به کلاس‌های درس نظام جدید نداشته‌اند و این خلاف عدالت آموزشی است.
در این میان، داوطلبانی که دیپلم خود را قبل از سال ۱۳۸۴ کسب کرده‌اند و امتحانات اخذ دیپلم آن‌ها کشوری نبوده است فاقد سابقه تحصیلی هستند و در کمال تعجب هیچ تمهیداتی در این قانون برای این گروه از داوطلبان در نظر گرفته نشده است.
۶. فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموزانی که قصد شرکت در گروه آزمایشی متفاوت از دیپلم خود را دارند (مانند داوطلبان دارای دیپلم ریاضی که قصد شرکت در کنکور تجربی را دارند) نمی‌توانند از حق سوابق تحصیلی متفاوت خود استفاده کنند.
۷. عزیزانی که دارای دیپلم فنی و حرفه‌ای و کاردانی بوده و قصد شرکت در کنکور سراسری را داشته باشند نیز در طرح مذکور فراموش شده‌اند.

با توجه به مسائل ذکرشده ما، امضاکنندگان زیر، از تقاضای لغو طرح جدید را مبنی بر تأثیر قطعی معدل در کنکور ۱۴۰۲ داریم و خواهشمندیم در این راستا اقدامات لازم انجام شود.

و من الله التوفیق

زمان این کارزار به پایان رسیده است.

جهت اطلاع از نتیجه این کارزار و خبرهای مربوط به آن به کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام کارزار مراجعه نمایید.

امضاکنندگان: 57326 نفر

 • شهریار رشتیانی کرمانشاه

 • سحر رحمت آبادی کنگاور

 • پروین منوچهری مشهد

 • رامبد سطوتی کرج

 • فاطمه عتاب امیدیه

 • پریا آرین مراغه

 • نازنین تقوی خرم آباد

 • پری فرهادی اصفهان

 • سپهر ویسی جوانرود

 • بهنام بشارده بوشهر

 • عفت محمدجانی مشهد

 • سمانه رهروان بندرعباس

 • اعظم صفرپور مشهد

 • بهرام اکبرزاده گنبد

 • محمد رحیمی تبریز

 • لعیا معیری تهران

 • علی صف شکن فیروزآباد

 • امیر صمیمی کرمانشاه

 • فرزانه جعفری گرگان

 • نجمه عوض زاده گچساران

 • Ehsan gh Tabriz

 • سپیده راد اهواز

 • سیده لیلی طباطبایی همت آبادی یزد

 • احمدرضا ارمندئی هشتگرد

 • حمیدرضا محمدی نیا شیراز

 • Peyman alz One

 • امیرحسن کیانی کرج

 • شیوا تکمیل تهران

 • حسین رضایی دورود

 • مسعود حاتمی تبریز

بحث و گفتگو

محمدرضا فروتن : منادی سفیدان گفته ته تهش مجلس بتونه اصلاحش کنه اونم تغییرات جزئی روی مصوبه شورا خخخخخخخخخخ آرزوی لغوش رو به گور بردید بقول دوست عزیز ضد مافیایی شیاد کنکور
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : شورای عالی انقلاب فرهنگی : به جامعه دانش­آموزی کشور و دلسوزان نظام تعلیم و تربیت و نظام آموزش عالی کشور اطمینان داده می­شود این مصوبه تا تحقق صد در صدی اهداف، از جمله افزایش قطعی سهم سوابق تحصیلی تا 60%، خارج کردن رقابت‌های ناسالم از آزمون اختصاصی سراسری (کنکور)، بازگشت آرامش به دوران تحصیل دانش­آموزان و ایجاد عمق یادگیری و هدایت تحصیلی بر اساس استعداد تحصیلی و نه مهارت­های تست­زنی، ادامه خواهد یافت )) منبع: سایت رسمی شورای عالی انقلاب فرهنگی. تاریخ ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ این یعنی چی؟ یعنی مافیاهای خبیث کنکور آرزوی لغو این مصوبه عادلانه رو به گور خواهند برد و این مصوبه عادلانه سالیان سال اجرا خواهد شد. دم شورای عالی انقلاب فرهنگی گرم که قاطعانه در برابر شیادان و منفعت طلبان ایستادگی میکنند خدا قوت 👍👍
💬 پاسخ
میرزا امیرپور : مصوبه توی نظر سنجی باید رای گذاشته بشه ،نظر سنجی روز کنکور از خود دانش آموزان نه از چهار تا پیرمرد پیرزن شورا.... آموزش پرورش حق بازی با آینده ما رو نداره ضمنا این طرح یعنی کنکور از دهم شروع میشه کجا استرس رو کم میکنه ... بخش حذف عمومی ها خیلی طرح خوبیه ولی اینکه هر روز بخای از دهم تو نهایی ها کنکور بدی خیلی بده این ضد مافیا همون محمد رضا فروتن ! دنبال سود خودشون هستن اینقدر پیگیریشونم بخاطر دبیرستان غیر انتفاعی و طرح های معدله !
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به میرزا امیرپور: اولا نظر سنجی وقتی میذارن که حداقلش یک سال اجرا بشه وقتی هنوز اجرا نشده طبق چه چیزی بخوان نظر بدن ؟ طبق جوسازی مافیاهای کنکور؟ دوما من از اول با همین اسم ضد مافیا اومدم و تعداد کامنت هام کم نیست و لزومی نمی بینم با اکانت های فیک مثل بعضی ها بیام بازم اصلا مهم نیست در موردم چی فکر میکنید سوما : اتفاقا هر چی صاحب مدارس غیر انتفاعی هستن با این مصوبه عادلانه مخالف هستن این رو از ضجه هایی که برای لغو میزنن میشه فهمید.
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به میرزا امیرپور: اینهم اضافه کنم طولانی شدن پروسه کنکور یعنی همین که میگید از دهم شروع میشه باعث میشه رقابت ها سالم باشند و شایسته سالاری ایجاد بشه و تقلب ها و شیادی ها سخت و مشکل بشه همچنین ارزش کلاس و مدرسه که قبل این مصوبه گروگان کنکور بود احیا بشه.
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به میرزا امیرپور: من ضد مافیا نیستم بخدا ،هزاربار گفتم
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : مافیا های گردن کلفت پزشکی و دندان و دارو نتونستن جلوی مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی رو بگیرن اونوقت چند تا ناشردلواپس کتاب تست عمومی و موسسه های صدمن یک غازشون توهم زدن که این مصوبه عادلانه رو لغو کنن زهی خیال باطل شورا اینقدرا هم بی اعتبار نیست
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : مشکل امنیت کنکور تستی و معدل تشریحی، با این زیرساخت‌های موجود کشور، یکسان است و اتفاقا تقلب در کنکور تستی راحت‌تر است چون از شما دلیل جوابتان را نمی‌پرسند، ضمناً منتقل کردن جواب از طریق ابزار جاسوسی روی ورقه تشریحی، غیر ممکن است چون جواب، گزینه ۱، ۲، ۳، ۴ نیست. پس تنها راه، حفظ اصالت ورقه تشریحی داوطلبان است که به نظر من از طریق اسکن کردن ورقه در همان حوزه امتحان میسر است. تصحیح اسکن ورقه با ۱۰ مصحح رندوم، خطا را به شدت پایین می‌آورد.
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : نگاه کنکور با نظرسنجی از دانش آموزان به جایی نمیرسه چون مافیا در نظرسنجی دخالت میکنه مثلا برای تعویق کنکور ۹۹ هم همین اتفاق افتاد اگه یادتون باشه در اجباری که همه بگن از کنکور بهتره هیچی نیست در واقع رسانه های مافیا مثل یک دیکتاتوری عمل میکنن و جو میدن هرچند بنظرم اگه اکثر دانش آموزان بدوند چه خبره موافق خواهند بود
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به محمدرضا فروتن: چخبره بگو تا موافق شیم
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به محمدرضا فروتن: واقعا به ماها ظلم شده مثلا من ۴ سال رفتم دانشگاه بعد فارغ التحصیلی کار گیرم نیومد اومدم یه رشته دیگه کنکور بدم بدون این مصوبه شما من به راحتی میتونستم کنکور بدم الان چی باید دیپلم مجدد بگیرم حالا هیچ اگه تاثیر معدل نبود بازم مشکلی نبود بابد معدلمم ۲۰ بشه آخه چجوری با عقل خودتون جور در میاد منی که رشتم نبوده چجوری همه درسا ۲۰ بشم چجوری؟قبلا برا ماها مانعی نبود الان چی ما دلایلمون برا مخالفت واضح الکی مخالفت نکردیم هیچکسی مصوبتون رو نمیخواد چون همش بی عدالتیه
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به محمدرضا فروتن: بعدش خبر شما اینه با معدل ۱۵ هم میشه پزشکی قبول شد 😂😂 آقای محترم تاثیر قطعی معدل کنکور ۱۳۹۴ هم بوده اونم با تاثیر ۲۵ درصد اگر خوب بود چرا لغوش کردن ؟؟؟؟؟الان که هرسال داره تاثیرش بیشتر میشه 😐😐
💬 پاسخ
من ۳۰۲ در پاسخ به محمدرضا فروتن: تو خودت مافیای معدلی
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : کنکور آزمایشی در بهمن ماه در دو استان
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : فریاد دیده‌بان مبنی بر اینکه مصوبه شورا باعث رقابت معدل تشریحی داوطلب پولدار تهران با معدل داوطلب منطقه محروم می‌شود کاملاً دروغ است، زیرا: بر اساس مصوبه سال ۶۱ شورا؛ قبولی در هر کد رشته بر اساس رقابت بین داوطلبانی است که منطقه آنها یکسان می‌باشد، پس در تست و معدل، بچه‌های منطقه ۳ با هم رقابت می‌کنند، بچه‌های منطقه ۲ با هم رقابت می‌کنند و بچه‌های منطقه یک (تهران، اصفهان، تبریز و مشهد) با هم رقابت می‌کنند – اگر این مصوبه شورا در سال ۶۱ نبود، مانند زمان قبل از انقلاب و فقط کنکور ۵۸، برای قبول شدن، همه داوطلبان در کل ایران باهم رقابت می‌کردند و قطعا بجز نفرات برتر مناطق ۲ و ۳، هیچ داوطلبی از مناطق ۲ و ۳ در رشته‌ای که الآن قبول می‌شوند، قبول نمی‌شدند ولذا ادعای دیده بان شفافیت و عدالت، دروغی آشکار است.
💬 پاسخ
هانا حیدری : کسایی که میاین میگین شما مافیاین نه مخالف یه سوال دارم مافیای کنکور الان باید چرا مخالفتی داشته باشن خوبه اعضای شورا خودشون گفتن از اونا هم نظر خواستن و مصوبه رو به وجود آوردن کاملا به نفعشونه مثلا الان چه ضرری کردن کلاسای امتحان نهایی هم برگزار میکنن چه تغییری کردن که بخوان مخالفت کنن؟خداروشکر مافیای معدل هم به وجود اومده خواستین ابروش درست کنین زدین چششم کور کردین 😑 والا بیشتر به خودتون میاد مافیا باشین مافقط از حقمون دفاع میکنیم ولا غیر
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به هانا حیدری: سیاست این مصوبه حذف تدریجی کنکوره. همینطور که میدونید تاثیر کنکور از ۱۰۰ درصد شده ۶۰ درصد وتا ۱۴۰۵ میرسه به ۴۰ درصد و بعد اونم باز کاهش پیدا می‌کنه تا با فراهم شدن بستر ها کنکور به طور کامل حذف بشه ( البته شاید هم بستر ها فراهم نشد و تاثیر ۴۰ درصدی کنکور موند) برای همینه که موسسات کنکوری که نونشون توی کنکوره دارن ضجه میزنن که مصوبه لغو بشه چون دوست دارن جیب ملت بدبخت ایران رو تو این وضعیت اقتصادی اسفناک خالی کنن حالا حذف شدن کتاب تست عمومی هم بماند که حسابی باعث سوختگی بعضی از ناشر ها شده 😂
💬 پاسخ
امیر بهرام در پاسخ به هانا حیدری: شما جیره تون رو میگیرید از حقتون دفاع نمیکنید دارید انجام وظیفه میکنید خانم حیدری
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: مگه مصوبتون جیب مردم بدبخت رو خالی نکرده ترمیم و دیپلم مجدد و کلاس امتحان نهای و غیره ...... هدف این مصوبه خالی کردن جیب مردم بیچارس قبلا به آزمون بود میتونستی ثبت نام کنی میتونستی نکنی از گوگل یا هرجا آزمونارو میگرفتی الان چی باید حتما ترمیم کنی باید حتما کلاس بری معدل خوب شه مجبوری که ترمیم کنی مجبوری دیپلم مجدد بگیری قبلا چی هرکی پول داشته باشه معدل ۲۰ آمادس بقیه ندارن باید برن بمیرن الان که سنگ مردم بیچاره رو مثلا به سینه میزنی بنظرت این مصوبه بیشتر به نفع دانش آموزانی نیست که با پارتی با پول دانشگاه قبول میشن به خودشون زحمت نمیدن یه کتاب دستشون بگیرن درس بخونن چون آقا زادن برن بهترین رشته قبول شن بعد میای از مردم بیچاره حرف میزنی راه رو برا آقازاده ها هموارتر کردین
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به امیر بهرام: آره ما جیره خواریم شما نیستین 😐😂
💬 پاسخ
محمد نصیری : مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی برای مناطق محروم خوبه چون سهمیه ها هستند
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا : دبیر ستاد جامع علمی کشور گفته:《در صورت اطمینان از سالم و بدون تقلب برگزار شدن امتحانات نهایی، میزان تاثیر قطعی معدل را در کنکور افزایش می دهیم.》به همین خیال باش😂🤪 شما با قطع اینترنت هم نتونستید کنکور رو که باز از امتحانات نهایی امنیتش بیشتره رو سالم و بدون تقلب برگزار کنید عزیز دل امتحانات نهایی کلا قضیه اش با کنکور فرق داره، بی خودی خیالبافی نکن برات خوب نیست😁🤣 راست و دروغش رو نمی دونم ولی شنیدم می خوان عمومی ها رو به کنکور برگردونند و تاثیر معدل رو مثبت کنند اگه اینجوری بشه که یک جعبه شیرینی برای ضد مافیا شیاد و اون فروتن می فرستم بخورن از اوقات تلخی دربیان🤣🤣🤣🤣🤪🤪🤪
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: مخصوصا محمد رضا فروتن و ضد مافیای شیاد که خودشون مافیان دیدنیه قیافشون 😂😂😂😂
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: آرزوی لغو این مصوبه عادلانه رو به گور خواهید برد 😉 شک نکن عجله نکن . این مصوبه عادلانه چنان کام مافیاهای شیاد کنکور رو تلخ کرده که با صد کیلو شیرینی هم شیرین نمیشه
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: شما خودت مافیای کنکوری که میای اینجا با زر زدن از مصوبه حمایت میکنی جیبت پرپول تر شده چرا لغوش کنن والا یه سودی برات داره که ۲۴ ساعته اینجایی
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: عزیزم امنیت آزمون دست سنجش و آموزش و پرورش هست که ان شاءالله رسیدگی کنن که تاثیر معدل بیشتر بشه
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : شورای عالی انقلاب فرهنگی اونقدرا هم بی اعتبار نیست که مصوباتش به اوامر چند تا ناشر کتاب تست عمومی و صاحب مدارس غیر انتفاعی لغو بشه مطمئن باشید.
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: صاحبای مدارس غیر انتفاعی خو خوشبحالشون شده چرا اعتراض کنن به مصوبه 😂😂😂 والا کیلویی نمره میدن تو امتحانا که بیشتر ثبت نام کنن چی میگی
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به هانا حیدری: جدی میگی؟ پس چرا دارن ضجه میزنن ؟😂
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: اگه پیدا کردی به ما هم بگو
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به هانا حیدری: از نامه نگاری هاشون مشخص نیست یعنی ؟🤣😉 آرزوی لغو این مصوبه عادلانه رو به گور خواهید برد 😉
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : عمق یادگیری خودش باعث عدالت آموزشی میشه
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : عدالت آموزشی هیچ وقت نبوده و به یک شرط محقق می‌گردد آنهم به شرطی که حقوق یک رفتگر به اندازه دکتر باشد
💬 پاسخ
علی رضایی در پاسخ به محمدرضا فروتن: راست میگی عدالت ب پوله ن ب تلاش🤣🤣🤣
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : مصاحبه آقای طاهری نساج درباره این مصوبه رو توصیه میکنم بخونید طبق این مصاحبه گفته شده امرایی معاون توکلی گفته ما هم میدونیم مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی عادلانه است و به نفع مناطق محرومه ولی میگیم چرا عمومی ها دیگه تستی نیستند!!!!!!
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: اگه به نفع مناطق محرومه چرا نظر سنجی نمیزارین ببینید روسیاهیش برا کی میمونه؟هیشکی موافق نیست اگه یه درصد احتمال میدادن کسی موافق نظر سنجی میزاشتن تو کنکور مثل قبلا؟چرا از وقتی پای این مصوبه به کنکور وا شد چرا نظر سنجی نمی کنن تو کنکور مثل هرسال چرا؟؟ امسالم خبری از نظر سنجی نبود
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : بنظرم اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی نظرات ما موافقان مصوبه رو میخونن خوبه خداراشکر الحمدالله حداقل صدای ما هم شنیده بشه خوبه
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به محمدرضا فروتن: از کجا معلوم خودت یکی از اعضای شورا نباشی🙄ما تابحال موافق ندیدیم اگه خودشون احتمال میدادن که کسی موافق مصوبس و هیشکی مخالفتی نداره و وکسایی که مخالفن مافیان به قول شما پس چرا مثل سالای قبل نظر سنجی نزاشتن تو کنکور؟؟
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به هانا حیدری: نظر سنجی رو وقتی میذارن که حداقلش چند سال اجرا بشه وقتی هنوز اجرا نشده طبق چه چیزی بخوان نظر بدن ؟ طبق جوسازی مافیاهای کنکور ؟
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: این مصوبه قبلا امتحانش پس داده اگه خوب بود از سال ۹۴ میزاشتنش چیز جدیدی نیست که کسی ندونه چی به چیه تازه سال ۹۴ فقط ۲۵ درصد تاثیر قطعی داشت الان که بیشتره
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به هانا حیدری: این مصوبه عادلانه کاملا حسابش از سال ۹۴ ۹۳ جداست و فرق می‌کنه
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : کبگانیان خاطرنشان کرد: برخی تهمت‌ها در ارتباط با بی‌عدالتی آموزشی به شورای عالی انقلاب فرهنگی وارد شده است. کسانی که چنین مواردی را علیه مصوبه سنجش و پذیرش مطرح می‌کنند، صاحب منافع هستند. منظور آقای کبگانیان آقای احمد توکلی هست
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا : دبیر ستاد جامع علمی کشور گفته:《هدف مصوبه کنکوری شورای انقلاب فرهنگی ایجاد عدالت آموزشی نیست بلکه افزایش عمق یادگیری دانش آموزان و داوطلبین کنکور است.》 خب احمق با مصوبه شورا افزایش عمق یادگیری که ایجاد نمیشه هیچ، خرید نمره برای اصلاح معدل بیشتر میشه که،😒
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: کبگانیان خاطرنشان کرد: برخی تهمت‌ها در ارتباط با بی‌عدالتی آموزشی به شورای عالی انقلاب فرهنگی وارد شده است. کسانی که چنین مواردی را علیه مصوبه سنجش و پذیرش مطرح می‌کنند، صاحب منافع هستند. منظور آقای کبگانیان آقای احمد توکلی هست. احمق نباشید داره میگه که اولش مد نظر نبود بعد که بررسی کردیم دیدم بنفع عدالت آموزشی هم هست
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : مافیای کنکور الان دوسال داره میسوزه ) باباجون آب رو بریز اونجا که میسوزه
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به محمدرضا فروتن: دیگه کار از آب گذشته باید برن بمیرن تا کمتر درد بکشن😉😂
💬 پاسخ
درخواست یک کنکوری : واقعا ضد مافیا به عقلت شک کردم!!!! چجوری روت میشه بازم از این مصوبه مزخرف دفاع کنی!!!! باوجودیکه نتیجش هم دیدی.... میگی تقلب توی مدرسه سخت تر از کنکور هست چون ده بار امتحان میدن!!! یعنی توی این ده تا درس فرد نمیتونه تقلب کنه؟؟!! کسی بخواد تقلب کنه یکی با هزارتا براش فرقی نداره...نخواد هم تقلب کنه کنکور و امتحان نهایی براش فرقی نمیکنه و سالم میره امتحان میده. التماس تفکر
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به درخواست یک کنکوری: عزیزم تقلب هزینه بر هست بعدش هم آقای کبگانیان گفتند هدف این مصوبه عمق یادگیری هست و جلوگیری از تقلب وظیفه سنجش و آموزش و پرورش هست
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به درخواست یک کنکوری: آره ولی به جای اینکه استرس تقلب یک آزمون رو تحمل کن بذار استرس و زحمتشون به خاطر تعداد امتحانات نهایی چندین برابر بشه. به نظرت تقلب فقط در یک کنکور تستی راحته یا 30 تا امتحان تشریحی نهایی و دو کنکورتستی ؟ معلومه هر چی تعداد آزمون ها بیشتر باشه تقلب هم پراسترس تر و سخت تر و پر زحمت تر میکشه تو چطور روت میشه خودت گفتی کنکوری نیستی و کنکور برات اهمیتی نداره دوباره می‌نویسی درخواست یک کنکوری بنویس درخواست یک شیاد مزدور. بنویس درخواست سنگ پای قزوین 🤣
💬 پاسخ
درخواست یک کنکوری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: واقعا متاسفم واسه تو که آبروی خانواده تو با این بی ادب بودنت میبری.... من از زبان یک کنکوری حرف میزنم و ازشون دفاع میکنم سنم هم به شما نمیخوره ۳۲سالمه یک لیسانس هم دارم و میخواستم دوباره یک رشته دیگه رو بخونم که کلا انصراف هم دادم پشیمون شدم. ولی همین اینکه یک نفر پیدا بشه که جواب توی خودفروخته رو بده کافیه بخاطر همین اسمم عوض نمیکنم که از بچه های کنکوری مملکتم دفاع کنم. پس هیسسسس اجیر شدگان فریاد نمی‌زنند .🤫🤫
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا : تقلب در کنکور همیشه بوده و هست و خواهد بود و خودتون هم دیدید با قطع اینترنت هم نمیشه جلوی تقلب رو گرفت، در مورد مصوبه شورا هم بزرگترین و اصلی ترین دلیل مخالفت من و مخالفین دیگر 《تاثیر قطعی معدل در کنکور و ترمیم معدل》 هستش که اگر این رو تبدیلش کنن به تاثیر مثبت معدل یا اصلا تاثیر ندن من هیچ مشکلی با این مصوبه ندارم یعنی فکر کنم هیچ کس نداشته باشه. چون باور کنین ظلم بزرگی هستش، بعد من نمی دونم کنکور چه ایرادی داشت که می خوان حذفش کنن و دلیل اصلیشون برای این کار احمقانه استرس داوطلبین هست خوب کسی که تلاش کرده باشه و خوب درس خونده باشه که دیگه استرسی نداره
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: معدل که باید بالای ۱۷ باشه حالا نهایتش شما تلاشتون رو کنید ۱۹ بگیرید حله تازه من میگم با معدل ۱۵ برابر با ۳۰ درصد کنکور هست
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: خب تو که درس خوندی و استرس نداری نگران نباش ثانیا کنکور برای قبل از انقلاب تا دهه ۸۰ خوب بود ، و در جهان کنکور الان یک روش منسوخ شده است
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: اینترنت از این به بعد قطع نمیشه که احتمالا از سال ۱۴۰۳ کنکور الکترونیکی بشه
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : زارع پور پیرامون قطع اینترنت در زمان برگزاری کنکور نیز تصریح کرد: این آخرین باری بود که اینترنت در هر سطحی، چه ثابت و چه سیار برای برگزاری کنکور قطع شد و بر اساس مصوبه شورای امنیت کشور برای کنکورهای بعدی باید سازمان سنجش به دنبال روشهای نوین و اصولی مقابله با تقلب برود.
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به محمدرضا فروتن: ای کاش میگفت این روش های نوین چیه که هیچ وقت اجرایی نشده و نمیشه و نخواهد شد
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به محمدرضا فروتن: قطع اینترنت به صورت کامل و یکپارچه بهترین روش برای جلوگیری از لو رفتن سوالات هست ولاغیر. ولی گویا نمی‌خوان
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: تقلب باید تبعات داشته باشد مثلا بگن هرکس تقلب کرد محارب هست
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به محمدرضا فروتن: نه دیگه در اون حد😂🤣 فقط کسانی که سوالات رو لو میدن سر دسته هاشون فقط. نه هر متقلبی
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : تصحیح برگه امتحان نهایی به چه شکل هست؟ شما که خیلی ادعاتون میشه بگید؟
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : بنظرم مسله این مصوبه تقلب نیست بلکه حذف تست هست
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : حداقل ۲ کنکور بهتر از یکی هست برای اینکه تو یک آزمون تقلب بشه کارمون تمومه ولی شاید در دوتا نشه
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : عزیزم ما به سلامت استخدام ها هم اعتراض داریم بعد تو میگی کنکور؟ خیلی حق خوری میشه ولی خب حداقل اینجوری حق تو بخورن کمی قابل قبوله مثال بارزش ایران خودرو بین ۱۱ میلیون نفر برنده نشی بهتره یا ۲ میلیون نفر؟ حداقل ۱۰ بار امتحان نهایی هست ۲ بار کنکور هست یعنی ۱۲ آزمون شاید جایی لو بره ولی خب بازم بهتره از یک کنکوره
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : تجربه ثابت کرده چه در این مصوبه و چه در مصوبه قبلی مسئولین نه توانایی برقراری امنیت سوالات نهایی رو دارند و نه کنکور سراسری رو پس همون‌طور که قبلاً گفتم میان بد و بدتر، مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی گزینه بد( کمی بهتر)هستش. لااقلش بار زحمتی زیادی رو دوش متقلبان می‌ذاره و به خاطر تعداد زیاد امتحانات تقلب رو سخت تر و پر زحمت تر می‌کنه
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: هزینه تقلب تو هر امتحانی نهایی وقتی برابر بشه با کنکور یعنی ۱۰ میلیارد کسی نقلب نمیکنه مگر ۴ درصد ی باشه که قصد مهاجرت داره و بهتر که بره گم بشه
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به محمدرضا فروتن: نه اتفاقا باید قانون در برابر این متقلب ها قاطع و جدی برخورد کنه. اگر احکام سنگین مثل اعدام برای لو دهندگان اصلی ( باند های مافیایی فروش و لو دهنده) قرار بدن مطمئنا کسی جرات نخواهد کرد با لو دادن سوالات کنکور آینده و سرنوشت میلیون ها نفر رو به مسخره بگیرن و تباه کنن با این روش ، مشکل تقلب و لو رفتن سوالات کنکور برای همیشه حل میشه. لو دادن سوالات کنکور یعنی فساد در مقیاس خیلی بزرگ و خراب کردن آینده و سرنوشت میلیون ها نفر .
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : این لو رفتن سوالات کنکور نتیجه گلو پاره کردن عده ای برای عدم قطع کامل اینترنته . از نظر بعضی ها اگر اینترنت برای دو روز اونم فقط ۳ ساعت به طور کامل در کل کشور قطع بشه آسمان به زمین میاد و ایران به طور کامل نابود میشه. اینهمه گارد در برابر قطع کامل اینترنت در زمان آزمون های حیاتی مثل کنکور رو واقعا نمی‌فهمم. اینترنت در زمان کنکور باید کاملاً و در تمام کشور یکپارچه قطع بشه بحث آینده میلیون ها نفره الکی نیست
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: باشه، چون تو گفتی چشم😁 احمق نادون، خبر نداری بدون! چندین میلیون نفر تو ایران زندگی و شغلشون وابسته به اینترنت، همچنین ادارات و بیمارستان ها و ... کارشون وابسته به اینترنت. ابله اگر اینترنت رو برای ۳ روز قطع کنن کل کشور و کل زندگی مردم تعطیل میشه.
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: حالا که گفتند میخوان کنکور تیر به بعد دیگه اینترنت قطع نمیشه
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: نه اگر دو روز اونم فقط ۲ تا ۳ ساعت قطع کنن من قول میدم هیچ اتفاق ناگواری نیفته . صد البته برای برای شیاد ها و متقلب هایی مثل تو خیلی بد میشه
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا : مژده 🎉مژده🎊 قطع اینترنت هم جواب نداد. سوالات کنکور به رغم قطع گسترده اینترنت لو رفت.🤪 در حالی که اینترنت به بهانه امنیت کنکور قطع است، دقایقی از آغاز کنکور تجربی نگذشته بود که سوالات کنکور در فضای مجازی در حال توزیع بود.🤣🤣 خنده دار این است که 《رئیس سازمان سنجش گفته بود اگر این بار سوالات کنکور لو برود استعفا میدهد》🤣🤣 خب الوعده وفا جناب رئیس 😁 این است اقتدار پوشالی سازمان سنجش و نهاد آموزشی کشور. ضد مافیای شیاد کنکور، صالحی، فروتن و ... و تمام کسانی که از مصوبه ظالمانه و جاهلانه شورا دفاع می کردین و رجز می خوندین که شورا و آموزش و پروش می تونن کنکور و امتحانات نهایی رو در سلامت کامل و امن برگزار کنند پس چی شد؟ اینها که حتی با قطع کامل اینترنت هم نتونستن کنکور رو امن برگزار کنند چه برسه به امتحانات نهایی. کجایید پس؟؟ چرا رجز نمی خونید و از مافیای کنکور و آموزشی دفاع نمی کنید.
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: مژده مژده ؟! الان خیلی خوشحال شدی؟ که لو رفته این که دیگه کنکوره این که نمیتونن امنیت سوالات رو تامین کنن ربطی به مصوبه عادلانه شورای عالی انقلاب فرهنگی نداره ربطش به بی کفایتی و فساد مسئولینه
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : یادتون هست یه زمانی تا همین ۲ ماه پیش می‌گفتند اجرا نمیشه ما ها می‌گفتیم قطعا اجرا میشه و خواهدشد ؟ ما از همون روز اول گفتیم این طرح طرح خوبیه و شما حرف خودتون رو زدید این بماند به یادگار امروز ۲۵ دی ۱۴۰۱
💬 پاسخ
رضا ۱۲۳ در پاسخ به محمدرضا فروتن: بر پدرت لعنت که زندگی ما رو خراب کردن امثال شما
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به رضا ۱۲۳: بنفع خودتون هست چرا ناراحتید ؟
💬 پاسخ
نرگس رجبی : حالا که معدل تاثیر قطعی داره ای کاش حداقل ۲ بار میتونستیم ترمیم معدل کنیم .الان من پشت کنکوری هستم چون قبلا تاثیر نداشت معدلم بالا نیست .باید دوباره برم از کنکور فاصله بگیرم و بشینم به عمومی خوندن وتشریحی خوندن .خیلی برام سخته که معدلم بیارم بالا بعد تازه فقط یه بار فرصت دارم اگه خراب کنم آینده م خراب میشه .این خیلی بده که دیگه فرصتی برای جبران نداشته باشیم .واقعا من دیگه هیچ امیدی به پیشرفت و....ندارم .تمام
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به نرگس رجبی: باید به آموزش و پرورش اعتراض کنیم چون این موضوع ربطی به شورای عالی انقلاب فرهنگی نداره
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : بررسی تطبیقی پذیرفته‌شدگان با اطلاعات دهک درآمدی خانوار حاکی از آن است که ۸۷ درصد دارندگان رتبه زیر ۱۰۰ در کنکور سال ۱۳۹۹ که دارای معدل کتبی زیر ۱۷ می‌باشند از سه دهک بالای درآمدی هستند. بنابراین کم‌اثری معدل کتبی به منافع حداکثری برای اقشار دارای تمکن اقتصادی منتج شده است؛ به این صورت که با مهارت‌افزایی در آزمون تستی در مسیری عاری از کیفیت یادگیری در نظام آموزش و پرورش، برتری کسب کرده‌اند.
💬 پاسخ
افسانه ..... در پاسخ به محمدرضا فروتن: متاسفم برای دلیلتون ،الان بخاطر اون 100 نفر برتر، آینده 1 میلیون نفر رو خراب کنیم ؟ 10هزار پزشکی رو بخاطر ۱۰۰ تا رتبه برتر ، هدیه بدیم به کسایی که راحت معدلشون 20 شده ، پس اونایی که چند سال فاصله گرفتن از مدرسه و توان ترمیم ندارن چی ؟ اونا حق ندارن پزشک بشن ، آرزوهای بچه ها خاک بشن که شما بگید ۱۰۰نفر رتبه برتر پولدار نباشن که هرچند باز هم حرفتون محقق نمیشه چون الان معدل ۲۰ برای پولدارا آسون ترشده وقتی تستهای کنکور رو تونستن مسلط بشن ، ۲۰ شدن هم براشون راحت تره ، کسی که آسیب میبینه همیشه قشر ضعیفه ولی کنکور یه امید بود برای قشرضعیف که شما ها اونو هم گرفتین ازش ، خیلی مسخره ست که رتبه گرایی رو باب میکنید ،
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به افسانه .....: خب عزیزم این تعداد بیشتر هم هست اینها فقط ۱۰۰۰ ها بودند ولی اکثر زیر ۱۰ هزار ها هم همین ها هستند
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به افسانه .....: کنکور کلا ۱۰۰ نفر موفق داره بعد تو میگی همون ۱۰۰ نفر رو ببخشیم که البته ۱۰۰ نفر نیست و ۶۰۰ نفر به بالا هست
💬 پاسخ
فاطمه سهروردی : پشت کنکوری دیپلم ریاضی معدل حدود 19 . من قصد شرکت در کنکور تجربی را داشتم ولی اول باید فکر ترمیم معدل باشم اونم فقط یکبار فرصت دارم اگه خراب بشه برای همیشه اینده ام خراب میشه . مشاورم گفت تعداد معدل 20 تو کشور زیاده و اگه معدلت کمتر 19.5 باشه شانس زیادی برای قبولی در رشته های خوب نداری. استرس من چند برابر شده .
💬 پاسخ
حامد کمالی در پاسخ به فاطمه سهروردی: این مشکل تقریبا همه پشت کنکوری هاست که یکی از ایراد های اصلی این مصوبه ننگین هستش . چاره فقط لغو این مصوبه و برگزاری کنکور به روش قدیم هستش . به امید خدا
💬 پاسخ
پاک روان در پاسخ به فاطمه سهروردی: مشاورت معلومه اصلا خوب نیست کی گفته معدل 19 شانس ندارند روی چه حسابی گفت این مشاور ها اینطور دروغ میگن که ما به جای درس خواندن بریم اعتراض کنیم به مصوبه چون این مصوبه برای موسساتشان خیلی بده این مشاور ها اصلا به فکر ما نیستند فکر خودشون فقط
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به حامد کمالی: بررسی تطبیقی پذیرفته‌شدگان با اطلاعات دهک درآمدی خانوار حاکی از آن است که ۸۷ درصد دارندگان رتبه زیر ۱۰۰ در کنکور سال ۱۳۹۹ که دارای معدل کتبی زیر ۱۷ می‌باشند از سه دهک بالای درآمدی هستند. بنابراین کم‌اثری معدل کتبی به منافع حداکثری برای اقشار دارای تمکن اقتصادی منتج شده است؛ به این صورت که با مهارت‌افزایی در آزمون تستی در مسیری عاری از کیفیت یادگیری در نظام آموزش و پرورش، برتری کسب کرده‌اند. بزرگواران ننگ این هست
💬 پاسخ
هلیا محمدی در پاسخ به پاک روان: چرت و پرت نگو من مشاورم از معروف ترین و بزرگترین موسسه کنکوری وقتی گفتم ایا این طرح لغو میشه گفت این حواشی بی اساس ول کن بچسب به درس این طرح لغو نمیشه خیلی هم دفاع میکنن ازش .شما موافقان و روساتون هیچ کدوم ایرادات طرح نمیبینید و پاسخ منطقی براش ندارید فقط بلدید بگید موسسه ها موسسه ها و مافیا آخه بدبختا بووووووووووق مگه کنکور حذف شده که نگران منافعشون باشن .اندکی تفکر ........
💬 پاسخ
علی رضایی : این تبلیغاتایی ک مافیا داره برای معدل میکنه تو تلویزیون همش جو سازیه مگ ن ضد مافیا
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : خبر خیلی بد و ناگوار برای مافیا های شیاد کنکور و متقلبان و انگل زاده های بیشرف😂: مروتی» معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش: در ساعات برگزاری مرحله اول کنکور، اینترنت در کل کشور قطع خواهد شد.😍 به امید ریشه کن شدن تمام تقلب و شیادی ها و علی الخصوص مافیا های کنکور. چه عجب ی حرکت مثبتی دیدیم
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : اصل و ذات این مصوبه شورا انقلاب فرهنگی عادلانه است و کابوس ناشران کتاب تست عمومی ! ولی اینکه نمیتونن امنیت سوالات نهایی رو تامین کنند ربطی به این مصوبه نداره،دقیقا مثل کنکور به شیوه قبل که نمی‌تونستن امنیت شو تامین کنند تقلب ها هیچ وقت به صفر نمیرسن چون همیشه یک عده شیاد هستن که با هزار تا دوز و کلک موفق به تقلب شن مهم اینه که این تقلب ها به حداقل ترین حد ممکن برسه فقط در صورتی میتونیم بگیم تقلب ها به صفر نزدیک میشن که امتحانات و کنکور از حالت کاغذی خارج شده و الکترونیک بشن که رییس سازمان سنجش گفته از ۱۴۰۳ کنکور ها به صورت الکترونیکی برگزار خواهند شد.
💬 پاسخ
هلیا محمدی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: چه ربطی داره خوب اول بزار بتونن الکترونیکی بکنن بعد بیان طرح چرتو پرت بدن بیرون .ما که موش نیستیم با اما و اگر و شاید و باید زندگی کنیم سال ۴۰۳ الکترونیکی میشه که بشه به درک بهتره فکری به حال تقلب های نهایی ۴۰۲ کنن تا بعد ۴۰۳ .هر چند که این الکترونیکی کردن مثل همین امنیت امتحان نهایی هرگز محقق نشده نمیشه و نخواهد شد بهتره با این اراجیف خودت گول نزنی و یکم واقع بین باشی هر چند که تو دانش آموز نیستی که اگه بودی چشمت رو به روی این همه تقلب نمی بستی
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بسیار عادلانه و عالیست و کابوس مافیای کنکور، ولی به شرطی که امنیت سوالات نهایی و کنکور رو تامین کنند. اگر نتوانند امنیت سوالات نهایی و کنکور تامین کنند نه این مصوبه خوبه نه مصوبه قبلی فرقی ندارد ولی میان بد و بدتر این مصوبه شورا بهتره چون بار زحمتی زیادی رو متقلبان می‌ذاره و متقلب باید استرس تقلب ۱۰ تا۳۰ تا امتحان رو تحمل کنه نه فقط یک کنکوررو. ای کاش مسئولین یک ارزن مسئولیت به خرج میدادن و اینترنت محل برگزاری امتحانات و کنکور رو قطع میکردند تا این تقلب ها صورت نگیره. این مصوبه عادلانه و عالیست ولی باید برای امنیت آزمون ها فکری اساسی کرد. خوشبختانه تعدادی از اعضا ی فروش سوالات نهایی رو دستگیر کردن و این نشانه خوبیه باز هم میگم این مصوبه در صورتی عادلانه است که جلوی تقلب ها گرفته بشه وگرنه میون بد و بدتر گزینه بد هستش
💬 پاسخ
علی رضایی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: دکتر وقتی تعداد آزمونها زیاد باشه تعداد تقلباتم بالا میره بعدم اینو همه میدونن امنیت کنکور بیشتر از نهاییه تو سودت تو نفهمیدنه دیگ اینو همه میدونن
💬 پاسخ
علی رضایی : مصوبه خیلی مصوبه خوبیه تقلبا همش جوسازی مافیاست سوالات امتحان نهایی از کنکورم حتی امنیتش بیشتره
💬 پاسخ
یه پشت کنکوری بدبخت در پاسخ به علی رضایی: بله واقعا امنیتش خیلی زیاده همین دیروز من امتحان داشتم دو نفر خیلی بلند و واضح داشتن به هم تقلب میرسوندن کسی کاری به کارشون نداشت
💬 پاسخ
هانا حیدری : جالب بدونین داداشم اولین ترمیمش گفت قبل اینکه ما امتحان بدیم سوالا تو تلگرام گذاشتن 😂😂😂😂اون وقت میگن ما جلو تقلب میگیریم میگفت کلا گوشی دست بچه ها بوده تقلب کردن راحت 😂😂😂😂عجب عدالتی داره لعنتی این مصوبه😂😂😂😂😂😂
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا : به گفته ی منادی رئیس کمیسیون آموزش مجلس 《متوسط معدل دانش آموزان در کشور ۱۱/۵ بوده که در نوع خود فاجعه است》بعد شورای انقلاب فرهنگی می خواهد معدل رو جایگزین کنکور کنه و احمقای بی فکر و بی سوادی مثل ضد مافیای شیاد کنکور موافق مصوبه جاهلانه شورا هستند همگان مطمئن باشند مصوبه تاثیر قطعی معدل اجرا شود باعث فاجعه می شود و همگان ضرر می کنند.
💬 پاسخ
ضد مصوبه احمقانه در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: بله دیگه وقتی یه نهاد احمق مثل شورا که بلد نیست حروف الفبا رو به ترتیب بگه قانون گذاری میکنه چیز بیشتری نمیشه انتظار داشت که بعدش چهار تا احمق بیسوادم از این مصوبه دفاع کنن فقر اقتصادی بخوره تر سرشون تو کشور ما فقر فرهنگی داره بیداد میکنه
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: خب میدونن اینجوریه دیگه تا با ترمیم معدل و بدبختی پول به جیب بزنن اصلا براشون مهم نیست که مردم بیچاره از کجا بیارن هزینه کنن بعدش میگن عدالته 😐ماها هم که از حق خودمون دفاع میکنیم منادی میگه شماها مافیاین 😂😂😂😂😂😂😂جالبه والا من اگر مافیا بودم که کسایی که این مصوبه رو به وجود آوردن رو سرم میزاشتم .عجب😑
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به ضد مصوبه احمقانه: بررسی تطبیقی پذیرفته‌شدگان با اطلاعات دهک درآمدی خانوار حاکی از آن است که ۸۷ درصد دارندگان رتبه زیر ۱۰۰ در کنکور سال ۱۳۹۹ که دارای معدل کتبی زیر ۱۷ می‌باشند از سه دهک بالای درآمدی هستند. بنابراین کم‌اثری معدل کتبی به منافع حداکثری برای اقشار دارای تمکن اقتصادی منتج شده است؛ به این صورت که با مهارت‌افزایی در آزمون تستی در مسیری عاری از کیفیت یادگیری در نظام آموزش و پرورش، برتری کسب کرده‌اند. واقعیت محض اینه
💬 پاسخ
paniz ras : fekr miknm dige moghavemt byd tamam shavad..in mosavabe be hr sorati ke bashd ,ma nmitonim on ro bahone ee brye dars nkhondnmon bdonim..ghatan age say knid hm to emthn nhyi hm konkor nomre khobi bgirid,rotbe khobi be dast miarid..mohm ine omid alaki ndshte bshid ta vgty omidton be ina az beyn raft,afsorde nashin..ishla ba koke khdaTin mosvbe taghir ziadi to natijeton bdon in mosvbe,be vjod nmiare..
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به paniz ras: عزیزم اگه با این مصوبه میشد نتیجه گرفت چند سال پیش یعنی سال ۹۴ یا ۹۳ باز تاثیر قطعی معدل بود پس چرا دوباره لغوش کردن تاز اون موقع تاثیرش کمتر بود ملت بدبخت شدن الان که سال به سال بیشتر میشه چی میگی برا خودت خیلیا بودن تو سال ۹۴ با درصدای بالا رشته تاپ قبول نشدن با تاثیر قطعی معدل اگه طرح خوبی بود از همون سال میموند الانم دارن همونو تکرار میکنن خر تشریف دارن همش میگن عدالت سرتاپاش خب احمقا قبلا امتحان شده لغو شده دوباره چرا این طرح مزخرف رو میارید وسط
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : حذف زیرگروه‌ها در کنکور/۷۷ درصد دوازدهمی‌ها موافق تاثیر «سوابق تحصیلی» در کنکور
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا در پاسخ به محمدرضا فروتن: مطمئنا این نظرسنجی رو فقط از دانش آموزای مدارس لاکچری و فرزندان مسئولین و احمقا و جاهلای سودجویی مثل تو و ضد مافیای شیاد کنکور و احمد حسینیان و صالحی کردن وگرنه تمام رتبه های برتر کنکور و دانش آموزان و کنکوری ها با این مصوبه مخالفن طبق نظرسنجی مجلس ۹۴ درصد کنکوری ها، دانش آموزان و والدین اونها با این مصوبه ظالمانه و جاهلانه مخالفن و طبق گفته ی شیوا قاسمی پور دبیر کمیسیون آموزش مجلس فقط امسال کنکور طبق مصوبه شورا و با تاثیر قطعی معدل برگزار میشه و از سال ۱۴۰۳ کنکور به شیوه دیگری و به احتمال فوق العاده زیاد با تاثیر مثبت معدل برگزار میشه، پس نظر خودتون رو به جای نظر دانش آموزا ، کنکوری ها و والدین اونها جا نزنید همه با این مصوبه احمقانه شورا مخالفن پس کلام من با تو و ضد مافیای شیاد کنکور و احمد حسینیان و صالحی اینه آرزوی اجرای این مصوبه احمقانه ی شورا رو به گور خواهید برد⚰️⚰️🪦🪦🤣🤣🤣
💬 پاسخ
هلیا محمدی در پاسخ به محمدرضا فروتن: این فقط تیتر خبر بوده اگه خوب خونده باشی ۴۴درصد این هفتاد درصد گفتن دهم یازدهم و دوازدهم قطعی باشه یعنی تا سه سال نهایی نباشه حق این ۴۰ .۵۰ و این اراجیف نیست .ولی امسال شما اینو موافق بودن با مصوبه میدونین همه خیلی مسخره .اگه اینطوریه نظر سنجی بزارین که موافق یا مخالف مصوبه هستین که فقط با بله خیر جواب داده بشه .نه این برداشت های الکی اون وقت متوجه میشین چقدر مخالف هست .دوازدهمی ها هم از ترس کنکور کلشون داغ .بزار فردا روزی جواب معدلشون و نتیجه کنکورشون بیاد بعد بیان ازشون نظر سنجی کنن .درضمن بیشتر حجم کنکور پشت کنکوریا تشکیل میدن نه دوازدهمی ها .
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به محمدرضا فروتن: 😐😮😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به محمدرضا فروتن: طوری که اینجا همه مخالف این مصوبه هستیم و یه نفر موافق هست که با اسمای مختلف میاد اینجا نظر میده نمیدونم موافق از کجا آوردن اونم ۷۷ درصد خدا میدونه😂😂😂 😐
💬 پاسخ
ناصر نادری : باسلام: کاملا این مصوبه ایجاد فساد در مهم ترین وزارتخانه خواهد کرد و خانوادهخ های پولدار توان ایجاد معدل بالا را دارند و این یک حقیقت است که مدارس ما آلوده شده و با پول رذاحت تغییر نمره میدهند ، حتی مدارس خوب برخلاف قوانین ثبت نام دارند و./.....
💬 پاسخ
فاطمه سهروردی : با سلام . نمیدونم با وجود مخالفت حدود 90 درصد داوطلبان کنکور چرا اعضای شورا اصرار بر اجرای مصوبه پر ایرادشون دارن حتما منفعتی براشون داره...
💬 پاسخ
حامد کمالی در پاسخ به فاطمه سهروردی: سلام ، اگر امسال هم اجرا بشه که حتما صدای خیلی ها رو بیشتر از الان در میاره برای تصویب همچین طرح باد آورده ای ولی ان شاالله برای سال بعد لغو میشه و مثل سال های قبل برگزار خواهد شد . به امید خدا
💬 پاسخ
یه پشت کنکوری بدبخت در پاسخ به حامد کمالی: ولی حیف بچه های امسال شدن موش آزمایشگاهی شورا
💬 پاسخ
زهرا احمدی در پاسخ به فاطمه سهروردی: با توجه به اینکه مخالفان زیاد درعین حال تاکید میکنن که 70درصد موافقن
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به فاطمه سهروردی: حذف زیرگروه‌ها در کنکور/۷۷ درصد دوازدهمی‌ها موافق تاثیر «سوابق تحصیلی» در کنکور کم دورغ بگو
💬 پاسخ
رضا ۱۲۳ : منتظر گندی که این مصوبه تو رتبه کنکوری ها بزنه ! باشید و ببینید چه صدای بلند شه
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به رضا ۱۲۳: به زودی همه متوجه جوسازی ها و دروغ های شما شیادان خواهند شد با اومدن نتایج کنکور ۱۴۰۲
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: بزار گندش که بالا اومد بعد می فهمی این مصوبه جاهلانه چه فاجعه ای بود خدا به کنکوری های امسال رحم کنه و خدا هر چی بلا و مصیبت هست به سر این ضد مافیای شیاد کنکور بیاره🤲😁
💬 پاسخ
رضا ۱۲۳ در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: غیر از توهین چیزی بلد نیستی ، ادب هر کس و منطقش نشون میده کی شیاده من میگم به دلیل اینکه این طرح نمیتونه عدالت رو برقرار کنه و مافیای معدل و کتاب معدل رو مثله کتاب های معدل چاپ شده زیاد میکنه باهاش مخالفم . کنکور قرار نیست برداشته بشه قراره بشه چند سال و اینکه امنیتش قطعا پایین تر از کنکور حالا اگر پاسخ منطقی داری غیر سر وصدا کردن جواب بده ، یبار دیگه گفتم اینجا کارزار مخالفین با این طرح اگر میدونی میتونی صد نفر موافق پیدا کنی برو کارزار بزن اینکه به جواب منطقی تک‌تک افراد فقط میگی به گور خواهید برد و ... نشون میده چکاره ای پس سکوت کن .....
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به رضا ۱۲۳: هیچ مشکلی پیش نمیاد بعدش هم یک مشت تقلب کار که غلطی نتونستن بکنن اعتراض میکنن
💬 پاسخ
یه پشت کنکوری بدبخت : موافقا فکر میکنن با اجرای این طرح مافیا بدبخت میشن ولی انقد عقلشون نمیرسه نمیفهمن که مافیا راه پول درآوردن رو بلدن هر بلایی هم سر کنکور بیارن مافیا ضرر نمیکنن این وسط فقط کنکوریای بدبخت متضرر میشن
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به یه پشت کنکوری بدبخت: آره برای همینه به گریه و التماس افتادن به هر کسی متوسل میشن که لغو بشه از دایی جوننن گرفته تا مجلس. ولی بدانید و آگاه باشید آرزوی لغو این مصوبه عادلانه رو به گور خواهند برد 😉 چه امسال چه سال بعد رییس جمهور و شورای عالی انقلاب فرهنگی اونقدرا هم بی اعتبار نشدن که مافیا های کنکور بخوان مصوباتشون رو لغو کنن
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: اولندش ضد مثلا مافیا تو بهتره خفه شی ثانیا از این مصوبه مثلا عادلانتون فقط همین یه کلمه به گور خواهی برد رو یاد گرفتی 😐ثالثا رئیس جمهور هیچ وقت با این مصوبه موافق نبودن اگه بودن که قبل اینکه بگن کنکور مثل ۱۴۰۱ ابلاغ میکردن ماها همه تعجب میکنیم چجور شد که ابلاغ کردن بعدش تو خفه بمونی کسی ازت سراغی نمیگیره مطمئن باش گورتو گم کنی خوشحال میشیم خیلی اینو بدون ظلم هیچ وقت پابرجا نمیمونه اینو گذر زمان مشخص میکنه نه تو سگ صفت علاف که همه جا هستی همشم پارس میکنی .مافیای معدل
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: به گفته ی شیوا قاسمی پور دبیر کمیسیون آموزش مجلس به هم میهن، کنکور امسال استثناً و به 《حرمت صحبت های رئیس جمهوری》با تاًثیر قطعی معدل برگزار می شود و از سال آینده یعنی ۱۴۰۳ به شیوه دیگری برگزار می شود. و همچنین گفته《به هر حال مجلس این اختیار را دارد که مصوبه شورای انقلاب فرهنگی را رد کند و قانون جدید تصویب کند》. حالا تو و امثال تو این آرزو رو به گور خواهید برد که این مصوبه ظالمانه برای سال های بعد برگزار شود درسته مافیای آموزشی و کنکور و شورای انقلاب فرهنگی پشت شماست ولی خدا و رهبری و نمایندگان مجلس هم پشت ما هستند و به امید خدا مصوبه عادلانه تاثیر مثبت معدل مجلس جایگزین مصوبه ظالمانه و جاهلانه تاثیر قطعی معدل شورای انقلاب فرهنگی می شود و بینی ضد مافیای شیاد کنکور، احمد حسینیان، فروتن، صالحی و ... به خاک مالیده می شود که البته دارد می شود و تمام نقشه ها و حیله ها و مکرهایشان نقش بر آب می شود. فراموش نکنیم طبق نظرسنجی مجلس از دانش آموزان و کنکوری ها و والدین آنها ۹۴ درصد آنها گفته اند که مخالف تاثیر قطعی معدل و اجرای آن هستند.
💬 پاسخ
علی ... در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: رئیس جمهور و شورات اگ خوب بودن تو مسئله حجابو اقتصاد گند بالا نمیاوردن🤣🤣🤣
💬 پاسخ
احمد حسینیان : محفل فراماسون ها در حیفا بود دیروز می‌خواستم بگم اینا همیشه مخفی بودن الان خودشون رو نشان دادن هیچی خواستم بگم یادتونه گفتم ایران دست ایناس مجلس هم دست ایناس اگه کنکور مثل قبل ۱۴۰۱ شد تعجب نکنید اینا نمی‌خوان مردم راحت به جایی برسن چون مردم رو گوسفند یا خر گوش دراز میبین خلاصه که هرکس تفکر مثل اونا باشه ولی از اونا نباشه گوسفند و خر گوش دراز هست
💬 پاسخ
علی ... در پاسخ به احمد حسینیان: 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای عقل موافقارو
💬 پاسخ
علی ... در پاسخ به احمد حسینیان: ضد مافیا برع اینکه امسال بری دانشگاه چ کارا ک نمیکنیا🤣🤣🤣
💬 پاسخ
علی ... در پاسخ به احمد حسینیان: جا اینکارا درس میخوندی رتبه ۱ کنکور ۴۰۲ تو بودی😂😂😂
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا در پاسخ به احمد حسینیان: به به نظر استاد رائفی پور رو هم شنیدیم!😂 کنکور عادلانه ترین راه برای ورود به دانشگاه و آموزش عالی برای دانش آموزای سخت کوشی مثل من و امثال من هست مافیای آموزشی و کنکور مصوبه شورای انقلاب فرهنگی رو تصویب کردن تا انگل زاده هاشون راحت برن دانشگاه . همچنین این مصوبه ظالمانه به نفع پشت کنکوری های تنبل و بی لیاقتی مثل احمد حسینیان، ضد مافیای شیاد کنکور، فروتن، صالحی و ... است که در مدرسه همه ی درساشون رو با تک ماده قبول شدن و با شیوه درست برگزاری کنکور نمی تونن به دانشگاه برن.
💬 پاسخ
محمد نصیری : آزادی بیان فقط به سبک ویکی پدیا ،به شوخی امروز بریتانیای کبیر رو من کردم صغیر تا یکسال از ویرایش صفحات ویکی پدیا محروم شدم بعد اینجا هرکی هرچی دلش میخواد زر زر میکنه کسی کک هم نمیگزش
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به محمد نصیری: آره واقعا آزادی بیان رو‌میشه تو ایران دید 😂😂😂چقدر رو دارید شما واقعا اونم تو این روزا از آزادی بیان حرف میزنید. مرز های وقاحت رو جا به جا نکنید
💬 پاسخ
از چی ترسیدی در پاسخ به محمد نصیری: از چی ترسیدی از بر ملاء شدن فساد و رانت مسئولین و درباریان ؟ کسی نباید مزاحم دزدی و فسادشون بشه؟
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به محمد نصیری: آزادی بیان هیچ جایی جهان وجود نداره فقط شعاره البته تو ایران تا حدودی هست بشرطی که خط قرمز ها رو رد نکنی مشکلی نیست
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور : میدونید چه کسانی مخالف این مصوبه عادلانه هستن؟ کسانی که امتحانات نهایی شون رو با تک ماده و نمره های تک رقمی پاس میشن و اونوقت به طور معجزه آسایی رتبه های کنکورشون تک رقمی دو رقمی و سه رقمی میشه 😂بعد که سازمان سنجش بررسی می‌کنه میبنه پاسخ نامه هاشون همه شبیه به هم و تطابق زیادی با کلید فروخته شده توسط باند های مافیایی کنکور داره. که متاسفانه خیلی ها از دست سازمان سنجش هم در میرن و گیر نمیفتن آره این انگل زاده های متقلب باید هم مخالف این مصوبه باشن چون زحمت زیادی براشون داره 😂حداقل ۳۰ تا امتحان نهایی که به نظر نمیاد تقلب و شیادی در ۳۰ تا امتحان کار راحتی باشه
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: اون پولایی که از مردم بدبخت به هر طریقی میخورین سرطان بشه بیفته جون خودتون و خانوادتون یه روزی میرسه تقاص پس بدین اینو فراموش نکن یکی هست که هم شاهده هم قاضی نیازی به انسانای حریصی مثل شما ها نیست که بخواد کاری کنه شاید همه شماها به درک واصل شدین دست از سر ما بدبختا برداشتین از کجا میدونی سال دیگه هم زنده ایی میتونی ببینی لغو نشده پایان شب سیه سپید است :))))خدا جای حق نشسته جیب مردم رو خالی میکنین
💬 پاسخ
رضا ۱۲۳ در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: شیاد کیه واقعا؟ روزی ی قسمت به این طرح مزخرف اضافه میشه ، الان گفتن باید کسایی که قبلا پیش دانشگاهی گرفتن قبل سال ۹۱ باید بیان سابقه پیش دانشگاهی بسازن ! این طرح انقدر ناپخته است که مجبورن دائم وصله پینه اش کنن! الان اینجوری شده که باید ی طرف تمرکزت روی سوابق و ترمیم معدل باشه یک سمت روی کنکور ، مدام هم وسط درس خوندن دلسرد بشی !!! شاید کسیه که دائم میگه بقیه دروغ میگن ! چون چهارتا نظر خودشو به عنوان موافق میبینه ۵۷۰۰۰ امضای مخالف رو نمیبینه ! اگه میبینی این طرح خوبه برو کارزار بزن ببین ۱۰۰نفر امضاش میکنن برات؟؟؟؟؟
💬 پاسخ
ضد مافیای شغال در پاسخ به هانا حیدری: خفه شو باو 🤣 دست پیش گرفتید پس نیفتید شیادای شغال .. نگران کتاب تست های عمومی هستید که دیگه فروش نمیره
💬 پاسخ
علی اکبر صالحی : یک نماینده مجلسی درباره این کارزار میگفت امیدوارم نظرات موافقان مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی رو خونده باشن که بفهمن همه سایبری مافیا و مافیا نیستند و استدلال موافقان هم حرف برای گفتن داره
💬 پاسخ
رضا میری در پاسخ به علی اکبر صالحی: بله ، اون فرد راست گفته و موافقین این مصوبه ی ظالمانه هم استدلال دارند و حرف برای گفتن منتها آنقدر استدلال هاشون سخیف و بی پایه و اساس است و همه اش در کامنت هاشون مانند ضد مافیای شیاد از توهین و تحقیر و برچسب زدن به دیگران استفاده می‌کنند که طرف هیچ استدلال و منطقی از طرف آنها نمی بیند و نخواهد دید بعداش هم اگر بخواهند طبق منطق و استدلال شما موافقین این مصوبه ی ظالمانه پیش برند استعداد های درخشانی مثل رستگار رحمانی دیگر فرصت رشد و شکوفایی پیدا نمی کنند، شما جماعت دقیقا دارید کاری را انجام می دهید که کی‌روش موقع انتخاب بازیکنان تیم ملی برای جام جهانی انجام داد نتیجه اش چی شد ؟ رفتند و آن بازی های افتضاح را مقابل تیم های انگلیس و آمریکا انجام دادند در حالی که تیم ما همیشه با تیم های قدرتمند مسابقه میداد ولی تا حالا شش گل از یک تیم قدرتمند (انگلیس)نخورده بوددر مقابل آمریکا هم ما شانس پیروزی داشتیم ولی چون در انتخاب بازیکنان اصل شایسته سالاری نادیده گرفته شد نتوانستیم بازی را ببریم ودر مقابل ولز بر اثر اشتباه دروازه بان بازی را بردیم وگرنه حق ما مساوی بود حالا اگر اصل شایسته سالاری در انتخاب بازیکنان رعایت میشد آیا تیم ما از گروه اش صعود نمی‌کرد؟حتما می‌کرد 💯چون این بازیکن با کیفیت یا بی کیفیت است که باعث صعود یا حذف تیم می شود و مقصر آوردن فردی مثل کی‌روش چه کسی بود ؟ مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، چرا و با چه منطقی این کار را کرد؟ سرمربی که در امتحان اش را پس داده بود و به قول معروف :آزموده را آزمودن خطاست، کسی که باعث حذف تیم ملی در دور گروهی جام های جهانی برزیل و روسیه شده بود و تیم ملی ما را در یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا حذف کرده بود و عملکرد ناموفقی در تیم های کلمبیا و مصر داشت چرا دوباره سرمربی تیم ملی شد؟پس همان طور که منطق تاج برای آوردن فردی مثل کی‌روش بی پایه و اساس بود و هست ، منطق شما هم برای این مصوبه ی ظالمانه سراسر ایراد و اشکال است و تمام کارشناسان آموزشی از قبل نسبت به این مصوبه ایراد و اشکال وارد کرده اند و این سیاست ناشی از اعمال نفوذ مافیاست منتها شما جماعت دارید به ما نسبت شیادی و کلاهبرداری می‌دهید که نسبتی بسیار ناروا و نابه جاست و همان طور که به مهدی تاج گفتند که آوردن کی‌روش اشتباه بسیار بزرگی است و او توجه نکرد ما مخالفین هم به شما اعلام می کنیم که این مصوبه سراسر ظلم و بی عدالتی و تبعیض است و فرصت رشد و شکوفایی را از بچه های مناطق محروم می‌گیرد و دیگر شاهد شکوفایی و بروز استعداد هایی همانند رستگار رحمانی نخواهیم بود و این مصوبه اعمال نفوذ مافیا برای از چرخه ی رقابت خارج کردن بسیاری از داوطلبان به ویژه نظام قدیمی هاست تا وارد بازار آزاد شوند و مشتی بی لیاقت و بی عرضه با اتکا به پول پدر وارد دانشگاه به امید ابطال این مصوبه ی ظالمانه.
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به علی اکبر صالحی: اون نماینده مجلس مثل تو چیزی بهش میماسه وگرنه خودشم میدونه بلفت زده :))))))
💬 پاسخ
علی اکبر صالحی در پاسخ به هانا حیدری: به من و امثال من که چیزی نمیرسه ولی شاید به نمایندگان مجلس چیزی بدن با هر موضعی که داشته باشن
💬 پاسخ
علی اکبر صالحی در پاسخ به رضا میری: حالا شما باید بزارید اجرا بشه بعد باید نظر داد تا دوسال پی در پی اجرا نشه معلوم نیست مزایا و معایب ش چیه
💬 پاسخ
نمایش نظر های بیشتر

اخبار مرتبط با این کارزاراگر شما خبر تازه‌ای دارید لطفا لینک خبر رسمی آن را از طریق کلید فوق ثبت نمایید.


جلسه پیگیری ویژه برگزار شد.

برای اطلاع از تصمیمات گرفته شده در این جلسه اینجا کلیک کنید

پیگیری ویژه کارزار

با استقبال بی‌نظیر شهروندان، این کارزار در فهرست پیگیری‌های ویژه قرار گرفت.

انتشار پوستر دعوت به امضا در اینستاگرام

انتشار پوستر در اینستاگرام

با رسیدن امضاها به ۱۰۰۰ نفر این کارزار در اینستاگرام منتشر شد.

مشاهده پست دانلود پوستر

ارسال برای رسانه‌ها

با استقبال ۵ هزار نفری، خبر این کارزار مهم برای رسانه‌ها ارسال شد

تأیید کارزار جهت انتشار

این کارزار در چهارچوب قوانین پلتفرم کارزار تأیید و منتشر شد.این کارزارها را هم حمایت کنید: