درخواست برکناری رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و تغییر تیم مدیریتی مستقر

#برکناری_رئیس_سازمان_بورس_اوراق_بهادار

درخواست برکناری رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و تغییر تیم مدیریتی مستقر

بسمه تعالی

مهار تورم - رشد تولید

جناب آقای دکتر خاندوزی

ریاست محترم شورای عالی بورس

موضوع: برکناری فوری رئیس سازمان بورس و تغییر تیم مدیریتی مستقر

سلام و احترام

در تاریخ ۱/ خرداد/ ۱۳۸۴ سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی توسط مقام معظم رهبری به سران سه قوه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، ابلاغ گردیده است که هدف‌گذاری این ابلاغیه توسط رهبری به‌منظور شتاب بخشیدن به رشد اقتصاد ملی، گسترش مالکیت در سطح عموم مردم به‏ منظور تأمین عدالت اجتماعی، ارتقاء کارایی بنگاه‌های اقتصادی و بهره‌وری منابع مادی و انسانی و فناوری، افزایش رقابت‌پذیری در اقتصاد ملی، افزایش سهم بخش‌های خصوصی و تعاونی در اقتصاد ملی،کاستن از بار مالی و مدیریتی دولت در تصدی فعالیت‌های اقتصادی، افزایش سطح عمومی اشتغال، تشویق اقشار مردم به پس‌انداز و سرمایه‌گذاری و بهبود درآمد خانوارها در نظر گرفته شده است.

همچنین مطابق با قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی مصوب مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹/فروردین/۱۳۸۴، ماموریت سازمان بورس اوراق بهادار «حفظ، تقویت و توسعه بازار سرمایه با ثبات، شفاف، منصفانه و کارآ از طریق نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات، مدیریت ریسک فراگیر، ایجاد زیرساخت‌های مقرراتی و فناوری، ارتقای جایگاه بین‌المللی، توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری و ارتقای سواد مالی» تعریف گردیده است، در نتیجه بازار بورس اوراق بهادار در تحقق سیاست‌های کلی نظام جهموری اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و هرگونه اخلال در روند این بازار، اخلال‌گری در نظام اقتصادی کشور بوده و در جهت خلاف سیاست‌های کلی نظام و قوانین جاری کشور است و به دلیل اینکه بخش زیادی از سرمایه‌های مردم به این بازار وارد شده است، هرگونه سوء مدیریت در این حوزه موجبات سلب اعتماد مردم و تضعیف پایگاه اجتماعی نظام خواهد بود و نقض کننده بیانات مقام معظم رهبری در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت به تاریخ ۶/آبان/۱۴۰۱ در خصوص اعتماد مردم به نظام اسلامی می‌باشد.

جناب آقای دکتر خاندوزی، عملکرد رئیس سازمان بورس و تیم مدیریت مستقر باید به صورتی باشد که سبب ارتقای جایگاه نظارتی سازمان بورس و اوراق بهادار بشود. به نحوی که با افزایش اعتماد عمومی به بازار سرمایه موجبات ایجاد یک اکوسیستم مالی پایدار و جذاب به‌عنوان اولویت اول سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران خرد و نهادی، کارآفرینان، شرکت‌های دولتی و سایر فعالان بازار را فراهم نماید که متأسفانه عملکرد جناب آقای عشقی و تیم مدیریتی مستقر در سازمان بورس بسیار ضعیف بوده؛ به‌طوری که اهداف و ماموریت‌های سازمان، نه‌تنها محقق نشده بلکه نسبت به دوره‌های مدریت‌های قبلی با شدت بیشتری تضعیف شده است، به‌نحوی که مردم حاضر هستند به‌منظور سرمایه‌گذاری برای خرید خوردو و حفظ ارزش پول، در حساب‌های وکالتی ۱۰۰ همت پول واریز کنند اما از این مبلغ ریالی وارد بازار سرمایه نکنند.

مصادیق این سوء مدیریت‌ها به شرح زیر می‌باشد:

عدم تحقق حفظ، تقویت و توسعه بازار سرمایه با ثبات:

یکی از بی‌ثبات‌ترین و پرنوسان‌ترین دوره‌های بورس اوراق بهادار در زمان مدیریت جناب آقای دکتر عشقی را شاهد هستیم. به‌طوری که بارها شاهد ریزش‌های شارپ و بدون هیچ دلیل منطقی و بنیادی را شاهد بودیم. یکی از نمونه‌های بارز این بی‌ثباتی، اظهار نظر خود جناب آقای دکتر مجید عشقی در خصوص رشد شارپی بازار بود که در مقام متولی نظارت و رگولاتوری بازار سرمایه هیچ جایگاه قانونی و سازمانی ندارد و این اظهار نظر ناشیانه ایشان منجر به ریزش شدید و تاریخی بازار و افت شدید ارزش معاملات تا به امروز گردیده است و موجبات تکرار وقایع تلخ سال ۱۳۹۹ و فرار سرمایه از بازار را فراهم آورده است. وظیفه جناب آقای عشقی داوری و نظارت و مراقبت از روند بازار و سهم‌ها است نه جهت دادن به بازار و ایجاد تغییر روند در سهام با اظهار نظرهای خارج از ماموریت‌های تعریف شده و خلاف آئین‌نامه معاملات بورس اوراق بهادار.

نکته مهم‌تر، گزارش‌سازی‌های خلاف واقع از وضعیت رشد بازار با شاخص‌سازی توسط نمادهای شاخص ساز بازار است، به‌طوری که سبدهای سرمایه‌گذاری سهامداران با رشد شاخص رشد بسیار کمتری را تجربه می‌کند و در زمان اصلاح شاخص نزول بیشتری را متحمل می‌شود و سهامدارها همیشه در ضرر یا عقب اقتادگی از تورم هستند. در واقع نماگر شاخص کل، گزارش درستی از وضعیت بازار نمی دهد و بیشتر جنبه گزارشی دارد.

عدم تحقق شفافیت بازار:

شفافیت در بازارهای مالی از اهمیت بالایی برخوردار است، چراکه یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های تاثیرگذار در تعیین استراتژی سرمایه‌گذاری در بازار سهام نیز شفافیت اطلاعات مالی شرکت‌های بورسی است. متأسفانه در دوران ریاست دکتر عشقی در کنار شفاف ‌نبودن اطلاعات منتشر شده در بیشتر موارد، شاهد نامتقارن بودن اطلاعات هم هستیم؛ به‌طوری که بسیاری از اخبار مهم شرکت‌ها در تاریخ گزارش در سامانه کدال افشاء نمی‌شود و برخی با داشتن دسترسی ویژه در زمان لازم اقدام به فروش و یا خرید نماد در زمان موثر می‌نمایند. متاسفانه اخبار با اهمیت شرکت‌ها یا قبل از انتشار در سامانه کدال در فضای مجازی منتشر می‌شود و یا حقوق ذینفعان و سهامداران با عدم افشای اطلاعات به‌موقع توسط ناشران، کاملاً پایمال شده که سکوت مطلق سازمان بورس و عدم برخورد قاطع و منصفانه سازمان بورس در همین مورد باعث شده بازار به اخبار منتشر شده در فضای مجازی وزن بیشتری بدهد تا اخبار منتشر شده در کدال و به راحتی می‌توان با انتشار اخبار کذب در فضای مجازی، بر روی روند بازار تأثیر گذاشت و یا ریزش‌های دستوری را متأثر از اخبار فضای مجازی کرد که در هر دو صورت به معنای دستکاری روند بازار است.

عدم رعایت انصاف و عدالت در معاملات:

یکی از معضلات اصلی بازار سهام استفاده از توابع اتوماسیونی الگوریتمی است که باعث شده کسانی که این ابزار را در اختیار دارند دست برتری در بازار را داشته باشند، که همین مورد اصل انصاف و عدالت را در بازار زیر سوال برده است. در دوران مدیریت دکتر دهقان دهنوی فعالیت این ابزار الگوریتمی محدود به نظارت کامل شد، اما جناب دکتر عشقی در اوایل فعالیتشان در سازمان بورس وجود چنین معاملاتی را خرافات خواندند و عملاً مجوز فعالیت بدون نظارت این معاملات را صادر کردند و همچنان سازمان بورس هیچ نظارت موثری بر روی تخلفات صوت گرفته روی این معاملات ندارد. بازارگردان‌ها و حقوقی‌ها با استفاده از این ابزار می‌توانند در کسری از ثانیه بخشی از بازار را همزمان با هم صعودی و یا نزولی کنند و با رنج کشی‌های منفی، همزمان توسط الگوریتم‌ها روند اصلی سهم را برهم بزنند تا اهداف معاملاتی خودشان را پیاده کنند.

عدم ایجاد زیرساخت‌های مقرراتی و فناوری:

سامانه هوشمند پایش و نظارت بازار سرمایه، سامانه‌ای که قرار بود چتر نظارتی نهاد ناظر بازار سرمایه را کامل‌تر از قبل بر روی همه معاملات اشخاص حقیقی و حقوقی گسترده کند و در زمان مدیریت جناب آقای عشقی با کلی تبلیغات و ایجاد فضای رسانه‌ای رونمایی شد که به‌منظور نظارت بر نحوه انجام معاملات اوراق سهام در بورس و فرابورس فعالیت کند، اما در واقعیت تخلفات محرز روی تابلوهای معاملات مکررا در نمادهای مختلف دیده می‌شود و هیچ نظارت و برخورد تاثیرگذاری به منظور پیشگیری از تخلفات صورت گرفته توسط حقوقی‌ها، بازارگردان‌ها، صندوق‌ها و.... ندارد و در واقع این سیستم هوشمند فقط تخلفات حقیقی‌ها را شناسایی می‌کند و در مورد تخلفات بزرگ بازار عملاً کارایی مناسبی نداشته است و بیشتر جنبه نمایشی، گزارشی و رفع تکلیف دارد.

عدم توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری و ارتقای سواد مالی:

یکی از موضوعاتی که موجب توسعه عدالت اجتماعی و افزایش رفاه در جامعه می‌شود، ارتقاء سواد مالی و توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری و توجه دادن اقشار مختلف به پس‌انداز و سرمایه‌گذاری با روش سهامداری است. اگر فرهنگ سهامداری و سرمایه‌گذاری در بورس افزایش یابد، تولید داخلی در کشور رونق می‌گیرد و با افزایش تولید در کشور، توسعه اقتصادی اتفاق می‌افتد که باعث افزایش ثروت مردم، افزایش رفاه جامعه، فقرزدایی، ایجاد اشتغال در راستای تحقق عدالت اجتماعی خواهد شد و موجب آرامش درونی جامعه و نظم و ثبات اجتماعی خواهد شد که متأسفانه عملکرد سازمان بورس در این حوزه هم بسیار ضعیف بوده، به‌طوری که شخص رئیس سازمان در مقاطع مختلف مردم را تشویق به سرمایه‌گذاری غیرمستقیم کرده‌اند و بارها سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری را به مردم توصیه می‌کنند که همین امر موجب شده صندوق‌های سرمایه‌گذاری به‌صورت قارچ‌گونه در بازار سهام رشد کنند و با توجه به اینکه عمده این صندوق‌ها بر روی معاملات آپشن با سررسیدهای کوتاه مدت فعال هستند و چون دسترسی‌های ویژه معاملاتی به آن‌ها داده شده است، به راحتی می‌توانند بر روی روند سهم‌های بر اساس استراتژی معاملاتی خودشان تأثیر بگذارند که همین مورد موجب شده بازار سهام رشدهای کوتاه مدتی داشته باشد و عملاً فرهنگ سهامداری بین مردم در حال کمرنگ شدن است و باعث خروج پول از بازار سهام به سمت بازارهای سوداگری ارز، طلا، خودرو، ملک و... بشود.

جناب آقای دکتر خاندوزی، ما سهامدارن بازار سرمایه درخواست برکناری فوری آقای مجید عشقی و ایجاد تغییرات اساسی در تیم مدیریتی سازمان بورس و اوراق بهادار را داریم؛ در غیر این صورت، چشم‌انداز ترسیم شده توسط رهبری معظم انقلاب درخصوص تحقق سیاست‌های اصل ۴۴ در دسترس نخواهد بود و روز به روز تورم کشور و فشارهای معیشتی و نارضایتی عمومی تشدید خواهد شد.

 

این مطالبه به خاطر استقبال بالا در لیست پیگیری‌های ویژه کارزار قرار گرفته است. نتایج پیگیری را از طریق تب پیگیری در همین صفحه دنبال کنید..
تعداد بیشتر امضا و تبلیغ این کارزار به ما برای پیگیری جدی‌تر کمک خواهد کرد و توجه رسانه‌های بیشتری به موضوع جلب می‌شود.

[اطلاعات بیشتر]

امضاکنندگان: 40756 نفر

 • حیدر نجارلو

 • بدریه سحرگاهی

 • مختار واعظی

 • عبدالرضا حیدری

 • سید محمد علی مهیمنی

 • میترا فرزانه .

 • احمد کریمی

 • عبدالکریم معصومی

 • بهروز طاهری

 • علی پارساپور

 • محسن خان محمدی

 • اکبر قاسم زاده

 • پدرام سلیمانی

 • فوآد شعبانی

 • علی حاتمی

 • علی صادقی

 • محمد مهدی فانی

 • سیامک اشتیاقی

 • فاطمه بردبار

 • رضا پورخان بابا

 • بهادر سرخوش

 • میثم انشایی

 • محمد رضا بنائی

 • مهدی احمدی

 • رضا فرجی

 • سید جعفر صدائی

 • نیما آریا

 • حامد جواهری

 • حسین امامی

 • علی ضیا

بحث و گفتگو

علی گزمه : ایا در کشورهایی که درگیر جنگ هستند هم بورس اینگونه قرمز است ؟! چه کردید اقای خاندوزی فرزین و عشقی ؟!
💬 پاسخ
علی گزمه : خاندوزی و عشقی باید جوابگو باشند وعده نمیخواهیم
💬 پاسخ
محمود شریعتی : خدا لعنتتان کنه که سرمایه مردم رو نابود کردین بعد میگن سکه نخرید دلار نخرین خودرو نخرین
💬 پاسخ
علی رضا : بنظر من خاندوزی باید استیضاح بشه و بس
💬 پاسخ
رضا تالشی : سلام از کارزار شما حمایت شد. لطفا از کارزار تعریض جاده دامغان-معلمان- جندق حمایت کنید. در قسمت جستجو کلمه جندق یا شماره کارزار 109378 را سرچ کنید. https://www.karzar.net/109378
💬 پاسخ
محمدرضازنجیران : بازار سرمایه رو که دولت با نرخ های انرژی و بهره مالکانه و خوراک دلار نیمایی به شدت تو فشار گذاشته عشقی اونجا که با منافع سهامدارا عشقی برخورد گرد ولی دزدری و رانت 1402باید تکلیف روشن بشه که چه کسانی با رانت اردیبهشت فروش های سنگین داشتن . اصل فساد مربوط به خوده سازمان که مدیرش عشقی
💬 پاسخ
علیرضا : مقصر اصلی شخص رئیس جمهور هستش که هیچ خبری از بازار سرمایه نداره
💬 پاسخ
پرویز زینالی صومعه : https://www.karzar.net/114812 لطفاً از کارزار ما اعضای ۶۰۰ نفره مالباخته تعاونی اندیشه ایرانیان با عنوان « درخواست استرداد زمین پلاک ثبتی ۲۰۶۷ از ستاد فرمان امام » حمایت کنید
💬 پاسخ
محمدرضا شاهمرادی : عشقی و تمام بالادستی هاش سرانجام روزی پاسخ کوبنده ای خواهند گرفت و اقتصاد ایران از دست اینان رها خواهد شد.
💬 پاسخ
حمید وحدتی فر : بنظرم برکناری آقای فرزین اولویت اول حل مشکلات اقتصادی کشور هست چون تصمیمات ایشون بیشتر از آقای عشقی به بورس آسيب میزنه
💬 پاسخ
ابوالفضل امیدوار : بی سواد در دولت موج میزنه
💬 پاسخ
ممد ش : مشکل این بازار فقط و فقط خاندوزی هست عشقی فقط مجری فرمایشاته تا روزی که خاندوزی هست این بازار درست نمیشه چون اصلا سواد مالی نداره
💬 پاسخ
سیدمحمودحسینی دارگانی : با سلام با همه متضرران زجر کشیده به عرض تان برسانم که ما همه می دانیم که از بالا دست عشقی همه چی رستوری عمل میشد و عشقی اجرا می‌کرد ما همه ميدانيم که سرمایه مون که نابود شدهیچ زندگی اکثر مردم به هم ریخت ونابود شد و اینهابه شخمشون هم اثری نداشت ما باختیم آقای رئیسی قبل از به تخت نشستن چهار بار فقط به بورس رفت و دلسوز مردم روزی در خبرگزاریها یادم هست که شاید هزار تا میکروفن جلوش بود و داشت وعده میداد برای بورس نه اون بلکه تمام کسانی که دلسوز و منتقد بورس بودند از جمله خود وزیر افتضاح درراس کار هستند ولی هیچ کاری که نمی کنند بلکه مهار نقدینگی و سوزاندن پول مردم در بورس مایع افتخارات ودست آوردشون بوده ما اگر حداقل بتوانیم همین یک نفر لا برکنار کنیم خوب بوده چون بقیه حداقل می فهمند که ما انسانیم
💬 پاسخ
سیامک ابراهیمی : اقای عشقی امده به یک کارگزاری هم مجوز سبد گردانی داده هم مجوز صندوق درامد ثابت هم صندوق اهرمی هم صندوق سهامی و هم مجوز تاسیس شرکت بیمه و هم مجوز صندوق کالایی و هم مجوز صندوق طلا .یکی از نظارت و ارکان دولت هم نیامده جلویه این کار رو بگیره این همه قدرت در دست یک بروکر تماما فساد درست میکنه و اصل رعایت شفافیت و معامله عادلانه رو از بین میبره نمیدونم چرا تو کشور ما هر کاری انجام میدن گندشو در میارن و حتما باید فساد زا باشه کجایه دنیا به یک کارگزار این همه قدرت میدن .برای همین باید عشقی بره و یا قوانین درست بشه یا مجوز صندوق ها باطل بشه و گرنه هیچ کسی نمیاد سمت این بازار برای سرمایه گذاری
💬 پاسخ
محمد دالوند : سلام خسته نباشی اگه انشالله پیگیر شدی باید یک ماه آویزون بشه به دار اعدام تا بشه دست عبرت زندگی خیلی ها نابود کرد عصبی آلزایمر جدایی ووووهزار بدبختی دیگه گرفتیم ۴سال
💬 پاسخ
کامران توکلی : اول باید تکلیف بادآورده بودن سود احتمالی و به فرض محال بورس توسط حضرات معمم روشن شود اگر بادآورده است چرا اجازه فعالیت می دهید یا چرا با عمامه و عبای پیغمبر مردم رو دعوت به سرمایه گذاری در بورس کردید
💬 پاسخ
مهدی مهدی : هنوز وضعیت کد هایی که توی اردیبهشت پارسال خالی کردن نا معلومه مثل کد های سال ۹۹
💬 پاسخ
مهدی ولی پور : وضعیت فعلی بورس ایران سیاست بانک مرکزی و دستورات دولت از پیش تعیین شده هست حالا اون بالا چه فرقی می‌کنه عشقی باشه یا معشوق
💬 پاسخ
محمد علی پور : خدا لعنت کنه عشقی رو کلی خانواده رو از هم پاشوند خدا از سر تقصیراتش نگذره با این کوره پول سوزی حرم خورای عوضی
💬 پاسخ
حسام حنایی : https://www.karzar.net/113502 سلام لطفا از کارزار ما نسبت به آزاد کردن سگ گردانی به شروط خاص دیدن و امضا کنید باتشکر. https://www.karzar.net/115091 سلام لطفا از کارزار ما نسبت به راه اندازی سریعتر خط یک BRT کلانشهر اهواز دیدن و امضا کنید.باتشکر
💬 پاسخ
محمد مهدی صالحی : سلام،وقت بخیر. صاحبان اصلی کارخانجات و بنگاه‌ها و شرکتها، با بالا رفتن نرخها، قیمت زمین کارخانه و ماشین آلات شون چند برابر شده. پس احتیاجی ندارن که سهامشون بالا بره. اونها نفعشون جای دیگه هست و از ارز دولتی ارتزاق میکنن. کثافت بازی در ایرانمان زیاده. اگر در طول این ۴۵ سال، وضعمون بهتر شده، بورس هم بهتر میشه. اما برا یه تعدادی که خیلی خوب شده. کاش مسولین جایی که باید باشن، میبودن، نه جائیکه هستند. یاعلی
💬 پاسخ
علیرضا میرمحمدی : عملکرد فجیع عشقی جای خود. ولی امروز که سخنرانی لرزان ایشون رو تو مجلس شنیدم، کاملا برام محرز شد که حتی صدم درصد سزاوار هیچ سمت اجرایی ای نیستند. مدیری بی لیاقت و الکن با لرزش صدا که موید مترسک بودن ایشون هست، لیاقت جایگاهی با این درجه اهمیت رو نداره.
💬 پاسخ
باقر نوروزی انارکی : یکی از یکی دیگه بی سوادتر . مغول وار اقتصاد مملکت را شخم زدند. بعد جزو افتخارات خودشون می دانند. مردم تاوان این اشتباهات را می دهند
💬 پاسخ
سیاوش بازیاری : فسادی که تو این حکومت رخنه کرده به هیچ وجه من الوجودی به حرف کسی گوش نمیده حتی اگه در حال سرنگونی باشه
💬 پاسخ
یزدان رضایی : هیچی تو این کارزارا نیست اگر 80 میلیون نفر هم امضا کنن به ت خمشونم نمیاد اگر خود رئیسی هم عوض بشه باز همین آش و همین کاسه هست. به این کارزارا دلخوش نیاشید. مشکل یکی دو تا نیست 1001 مشکل باید رفع بشه تا بازار به روال عادی برگرده اینا اختیار حل 1 مشکلم ندارن
💬 پاسخ
مجید عبدی در پاسخ به یزدان رضایی: بالاخره بایستی یک حرکتی کرد
💬 پاسخ
رضا اسدزاده : لعنت خدا بر هر چی بیسوادهدزندگی مون رو نابود کرده این عشقی و خاندوزی و رییسی
💬 پاسخ
مجید عبدی : عشقی علاوه بر برکناری محاکمه هم باید بشود
💬 پاسخ
مجید عبدی : انشاا... کارزار بعدی استیضاح خاندوزی و رییس جمهور
💬 پاسخ
مجید عبدی : انشاا... امشب امضاها تکمیل بشه .
💬 پاسخ
مجید عبدی : خدا را شکر کارزار داره حمایت میشه
💬 پاسخ
مجید عبدی : من دوباره از این کارزار حمایت کردم دوستان همت کنید حمایت مالی کنید تا 30000 تا تکمیل شود
💬 پاسخ
دکتر محمدزُهَری : با درود و آرزوی موفقیت شما. از کارزار شما حمایت شده است. لطفا با وارد کردن کد کارزار ما : 107786 در باکس بالای صفحه ی جستجوی کارزارها ، یا جستجوی لینک کامل کارزار ما : https://www.karzar.net/107786 از تلاش های ما و همکارانمان در خصوص درخواست به حق شامل شدن کادر بهداشت و درمان از طرح تعطیلات ۲ روزه ( همچون سایر کارکنان دولت ) حمایت فرمایید. با سپاس.
💬 پاسخ
مجید عبدی : خود وزیر اقتصاد که دوباره ایشان را سرکار گذاشته باید استیضاح شود
💬 پاسخ
علی صفا رفیعی : یک سال از ثبت نظر بنده گذشت و عشقی دست نشانده دولت هنوز سر جاشه و هر روز وضعیت بدتر میشه چرا کسی به فکر این مملکت نیست
💬 پاسخ
مجید عبدی در پاسخ به علی صفا رفیعی: سلام دوست عزیز حدود ۲۰۰۰ امضا دیگه اگر بتونیم جمع کنیم فکر کنم یه اتفاقاتی برای تعویض بزرگترین ریسک بازار سرمایه رخ بده.
💬 پاسخ
محمد حسین فرجامی : باید خود خاندوزی استیضاح بشه
💬 پاسخ
سعید ترابی سده : سلام،هموطن عزیزم خواهش میکنم با امضا کارزار زیر برای نجات هموطنان مبتلا به سرطان خون به هم نوع خودمون کمک کنیم،با آرزوی سلامتی برای همه شما https://www.karzar.net/97012
💬 پاسخ
ناصر سعیدی : سلام خواهشمند است در راستای حمایت از محیط زیست و جان انسان ها این کارزار را نیز امضا فرمایید. سپاس از احساس مسئولیت شما عزیزان https://www.karzar.net/86021
💬 پاسخ
ز گوهری : https://www.karzar.net/48066 کار زار شما رو امضا کردم لطفا کارزار فوق را امضا کنید
💬 پاسخ
مریم شماعی زاده : تاثیری نداره‌ عشقی بهترین گزینه تپه بورسه . تپه های دیگه برای تبدیل به ایران کلنگی دیت سایر حضرت جعفر صادقیهاست
💬 پاسخ
سعید قضائی : خدا تک تک مسئولان رو لعنت کنه مسکن از سال 97 تا الان نزدیک 1700 درصد رفته بالا یه ریال هم پایین نیومده سال نود و نه پول زحمت کشیده چندین ساله رو آوردیم تو این بورس خراب شده بعد از سه سال و نیم هنوز به اصل پولمون نرسیدیم!! پولی که اون زمان حداقل تو پرند و پردیس یه خونه میشد باهاش خرید الان اینقدر وضعیتمون خرابه که نمی تونیم حتی یه جایی رو اجاره کنیم یکماه دیگه هم باید بلند شیم... این اوضاعیه که برای ما درست کردید لعنت به تک تک شما بی وجوداااا
💬 پاسخ
علیرضا علی کرمیان در پاسخ به سعید قضائی: برادرگرامی مسئولین اگرمسئولیت حالیشان بود،این مواردرا درک می کردندقبول بفرماییدنمی فهمند فکروذکرشان جیب بی انتهای خودشان است نه من وشما
💬 پاسخ
محمد حسین فرجامی : چطوره دیروز 22288 بود امروز22283 برعکس کارمیکنه
💬 پاسخ
مسعود علی زاده : لطفا کازار https://www.karzar.net/86976 را جهت آینده وطنمان امضا کنید
💬 پاسخ
محمد حسین فرجامی : تف به شرف تکتکتون تاکی خیانت تاکی شاخص سازی الکی دردبیدرمون بگیرید
💬 پاسخ
ناصر سعیدی : سلام عزیزان.حس مسئولیت اجتماعی و وظیفه شناسی بزرگترین فضیلت برای یک شهروند است.بعضی از مسائل از جنبه محلی خارج هستن و جنبه ملی و فراملی دارند مثل مسائل زیست محیطی که با جان انسان ها و سایر موجوات سر و کار دارند.چنین مسائلی در سطح کلان تاثیر گذار هستند پس نگوییم فلان مساله به فلان شهر مربوط هست و به من چه!همه مسئول باشیم و مشارکت کنیم.آلودگی با سرب بلای جان مردم شده لینک زیر با موضوع سرب و سرطان مطالعه کنید و ضمن امضا، نشر دهید. https://www.karzar.net/86021
💬 پاسخ
هاجرجوادی کیا : سلام من یه صدداشتم گذاشتم این بورس باختمش گفتم شایدبتونم تویه منطقه خوش اب وهواخونه رهن کنم ولی نصفشو باختم وحالا من موندمو یک شهرالوده که نفسمو بشماره انداخته وپولی که دیگه ارزش ندارد لطفا الودگی هوازرین شهر روامضاکنید شاید الودگی کم شه بتونم همین جازندگی کنم
💬 پاسخ
سامان صارمی : ما به کارزار شما رای دادیم شما هم به کارزار ما رای بدین لطفا 🙏🙏🙏🙏https://www.karzar.net/84574
💬 پاسخ
فاطمه اخوان : حمایت شد گروه کوچکی هستیم نگران سلامتی شما برای حفظ سلامت غذایی خود و خانوادهایتان و کاهش هزینه های دارو و درمان بیماری های مرتبط باغذا، نیاز به چارچوب گذاری مسیول فنی و کنترل کیفی داریم . لطفا از کارزار 55829 و مسیولین فنی و کنترل کیفی حمایت کنید تاشاید باهم بتوانیم جلوی کارفرمای سودجو و مسیولین فنی و کنترل کیفی خاطی را بگیریم. https://www.karzar.net/55829
💬 پاسخ
علی صفا رفیعی : چی شده دیگه کسی اعتراض نداره یا وضعیت خوب شده
💬 پاسخ
محسن خوش نظر در پاسخ به علی صفا رفیعی: این کارزارها هیچ تاثیری ندارن. فقط برای بستن دهن مردمه.
💬 پاسخ
محمد جواد : سلام از کارزار شما حمایت کردیم از کارزار https://www.karzar.net/48066حمایت کنید
💬 پاسخ
امراله رحمانیان : کارزار محترم چقدر گرفتی که امظاها رو درست ثبت نکنی چطور شد که شماهم عین بورس یهو از بیست یکهزار به بعد دارید عین بورس درجا می‌زنید واقعا آدم شرم داره که درچنین کشوری داره زندگی میکنه
💬 پاسخ
نمایش نظر های بیشتر

اخبار مرتبط با این کارزاراگر شما خبر تازه‌ای دارید لطفا لینک خبر رسمی آن را از طریق کلید فوق ثبت نمایید.


پیگیری ویژه کارزار

با استقبال بی‌نظیر شهروندان، این کارزار در فهرست پیگیری‌های ویژه قرار گرفت.

ثبت رسمی در دبیرخانه

نامه تأیید امضاهای این کارزار جهت ثبت و پیگیری صادر شد.

روزنامه دنیای اقتصاد

بازتاب در خبرگزاری دنیای اقتصاد:

عقب‌نشینی از سنگر اطمینان

بازتاب در اقتصاد بازار:

سرنخ ماجرای مشکوک ریزش شدید بورس

انتشار پوستر دعوت به امضا در اینستاگرام

انتشار پوستر در اینستاگرام

با توجه به اهمیت این کارزار پوستر آن در اینستاگرام منتشر شد.

مشاهده پست دانلود پوستر

ارسال برای رسانه‌ها

با استقبال ۵ هزار نفری، خبر این کارزار مهم برای رسانه‌ها ارسال شد

تأیید کارزار جهت انتشار

این کارزار در چهارچوب قوانین پلتفرم کارزار تأیید و منتشر شد.این کارزارها را هم حمایت کنید: