برگزاری کنکور تیرماه ۱۴۰۲ بر پایه قانون مجلس شورای اسلامی

#برگزاری_کنکور_طبق_قانون_مجلس

برگزاری کنکور تیرماه ۱۴۰۲ بر پایه قانون مجلس شورای اسلامی

جناب آقای دکتر احمد نادری

عضو محترم هیئت رییسه و کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترام؛

پنج ماه از ابلاغ مصوبه غیرقانونی و ناعادلانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص کنکور علیرغم مخالفت مجلس شورای اسلامی می گذرد و داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۲، به خصوص فارغ التحصیلان، که اولین نوبت کنکورشان یک ماه آینده برگزار خواهد شد در طول این چندین ماه در برزخی استرس زا به واسطه تغییرات ناگهانی و نسنجیده این مصوبه قرار گرفته اند و اکنون که تا حدودی چگونگی اجرا اعلام شده است، همچنان با مشکلات متعددی در روند ایجاد و ترمیم سابقه تحصیلی و تهیه منابع و تأمین هزینه‌های اضافه روبه‌رو هستند.

از شهریورماه که طرح پیشنهادی جنابعالی مجدد تقدیم هیئت رییسه مجلس شد و در دستورکار قرار گرفت، خیل عظیمی از داوطلبان مجدانه پیگیر اخبار مربوط به بررسی این طرح در مجلس و نتایج عملی آن بوده و از طریق انواع روش های مدنی و مسالمت آمیز اعتراض خود را به گوش نمایندگان مجلس رسانده و اهمیت و حساسیت این موضوع در سرنوشت خود را به آنان یادآوری کرده‌اند‌. انتظار به حق داوطلبان از وکلای خود در مجلس این بود که وقتی اصرار و لجاجت غیرمنطقی بعضی از اعضای شورای انقلاب فرهنگی و مدیران آموزش و پرورش را بر اجرای تصمیم ناپخته خود به هر قیمت - ولو نابودی آینده جوانان این کشور، بی اعتبار شدن نظام آموزش کشور و نهادینه شدن فرهنگ تقلب در آن - دیدند و پی بردند که از طریق تعامل و گفتگو هیچ نتیجه‌ای حاصل نمی شود؛ از طریق ابزارهای قانونی مجلس و به قید فوریت در قدم نخست با تصویب قانونی اجرای این مصوبه را متوقف و برگزاری کنکور را به ریل قانون مجلس بازمی گرداند و پس از برگرداندن آرامش و اعتماد به جامعه آموزشی کشور، با تدوین طرحی جامع برای اصلاح کنکور و کاستن از اضطراب و فشارهای این آزمون اقدام می کردند. گرچه در این خصوص ما شاهد بیش ترین تلاش و دلسوزی از سوی جنابعالی در دفاع از حقوق داوطلبان بودیم اما متأسفانه آنچه که در عمل حاصل شده است، به تأخیر افتادن چندباره رای گیری این طرح در صحن مجلس و توقف آن در مرحله بررسی در کمیسیون است.

اکنون نیز که خبرهایی از گوشه و کنار مبنی بر نرسیدن طرح مجلس به کنکور سال ۱۴۰۲ و برگزاری کنکور ما طبق مصوبه فاجعه آمیز شورای انقلاب فرهنگی به گوش می رسد، بیش از هر زمان صدها هزار داوطلب کنکور به خصوص داوطلبان کم برخوردار در مناطق محروم و خانواده‌هایی فقیر را نگران کرده است. آیا این حق است که مایی که برای لغو این ظلم بیش ترین دغدغه را داشته و تلاش بسیاری برای اعتراضی مدنی در این خصوص انجام داده‌ایم باید این گونه سرنوشتمان به بازی گرفته شده و قربانی این مصوبه شویم و اجرای طرح پیشنهادی جنابعالی و برگزاری کنکور بر طبق قانون مجلس که روز و شب در تعامل با نمایندگان آن بوده‌ایم و هستیم، به سال آینده موکول شود؟

به راستی اگر شما این مصوبه را انحرافی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و مایه ذبح عدالت آموزشی می‌دانید، اجرای آن در یک سال و سپس لغو آن در سال‌های بعد قانونی، اخلاقی و شرعی است؟ آیا چنین کاری خیل عظیمی از نوجوانان و جوانان این کشور را که ناعدالتی ها، ظلم‌ها و نابه‌سامانی های رخ داده به دنبال اجرای این مصوبه آینده‌شان را تباه کرده است و چه بسا فرصت شرکت دوباره در کنکور سال‌های بعد را نداشته باشند یا با ضربه هایی که این مصوبه به به جسم و روحشان زده است، دیگر توان و امیدی برای شرکت دوباره در کنکور برایشان باقی نماند، از دولت و مجلس ناراضی و خشمگین نخواهد کرد و آنان را به معترض تبدیل نمی‌کند؟

این گزاره‌ای که این روزها از سوی بعضی نمایندگان محترم شنیده می‌شود که «با بازگشت دوباره کنکور به ریل قانون مجلس و لغو تغییرات اعلامی در نیمه سال تحصیلی آرامش داوطلبان به ه‍م می خورد» همچون نمک بر روی زخم دانش آموزان و فارغ التحصیلانِ داوطلب کنکور است. به راستی گمان می‌کنید اکنون ثبات و آرامش بر فضای کنکور حاکم است و همه داوطلبان با خیال آسوده مشغول درس خواندن هستند؟ این فرض با واقعیات موجود در جامعه و هرج و مرجی که این مصوبه در فضای آموزش کشور به وجود آورده است فرسنگ ها فاصله دارد، در ادامه مهم ترین استدلال‌های امضاکنندگان این نامه در خصوص ضرورت بازگشت به قانون مجلس برای کنکور تیرماه ۱۴۰۲ و پیشنهاد آنان برای جبران زمان از دست رفته آورده می شود:

۱- این مصوبه برای متقاضیان ورود به دانشگاه ها، یک آزمون اختصاصی (کنکور) که مجری آن سازمان سنجش است و یک امتحانات نهایی که مجری آن آموزش و پرورش است را تعریف کرده است و برای هر دو، دستگاه‌های مربوطه را ملزم کرد که تا پیش از آغاز سال تحصیلی مربوطه یعنی شهریورماه ۱۴۰۱ در خصوص جزییات و شیوه نامه اجرایی اطلاع رسانی کنند، و پس از اعلام هر سه سال قابل بازنگری خواهد بود؛ حال با توجه به اعلام نخستین شیوه نامه در آخر شهریورماه اگر از دو ماه بی اطلاعی مطلق داوطلبان کنکور و سلب شدن امکان مطالعه، برنامه ریزی و تهیه منابع آموزشی آنان در مرداد و شهریور بگذریم، هر دو دستگاه مجری در اجرای آنچه که با تأیید خودشان تصویب شده بود هم تخلف کردند!

الف) سازمان سنجش در نیمه آبان ماه طی یک اطلاعیه ای اقدام به اصلاح مصوبات قبلی خود در خصوص تغییرات کنکور سال آینده کرد در حالی که طبق مصوبه شورای انقلاب فرهنگی این آیین‌نامه هر سه سال قابل بازنگری خواهد بود نه این که با گذشت یک ماه و نیم، اصلاحیه بخورد و به ناگهان به فارغ‌التحصیلان فاقد سابقه تحصیلی یا دارای سابقه تحصیلی ناقص - همچون داوطلبانی که نوع دیپلمشان با گروه آزمایشی کنکورشان متناظر نیست و می خواهند مسیر تحصیلات خود را در دانشگاه تغییر دهند - تکلیف کند اضافه بر دروس عمومی، در امتحانات نهایی دروس اختصاصی گروه آزمایشی مدنظرشان نیز شرکت کنند و برخلاف اعلام قبلی دیگر نمره کنکور جایگزین نمراتی که موجود نیست، نخواهد شد!

ب) نخستین اطلاع رسانی از سوی آموزش و پرورش در خصوص چگونگی ایجاد و ترمیم سابقه تحصیلی در ۲۴ آبان ماه (نزدیک به دو ماه پس از آغاز سال تحصیلی) و با یک اطلاعیه کلی از سوی شورای عالی آموزش و پرورش صورت گرفت که صرفاً دفعات ترمیم نمره را یک بار اعلام کرد! - برخلاف وعده‌های قبلی اعضای شورای انقلاب فرهنگی مبنی بر امکان تعداد نامحدود یا لااقل ده بار امکان شرکت در امتحانات ترمیم معدل - آموزش و پرورش اعلام بقیه آیین‌نامه را به بخشنامه‌های آتی موکول کرد! سپس حدود یک ماه بعد در تاریخ ۱۹ آذرماه و در حالی که فقط دو هفته به شروع امتحانات نهایی زمان باقی مانده و ثبت نام در بعضی مدارس پایان یافته و ظرفیت ها پر شده بود، تازه دستورالعمل مربوطه ابلاغ شد!

الان باید این موضوع برای فارغ‌التحصیلان که بیش از نیمی از داوطلبان کنکور را تشکیل می دهند، اجبار و اطلاع‌رسانی شود که برای ایجاد و ترمیم سابقه تحصیلی چگونه باید اقدام کنند؟

آیا این که به خاطر ضرورت مراجعه حضوری برای ثبت نام و بروکراسی اداری حاکم بر آن و همچنین وجود قیمت‌های شناور و غیرمتمرکز، و مشکلات تهیه منابع جدید درسی و... زمان و انرژی‌شان باید تحلیل برود، ایرادی ندارد اما بازگشت به قانون مجلس موجب به هم ریختن برنامه های آنان می شود؟ اصلاً آنان با این هرج و مرج و بی قانونی چگونه می توانستند برنامه ریزی کنند که حال آن برنامه‌ها تحت الشعاع قرار گیرد؟

۲- استرس، اضطراب و فشار روحی ما دانش آموزان و فارغ‌التحصیلان به خدا نه تنها کاهش نیافته است، بلکه چندین برابر شده است. تبدیل تأثیر نمرات امتحانات از مثبت به قطعی، زمانی انجام شده است که آموزش و پرورش همچنان کل کشور را تحت پوشش تصحیح الکترونیک اوراق قرار نداده و هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد، دستگاه های اسکنر مورد نیاز برای حوزه های تصحیح الکترونیک خریداری نشده است و تنها یک حوزه در هر استان به این امکانات مجهز شده است، تصحیح سوالات تشریحی با شیوه فعلی به این خاطر که مصحح را در مقام قضاوت قرار می دهد می تواند بسیار سلیقه‌ای انجام شود، تجهیزات مدارس ما از تکنولوژی و ابزارهای پیشرفت متقلبان بسیار عقب هستند و با توجه به گستردگی حوزه‌های امتحانی و تعداد و بازه زمانی امتحانات هیچ تمهیداتی همچون دستگاه های سیگنال یاب یا راکت های بازرسی برای مقابله با شیوه های نوین تقلب موجود ندارد، برخلاف کنکور هیچ ساز و کاری برای شناسایی متقلبان احتمالی و برگه های شبهه دار پس از برگزاری آزمون و اخذ آزمون مجدد از آنان مشابه کنکور وجود ندارد و در آخر هیچ شفاف سازی در خصوص چگونگی هم ترازی نمرات امتحانات سنوات مختلف که از کتاب ها و نظام‌های آموزشی متفاوت بوده‌اند انجام نشده است و روشن نیست چگونه تمام این نمرات با یکدیگر سنجیده خواهد شد (واضح است در صورت عدم هم ترازی، تراز نمرات یکسان در سال‌های مختلف احتمال دارد با توجه به تفاوت سطح دشواری و جامعه آماری در آن سال‌ها متفاوت باشد و چه بسا نمرات بیست سال‌های مختلف، تراز گوناگونی داشته باشند!)

۳- اضطراب و تنش ایجاد شده به واسطه محدود کردن شرکت در امتحان برای ترمیم و ارتقای نمره به تنها یک بار برای هر فرد خیلی کشنده است. برای ملموس شدن این موضوع، فرض کنید اعلام کنند از این پس به هر دانش آموز تنها یک بار فرصت شرکت در کنکور سراسری بلافاصله پس از فارغ التحصیلی و یک بار فرصت دیگر در بقیه عمر می دهند و پس از اتمام این دو فرصت‌، دیگر امکان شرکت در کنکور نخواهد داشت! چه آشوب و بلوایی پس از اعلام چنین تصمیمی در جامعه ایجاد می‌شود و سطح استرس آزمون به چه حدی افزایش می یابد؟ حال دقیقاً چنین اتفاقی رخ داده است، به گونه‌ای که برای نیمی از نمره کل داوطلب ما که مربوط به امتحانات نهایی او می‌باشد، تنها یک بار فرصت ایجاد و یک بار فرصت ترمیم دارد.

البته یک تفاوت اصلی نیز وجود دارد، در کنکور سراسری نمره هر درس از صد محاسبه می‌شود و همین مسئله در کنار بالا بودن روایی یا کیفیت آزمون، قدرت تفکیک را افزایش می دهد اما در امتحانات نهایی نمرات از بیست محاسبه می‌شوند و چندهزار معدل بیست و نزدیک به بیست داریم؛ همین واقعیت باعث می‌شود از دست دادن هفتاد و پنج صدم یا نیم نمره در امتحان با وجود آن که این نمرات وجاهت علمی ندارند اما دانش آموز ما را از چندهزار نفر عقب خواهد انداخت. حال این مسئله را به سلیقه‌ای بودن تصحیح اضافه کنید تا ببینید چه سطحی از اضطراب را یک جوان هجده ساله قبل از امتحان، حین امتحان و بعد از امتحان باید تجربه کند.

۴- این، موضوعی بدیهی است که هرچه رقابت در یک آزمون شدیدتر و نتایج شرکت کنندگان به یکدیگر نزدیک تر باشد، همچنین ظرفیت پذیرش با تعداد کل شرکت کنندگان تناسبی نداشته باشد و سطح استرس و حساسیت آزمون افزایش یابد، داوطلبان برای کسب بهترین نتیجه به سوی تهیه منابع کمک آموزشی و ثبت نام در آموزشگاه ها و مدارس خاص خواهند رفت و با افزایش تقاضا، قیمت‌ها نیز افزایش خواهد یافت. همین موضوع باعث شده است که پس از تصویب این مصوبه، فعالیت اقتصادی حول کنکور (از انتشارات ها و آموزشگاه های حضوری و آنلاین گرفته تا مدارس غیرانتفاعی) به امتحانات نهایی نیز تکثیر شده و به مدارس ما راه پیدا کرد و دیگر یک فرد برای ورود به دانشگاه‌ها و رشته های برتر برای دروس اختصاصی کنکور و دروس عمومی و اختصاصی امتحانات نهایی باید هزینه کند، این هزینه برای فارغ‌التحصیلان که دسترسی به کتاب‌های درسی و کلاس های رسمی مدرسه ندارند محسوس تر است مضاف بر این که باید برای ثبت نام در امتحانات نیز هزینه جداگانه‌ای بپردازیم.

۵- بالای هشتاد درصد داوطلبان کنکور با علم به مشکلات و نابه‌سامانی حاکم بر فضای کنکور، به هم ریختگی مکرر برنامه‌هایشان به واسطه بی ثباتی و تخلف در اجرای همین مصوبه پرایراد و تحمیل فشارهای روانی و مالی به آنان در مقایسه با گذشته آن هم در این شرایط سخت اقتصادی و همچنین ناآرامی های موجود در جامعه، در تمام نظرسنجی های رسمی برگزار شده توسط نمایندگان مجلس در صفحات شخصی شان و خود صداوسیما، بیان کرده‌اند که به طور قاطع با این مصوبه مخالف اند و با امضای این کارزار اعلام می‌کنند می پذیرند چهار درس عمومی را به جای امتحان تشریحی، به صورت تستی امتحان دهند اما سایه این مصوبه شوم از زندگی آنان برداشته شود. به راستی وقتی ناعدالتی و تبعیض در آزمون ورودی دانشگاه‌ها تشدید شده و سنجش ما از استاندارد کافی برخوردار نیست، دیگر با قاطعیت نمی توان گفت هر فرد مزد تلاش خود را خواهد گرفت و چه بسا با وجود ایرادات ریاضی و اجرایی این مصوبه یا تقلب‌های گسترده‌‌ای که در امتحانات به دنبال خواهد داشت، فردی با تلاش کمتر و سطح علمی پایین تر را به رتبه‌ای بهتر برساند. حال به نظر شما عاقلانه است تنها به خاطر مدل ارزیابی دروس عمومی که تستی باشد یا تشریحی، این چنین ساز و کار ورود به دانشگاه را سست و متزلزل کنیم و بگوییم چون مصوبه ابلاغ شده است، دیگر باید به هرنحو اجرا شود؟

جناب استاد نادری عزیز، با لغو این تغییرات ظالمانه و بازگشت کنکور به ریل پایدار و باثبات گذشته سپس انجام کار کارشناسی بیش تر روی تغییرات و مدل‌های جدید کنکور برای اجرای در سال‌های آینده، زمان از دست رفته داوطلبان که نه به خاطر اجرای قانون مجلس، بلکه به خاطر تصمیم گیری‌های نسنجیده افراد درگیر تعارض منافع و سوءمدیریت، ترک فعل و طرح ادعاهای غلط دستگاه های مجری اتفاق افتاده است، تنها با کمک گرفتن از اختیارات قانونی شورای سنجش و پذیرش دانشجو قابل جبران است. این شورا می تواند با اعلام حذفیاتی از سال‌های دهم و یازدهم در دروس عمومی و طرح اکثر سوالات از پایه دوازدهم و همچنین تعویق یک یا چند هفته‌ای آزمون تیرماه بی آن که شروع سال تحصیلی آینده در دانشگاه‌ها به تعویق بیفتد، این مشکل را حل کند اما اگر این مصوبه خدای ناکرده به مرحله اجرا در عمل برسد، مشکلات و دردسرهای لاینحل بی شماری به وجود خواهد آورد که تا مدت ها گریبان گیر مردم و دولت و مجلس خواهد بود؛ مقابله با بخشی از این مشکلات حتی در اختیار دولت نیز نیست برای مثال با حجم تقلبی که در امتحانات دی و خرداد رخ خواهد داد و می توان منشأ بی اعتباری نظام آموزش ایران شود چگونه بناست مقابله شود؟ چه زیرساختی وجود دارد که بتوان امنیت ده ها امتحان نهایی را هم ارز کنکور که تنها یک بار در سال و در حوزه‌های محدود و با همکاری و تعامل بلندمدت دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی مختلف برگزار می‌شود تأمین کرد؟

ما از شما می‌خواهیم به توصیه خداوند در قرآن عمل کنید که می فرماید: أَوْفُوا بالْعَهْد إِنَّ الْعَهْدَ کانَ مَسْؤُلاً. به راستی اگر فرزند شما نیز بنا بود در کنکور سال آینده شرکت کند، باز در لغو این تغییرات ناعادلانه تعلل می کردید تا یک سال از عمر او تباه شود؟ یا به سرعت هدف اصلی و اولیه این طرح که بازگشت کنکور به روال گذشته بود را در اولویت اول پیگیری می کردید تا پیش از پایان سال جاری به نتیجه برسد و در کنکور تیرماه اعمال شود؟ ما امضا کنندگان این نامه اگر طرح پیشنهادی مجلس نتیجه عملی مطابق با وعده‌ها و امیدهای قبلی به همراه داشته باشد، تا ابد قدردان شما خواهیم بود و در غیر این صورت، شکایت خود را از مسببان و بانیان این وضع به دادگاه خواهیم برد؛ اما در خصوص شما که صمیم قلب دوستدارتان هستیم تنها می توانیم بگوییم که هیچ گاه حلالتان نخواهیم کرد. امیدواریم وصیت امام سجاد (ع) را به خاطر داشته باشید که بین آه مظلومی که هیچ پناهی ندارد، با بارگاه ملکوتی خدا هیچ حجابی نیست.

20%
80 درصد مانده تا قرار گرفتن در لیست پیگیری ویژه کارزار
[اطلاعات بیشتر]

امضاکنندگان: 5963 نفر

 • حیدر نجارلو

 • مهدی حسین دوست

 • هوووومن

 • رضا z

 • علی جمشیدی

 • نيلوفر شيري

 • ali mohamadi

 • رضا فتحی

 • امیرحسین غلامی

 • علی محمدی

 • سعید اعتماد دوست اصل

 • متین مفاخری

 • Hiwa rad

 • سینا سینا

 • مریم شاه ورزی

 • امین عبدی

 • نرگس مرادی

 • Amir zarei

 • حسن نوروزی

 • علی صدری

 • نجمه محمودیان

 • محمد یار

 • امیر اربابی

 • دیاکو محمدی

 • مهلقا معیری

 • ایدا جبریئلی

 • فاطمه لیراوی

 • مسعود عباس زاده

 • سجادر ضایی

 • نهال واعظ

بحث و گفتگو

محمدرضا فروتن : مجلس هم میدونه این مصوبه خوبه فقط می‌گفتند ما تصمیم بگیریم
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : این بهترین طرح تو ۱۰ سال گذشته برای اصلاح کنکور هست و بنفع همه هست مطمئن شک نکنید
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : من حتی اگه این مصوبه به ضرر خودم هم بشه موافقش هستم چرا؟ چون در ۱۰ سال آینده به پیشرفت علم در کشور کمک میکنه و ان شاءالله طبق فرموده مقام معظم رهبری ۵۰ سال آینده دانشمندان جهان برای کسب علم باید زبان فارسی ان شاءالله یاد بگیرند و حذف کنکور زمینه ای برای پیشرفت کشور خواهد بود و وقتی کلاس دهم و یازدهم و دوازدهم باهم تاثیر قطعی پیدا کنند بعدش حتی بنفع خودمم میشه ولی تاثیر معدل یک سال کمه و من مطمئنم که این بنفع خودمم همین امسال هست و هم بنفع همه هست چه مخالف و چه موافق و ان شاءالله با این مصوبه امسال به یک دانشگاه تاپ خواهم رفت ان شاءالله
💬 پاسخ
سمیه یونسی : ضمن اطلاع کسی که به خاطر مصوبه شورا خودش رو داره شرحه شرحه می کنه و در بوق و کرنا کرده که این مصوبه در راستای حذف کنکور هست!!!! آقای وزیر علوم گفتند که برای رشته های پر طرفدار کنکور حذف شدنی نیست تکرار می کنم نیستتت.همان طور که قبلاً یکی از اعضای شورا جونتون هم گفته بود. پس انشالله و ماشاالله هاتون رو بزارید کنار و مدام ارقام و آمار نیارید که شورا با افزایش رشته پزشکی ( که اون هم خیلی دیدیم) می خواد عدالت رو برقرار کنه. ولی این رو بدونید که ماه پشت ابر نمی مونه و هدف از اجرای این مصوبه دیر یا زود مشخص میشه که با سرنوشتمون بازی کردن
💬 پاسخ
فاطمه م : ای خدا واگذارش به تو هرکس این مصوبه رو آورد و هرکی ازش طرفداری کرد . خدا حق تک تک لحظه هایی که داریم بخاطر این مصوبه ضد انسانی ، زجر و استرس میکشیم و هزینه زوری میکنیم از تک تک باعث و بانی و طرفدارانش بگیره
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به فاطمه م: نفرین نکن باید خدا بیامرزه پدر و مادر کسی که این مصوبه رو آورد
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به فاطمه م: ضد مافیایی اشتباه تایپ شده ضد انسانی. آره واقعا خدا نگذره از بانیان مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و طرفداراش که حسابی نون مافیاهای کنکور خصوصا فروشندگان کتاب تست عمومی رو آجر کردن 🤣 خدا نگذره یعنی نگذره ازشون که جلوی خونخواری مافیاهای کنکور و پزشکی رو میگیرن🤣 خدا نگذره ازشون که تقلب و شیادی رو خیلی سخت کردن و نون باند های فروش سوالات کنکور رو آجر کردن 🤣 آخه این همه امتحان تشریحی رو چطور تقلب کنن؟ ها😭🤣 خدا نگذره ازشون نگذره به زمین گرم بخورن 😭🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂 وای خدا ترکیدم از خنده
💬 پاسخ
امیررضا علیمحمدی : لعنت به همه کسانی که با این طرح موافقت کردند . لعنت .... بدبخت شدیم رفت .
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به امیررضا علیمحمدی: چرا ?🤣 چون مافیاهای کنکور و نوچه هاش با این مصوبه عادلانه شورا عالی انقلاب فرهنگی بدبخت شدن رفتن؟
💬 پاسخ
سیدحسین معصومی نژاد در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: موافقان مصوبه از سعیدرضاعاملی گرفته تا شما موافقین، همیشه همه چیو برعکس جلوه میدید، مگه ما کنکوری ها فقط آزمون سراسری رو نداشتیم؟ اون موقع فقط هزینه ی ثبت نام کنکور و کتابهای کنکوری رو میدادیم و نهایتاً آزمون دادن و داشتن مشاور، ولی الان با قطعی شدن تأثیر معدل، بجز همه ی اینا، باید بابتِ ترمیم هر درس به آموزش و پرورش 50 هزار تومان بدیم، خرید کتابهای ویژه ی امتحان نهایی و چندرابر شدندستمزد مشاوران که بجز کنکور، حالا باید برای 20 شدن در امتحانات نهایی هم به ما مشاوره بدهند و همینطور چندبرابرشدنِ شهریه ی مدارس در پایه های اول تا دوازدهم، اینها همه از پیامدهای ناگوارِ مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی هست، خب با وجود همه اینها فکر میکنی که مخالفانِ مصوبه شورای انقلاب فرهنگی، مافیا هستن؟؟
💬 پاسخ
مونا رحیمی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: خدا داند....ولی ظلم پایدار نمیمونه...این مملکت همیشه همینجوری بی حساب کتاب پیش نمیره...کاش میتونستی چهره واقعیتو توی اینه ببینی...قطعا از وحشت می مردی...ما شما رو سپردیم ب طینت و اعمالتون...شکی ندارم اون روزها ک اب خوش از گلوت پایین نمیره دیر نیس..واگذارتون میکنیم به خدا...نون تو خون بچه ها میزنیدو میخورید...زجر کشیدن عزیزانت رو دیدی روت میشه از خدا گله کنی بگی چرا ما...؟
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به سیدحسین معصومی نژاد: قبل این مصوبه هم کتاب های امتحان نهایی بودن و فروخته میشدند اتفاقا خیلی هم پرفروش بودن. تنها تفاوت اینه که الان کتاب های تست عمومی فروخته نمیشه و این صدای ضجه های مولفین کتب تست عمومی رو به آسمون رسونده🤣و از کار بیکارشون کرده و جیره خوراشون رو فرستادن علیه مصوبه عادلانه شورا عالی انقلاب فرهنگی جوسازی کنن. به زودی برای دروس تخصصی هم همین اتفاق میفته. اون موقع صدای ضجه هاتون بلندتر هم میشه 🤣😉 اینقدر دادبزنید و جوسازی کنید تا بمیرید همه چیز همین ۱۴۰۲ برای مردم روشن میشه
💬 پاسخ
هانا حیدری : درجواب یه سریا حالا نه که بدون عمومی درصدای اختصاصیتون بالای ۸۰ درصده😆😆😆😆😆😆😆این بهانس واسه تنبلی بیشتر صد البته شماها همون دانش آموزای مدارس شاخصین که نفستون از جا گرم بلند میشه 😏😏
💬 پاسخ
هانا حیدری : درجواب این مافیا و محمدرضا سلطانپور که همون محمدرضا فروتنه ببین اونا خو ۱۰۰ نفر بودن که خواستن بیان تجمع شما که دونفرین با اسمای مختلف کامنت میزارین بازم ماها تعدادمون بیشتره 😂😂😂😂😂بعدش شما که دونفرین و موافق مصوبه جالبه دانش اموزم نیستین اصلا کنکوریم نیستین فقط به فکر جیب خالی خودتونین یه وقت مصوبه نلغوه حسابتون دیگه شارژ نشه بعدش بی شرف شما دوتایین که چشم دوختین به جیب ماها اگه بنا به بی شرفی باشه شما دونفر اجیر شده مصداق کامل بی شرفی هستین 🤗
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به هانا حیدری: پس اون ۳۰۰۰ امضا موافق ها چیه؟
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به هانا حیدری: من سلطان پور نیستم بخدا
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به محمدرضا فروتن: خودتون کشتین شدین ۳۰۰۰ نفر پ ما که ۵۵ هزار نفریم چی .
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : همچنین بر اساس آمار منتشر شده از سمت آموزش پرورش میانگین معدل امتحانات نهایی چیزی حدود ۱۲.۵ تا ۱۴.۵ در رشته ریاضی، ۱۱.۵ تا ۱۳.۵ در تجربی و ۸.۵ تا ۱۱.۵ در رشته انسانی می باشد. پس داشتن معدل بالای ۱۴ هم به معنای جلو افتادن از تقریبا نصف داوطلبای کنکور سراسری است،
💬 پاسخ
محمد رضا سلطانپور : نامه ای که رهبری معظم خدمت شورا ارسال کردن که شورا باید ورود بکنه به مسله کنکور باید فصل الخطاب برای همه نماینده ها باشه اگر نباشه یعنی اون نماینده ضد ولایت فقیه هست و طبق قانون اساسی همچنین نماینده ای باید برای انتخابات امسال صلاحیتش رد بشه چون فردی که ضد ولایت فقیه هست نمیتونه داخل کشور اسلامی نماینده مجلس باشه و این فرد هم باید انفصال از خدمت بشه
💬 پاسخ
سمیه یونسی در پاسخ به محمد رضا سلطانپور: نماینده ها از طرف خودشون حرف که نمی زنند از پیام هایی که از طرف مردم دریافت می کنند در مجلس صحبت میکنند و صدای مردم در مجلس صحبت می کنند. من موندم از این نامه ای که گفته شده چطور نماینده ها خبر ندارند یعنی اکثریت. اگر هم باشه این نامه در سال ۹۷ نوشته شده و در دوره قبلی مجلس یعنی دوره ریاست آقای لاریجانی. در ضمن اگر رهبر گفتند که ساماندهی شود منظور رهبر این ساماندهی نبوده و شورا هر تصمیمی غلطی رو با این صحبت رهبر توجیه نکنه. در ضمن خود حضرت آقا گفتند که نباید کسی بخاطر ضعف مالی از تحصیل باز بمونه که مصداق بی عدالتی محض هست. حضرت آقا غیر مستقیم به شورا گفته فقط شورا خودش رو زده به کوچه علی چپ.حضرت آقا طرفدار قشر جوان هستند محض اطلاعتون.
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن در پاسخ به سمیه یونسی: نه نه شما اشتباه میکنید رهبری گفتند من فیلمش هم دیدم و اتفاقا منظور رهبری همین مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بود و نمایندگان مجلس درسته نماینده مردم هستند ولی رهبر هم آینده بین و واقع بین هستند و با کسی عهد اخوت نبستند
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به سمیه یونسی: فکرنکن با چند تا حضرت آقا حضرت آقا گفتن خام حرفات میشن شیاد دورو کجای این مصوبه که از تاثیر کنکور سخت و هزینه زا کم کرده و به امتحانات نهایی که به مراتب آسانتر و کم هزینه تره تاثیر داده شده به ضرر قشر ضعیف جامعه است و باعث میشه از تحصیل باز بمونن؟ کسی برای امتحانات نهایی خرج زیاد نمیکنه چون تنها با کتاب درسی هم میشه بهترین نمره رو در امتحانات نهایی آورد ولی آیا میشه بدون کتاب تست های گران قیمت تو کنکور نتیجه گرفت؟ مسلما خیر وقتی برای هر سوال کنکور تنها یک دقیقه وقت داری کنکور یک مسابقه تست زنیه فقط
💬 پاسخ
محمد شهیدی : https://www.karzar.net/76562 دوستان لطفا از پویش مخالفت با تاثیر قطعی معدل حمایت کنید
💬 پاسخ
هانا حیدری : در جواب این مافیای گردن کلفت کل هیکلت یه شلوار کردی نمی ارزه که بخوای توهین کنی بعدش فقط مناطق محروم دارن اعتراص میکنن بین این همه ادم یکی پیدا کن که تو مدارس شاخص و برتر به قول برزویی تحصیل کرده باشه که اعتراض کنه😏😏😏اونا که تشکر کردن 😂پس فقط مناطق محروم میمونه که درگیر این مسائل هر نماینده ایی که تا الان مخالفت کرده از همین مناطق محروم بوده که به لطف شماها دهنشون بستین ما همچنان اعتراص میکنیم هرچی هم میگی لایق خودته انقد چرت و پرت بگو و زر بزن تا جونت درآد برو بمیر حقیر بدبخت
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به هانا حیدری: احمق من پوشش کرد های عزیز رو مسخره نکردم من کار شما شیادهای مافیایی که تن آدم های خودتون که اصالتا تهرانی هستند شلوار کردی کردید که بگید مثلا مناطق محرومی اند رو مسخره کردم
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور: حالا تو احمق گوش کن منم کردم واین لباس رو تو همه جا میپوشن بهشم افتخار میکنیم پس نیازی نیست انقده زر بزنی درضمن عددی نیستی توهین کنی 😏
💬 پاسخ
ارمین نحوی : ضد مافیای کیهان همه جا هستی از کجا خط میگیری به خاطر چندر غاز زندگی نیاز دادش دنیا ارزش نداره
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به ارمین نحوی: من از خدا خط میگیرم تا بیام مافیا های کنکور و نوچه هاش رو به سکته بندازم 🤣
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): خواهشا اسم مقدس خدارو قاطی حرف های دروغت نکن مافیای معدل
💬 پاسخ
Mahdi Rezaei : واقعا مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی یه اشتباه کامل و کاملا نا عادلانه است استرس دوبرابر هزینه دوبرابر هم برای کنکور هم برای ترمیم تقلب گسترده ناعادلانه بودن وضع آموزش در مناطق محروم با مدارس سمپاد چگونگی هم ترازی معدل سال های قبل با معدل امسال خیل عظیم معدل بیست ها امکان ترمیم فقط یکبار
💬 پاسخ
اارتین ر : چجوریه ک این کارزار نسبت به کارزار (اجرای مصوبات شورای انقلاب فرهنگی)تعداد امضاهاش بیشتره ولی درصدش کمتر ؟؟؟؟؟؟؟
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به اارتین ر: همینی که هست ناراحتی برو بغل اربابت 🤣
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) : شیادان مافیایی و متقلب ها آرزوی لغو این مصوبه عادلانه رو به گور خواهند برد 😉. واقعا بعضی ها با خودشون چی فکر کردن که گمان میکنند به اوامر چند تا مافیای شیاد و سگ نوچه هاش مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی که اتفاقا به دستور رهبره لغو میشه ؟. این قسمت موتوری حلال خور مافیا🤣
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): هی مافیای معدل سطح سوالات نهایی چطور تحلیل میکنی .دیدی گفتم اونقدر سختش کردن که مجبور بشیم برا نمره بهتره وابسته به کتابای کمک درسی تشریحی بشیم افتاد د پس خواهشا از ظلم دفاع نکن
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به مهسا رادی: اولا سطح سوالات مشابه سوالات سال های پیش بود. دوما حتی اگر سخت شده باشه هم شرایط برای همه یکسانه و همترازی صورت میگیره .
💬 پاسخ
مهسا مخاف مصوبه شورا در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): کاش میشد اینجا هممون بلاکت میکردیم تا پیامای چرت و پرتتو نبینیم باید اسمتو مینوشتی دست نشانده مافیای معدل
💬 پاسخ
هانا حیدری : نه اموزشمون خوب بوده نه امکاناتی داریم نه عدالتی نه هیچی اونوقت میای معدلم تاثیر میدی؟؟؟!!!!!!!اول جلو مدارس شاخص به قول خودتون بگیرین که سوالا دراختیارشونه بعد بخاطر همین زنگ میزنن ازتون تشکر میکنن😏😏پزشم میدین اول جلو تقلبارو بگیرین بعد تاثیر بدین معدلو بابا منی که با هزار بدختی نمرم ۱۷ میشه چرا یکی که پولشو داره تو بهترین مدارس درس میخونه سوالا دراختیارشه چون که پول داره و آقازادس پشتش به پولای باباجونش گرمه بکی میکنین چرا؟؟؟؟؟؟!!!!!!!من گناهم چیه بهترین معلم و امکانات و پول نداشتم و ندارم که برم همچین مدارسی درس بخونم ولی اون داره که الان واسه من شاخص و برتر راه انداختین 😏😏اگه دنبال عدالتین اول اینو درست کنین بعد بیاین شروع کنین به گند زدن 😏😏😏
💬 پاسخ
هانا حیدری : آره دیگه تاثیر مثبت بشه این صد مثلامافیا دیگه حسابش شارژ نمیشه واس اینکه نباید تاثیر مثبت بشه کی پول موادشو جور کنه بدبخت 😂😂😂😂😂😂😂دودستی مصوبه شورا رو بچسب وگرنه پول بی پول
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به هانا حیدری: تموم شد حالا برو پیش اربابت که داره سکته می‌کنه نوچه حقیر مافیای کنکور
💬 پاسخ
محمد رضا سلطانپور در پاسخ به هانا حیدری: هههه یه چی بگید که شگرد خودتون نباشه بدبختا انگار یادمون رفته پول میدادین بیایید تهران تجمع کنید کلا 100 نفر هم جمع نشد چون ملت شرف دارن اما شما سرآمدان بی شرفی هستید بهتون تبریک میگم
💬 پاسخ
محمد رضا سلطانپور در پاسخ به هانا حیدری: هههه یه چی بگید که شگرد خودتون نباشه بدبختا انگار یادمون رفته پول میدادین بیایید تهران تجمع کنید کلا 100 نفر هم جمع نشد چون ملت شرف دارن اما شما سرآمدان بی شرفی هستید بهتون تبریک میگم
💬 پاسخ
ایلارعیسی زاده : ما داوطلبان کنکورسراسری خواستار لغو هرچه سریعتر مصوبه ناعادلانه شورای عالی انقلاب فرهنگی هستیم.
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به ایلارعیسی زاده: داوطلبان کنکور البته از نوع نوچه مافیاش یا متقلب های کلاش ... شیادان مافیایی و متقلبان آرزوی لغو این مصوبه عادلانه شورا عالی انقلاب فرهنگی را به گور خواهند برد.
💬 پاسخ
رامین حسینی : این مصوبه باید توسط وکلای مجلس لغو بشه در غیر اینصورت باید منتظر تجمع در دهه دوم مردادماه ۱۴۰۲باشند
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به رامین حسینی: بله ‌تجمع موسسه های صد من یک غاز کنکور توروخدا فقط اون آدم تون که شلوار کردی تنش کرده بودین که مثلا بگید از مناطق محرومه هم با خودتون بیارید 🤣🤣🤣🤣 یکم روحیه مون عوض شه 🤣. شیادان مافیایی و سگ نوچه هاشون آرزوی لغو این مصوبه عادلانه رو به گور خواهند برد ذره ای شک نکنید
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): کی گفته هرکی شلوار کردی بپوشه محرومه؟؟؟چرا چرت و پرت میگی همه تو کردستان و استانای کرد نشین همه جا لباس محلیشون میپوشن تو غیر از مزخرف گفتن چیزی برا گفتن نداری بعدش این به کنار الان تنها کسایی که مخالفن فقط محرومان وگرنه آقازاده های مفت خور که تو مدارس شاخص تشریف دارن که چرا باید اعتراض کنن ؟؟؟؟؟؟تشکر کردن از برزویی به مزاقشون خوش اومده 😏😏😏چه دردشونه که اعتراص کنن سوالارو دارن پولم دارن سوالای کنکور رو بخرن 😏😏😏درصمن هرحرفی رو به اون زبون کثیفت نیار وقتی از چیزی خبر نداری و نمی دونی چی به چیه مافیای بیسواد گردن کلفت
💬 پاسخ
سجاد قاسمی : حالا نه اینکه درصد عمومی هاتون همش بالای 90 درصده
💬 پاسخ
سمیه یونسی در پاسخ به سجاد قاسمی: نه اینکه حالا تو هم با این مصوبه همه ی عمومی ها رو ۲۰ میشی
💬 پاسخ
ویهان احمدی : جدا از تقلبهای خیلی زیادی که میشه تو امتحانات نهایی ،این مصوبه پر از ایراد و مشکل هست .امتحانات نهایی امسال بسیار سختتر از سالهای قبل شده طوری که گرفتن نمره ۲۰ بسیار سخت شده حالا این فرد نمره ش با کسی که تو امتحانات روتین و تکراری و راحت سالهای قبل رااحت ۲۰ میگرفتن مقایسه میشه . یا همین نظام قدیما کتاباشون و موارد امتحانیشون با جدیدا فرق میکنه چطووور ممکنه نمرات سالهای مختلف با سطح سوالات مختلف با هم مقایسه بشن؟؟؟
💬 پاسخ
سمیه یونسی در پاسخ به ویهان احمدی: یه طور با قانون من درآوردی شورا حساب می کنند دیگه به صورت. نجومی. شاید هم ایکی یوسان استخدام کنند برای حل این مشکل ،🤔🤔🤔🤔🤔
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : دید گفتم رئیس سازمان سنجش هم گفت که کنکور ۱۴۰۳ هم بر طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌گردد
💬 پاسخ
سمیه یونسی در پاسخ به محمدرضا فروتن: چشم های کورت رو باز کن ببین نوشته فعلا، پس قطعی نیست گفته اگر تغییر کند ما برحسب اون عمل می کنیم پس بدون یه خبرهایی هست
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به محمدرضا فروتن: رعیس سنجش قبلا هم گفته بود کنکور ۴۰۲ طبق سال‌های قبل منتهی دو روز نگذشته حرفش رو پس گرفت و گفت طبق مصوبه شورا جون .به این حرفا دل خوش نکن
💬 پاسخ
فاطمه حسینی : چه مافیایی ریخته اینجا چقد بهتون پول دادن بدبختا ک بیاید از این مصوبه ظالمانه دفاع کنید ؟؟؟ازطرف کدوم موسسه اینجا کامنت می‌ذارید؟؟؟مصوبه شورا تماما ظلم و فساد یکسال جیب ملت و با ترمیم معدل خالی کردین خدا نشناسای دزد دیگ اجازه نمی‌دیم سال بعدم جیبتون پرشه این مصوبه هنوز یکسال اجرا نشده گندش در اومد بعد میخواید جلوی لغوشو بگیرید؟؟؟؟تاثیر قطعی معدل آینده همه بچه های باهوش ولی محروم از امکانات و تباه می‌کنه حذف عمومی باعث میشه بچه ها به این دروس کم توجهی کنن تاثیر قطعی باعث میشه حق میلیون ها داوطلب پرتلاش ازبین بره پس لطفاً جلوی مافیای بی شرف و بگیرید
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به فاطمه حسینی: فعلا که هر چه موسسه هست دارن ضجه میزنن مصوبه عادلانه شورا لغو شه🤣🤣🤣 سیاست مصوبه حذف تدریجی کنکوره کدوم موسسه احمقی از حذف کنکور حمایت میکنه؟
💬 پاسخ
سمیه یونسی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): منظورت گاج و قلمچی هست که در جلسه بودن؟؟؟!!!!! ضجه اونها از لغو شدن هست نه اجرا شدن. جدیدا ضجه زدن موسسات شده تبلیغات امتحانات نهایی. تبلیغات کتابهای شب امتحان، شده ۲۰ شدن سخته وللللللی فرمول داره..... منظورتون این ضجه هاست؟؟؟؟!!!! احمق خودتی
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به سمیه یونسی: احمق این کتاب ها قبل مصوبه هم بودن تنها تفاوت حذف کتب تست عمومیه که حسابی آتیش تون داده
💬 پاسخ
امیر محمد : کیهان چقد میگیری بیا من ۱۰ برابرش پرت میکنم جلوت
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به امیر محمد: خدارو شکر من نوچه و مزدور کسی نیستم درضمن نمی‌خواد ولخرجی کنی پولات رو بنداز جلوی اربابت که داره ضحه میزنه 🤣🤣🤣 داره سکته می‌کنه بدبخت 🤣 به دادش برسید🤣 آرزوی لغو این مصوبه عادلانه رو به گور خواهید برد شورای عالی انقلاب فرهنگی و رییس جمهور اینقدر حقیر نشدن که چند تا شیاد مافیایی بتونن مصوباتشون رو لغو کنن ذره ای شک نکن
💬 پاسخ
امین محمد : آیا اعضای شورای انقلاب فرهنگی چیزی به نام وجدان دارن؟
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به امین محمد: بی وجدان مافیاهای کنکور هستن که برای رسیدن به منافع شخصی شون خواندن رشته مورد علاقه رو برای دانش آموزان ایرانی تبدیل به یک آرزو لاکچری کردن و حالا که شورا داره جلوشون رو میگیره دارن ضجه میزنن و ۲۴ ساعته در حال جوسازی علیه مصوبه عادلانه شورا عالی انقلاب فرهنگی هستن
💬 پاسخ
شورای معمولی ضد ضد مافیای شاید : از شورای عالی انقلاب فرهنگی حمایت کنید این مصوبه آرامش رو به همه ما هدیه کرد این مصوبه چهار سال کار کارشناسی روش انجام شده چرا میخواید پول ترمیم ندید ؟ چرا میخوااید پول کتاب نهایی ندید ؟ ما استرس کنکور شمارو به استرس دهتا امتحان نهایی تقسیم کردیم کلاس ها و آزمون های کنکوری رو جمع کردیم البته بعد ضرب در دو کردیم این مصوبه پولدار رو فقیر کرد و فقیر رو پولدار کرد چی ازین بهتر میخواید ما عدالت رو برقرار کردیم
💬 پاسخ
رضا نساج : آنها که دغدغه مناطق محروم رادارند بایدموافق تاثیرقطعی امتحان کتبی باشند زیرا این امتحانات عین کتاب درسی است که تنها دارایی مناطق محروم است.ضمنا امکان تقلب و ارسال جواب درامتحان کتبی نسبت به تستی بسیارکمتراست لذا اعتراضات بخاطر مناطق محروم نیست!!!
💬 پاسخ
سمیه یونسی در پاسخ به رضا نساج: اگه یه ذره فقط یک ذره به نفع دانش آموزان بود ما مخالفت نمی کردیم آخه درد اینجاست که در سطح کتاب نیست اگه بود که خیلی خوب بود ولی خود شورا قبلا هم اعلام کرده بود که سطح امتحانات نهایی مفهومی تر و سخت تر میشه. بیخود نیست که 40درصد سهم کنکور رفته به سمت سوابق تحصیلی. باز مطمئنم باشید کسانی سود می کنند که کلاس برای امتحانات نهایی میرن. کمی تامل!!!!
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به رضا نساج: درود بر شما دقیقا برای همینه که صدای ضجه ی متقلب ها و باند های مافیایی کنکور در اومده
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا : سومین امتحان نهایی هم با تقلب برگزار شد🥳🥳🎊🎉 حالا خبر رسیده با آبروریزی تقلب در کنکور و مشخص شدن ناتوانی آموزش و پرورش و شورای انقلاب فرهنگی در برگزاری عادلانه امتحانات نهایی و کنکور ، برگزاری کنکور به روال قبل و تاثیر مثبت معدل و بازگشت عمومی ها تقریبا قطعی شده است😁🥳🎊🎊🎉🎉😁😁😁🥳🥳🥳🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به ضد مصوبه ننگین شورا: کذب محض و جوسازیه. این آرزو رو به گور خواهی برد ذره ای شک نکن 😉
💬 پاسخ
مهسا نوری : ازتون خاهش میکنم لینک این کارزار رو کپی کنید برید اینستا زیر تک تک پست هایی ک مربوط ب امتحان نهایی یا کنکوره کپی کنید
💬 پاسخ
سید رضا : جالب اینه کاربری که اسمش ضدمافیا کیهان هست حجم کامنت هاش اندازه اینه که انگار یه ربات پیام گذاشته و بعد میگه مافیاا دانش آموزا هستن😂 اول یه نگاه به حجم کامنت های جو سازی خودت بکن داداش بعد بیا به بقیه بگو مافیاا اونی که کنکوری هست کامنتاش اندازه تو نیست چون داره درس میخونه و فرصت نداره کامنتایی اندازه تو بزاره امثال تویی که داری پول میگیری واسه اینطور پیام گذاشتن یا شایدم در مدارس سوپر لاکچری تهران با شهریه سالی ۱۲۰ میلیون تومانی درس خوندی فقط فرصت این کارو داری
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به سید رضا: واقعا نمی فهمم شهریه مدارس چه ربطی به مصوبه شورا داره قبل مصوبه مدارس غیر انتفاعی رایگان ثبت نامتون می‌کردن ؟
💬 پاسخ
پشت کنکوری : این نماینده ها اگه تاثیر معدل رو مثبت نکنند دیگه رای بی رای🌹چون نماینده ای که به فکر ما نیست به درد نمیخوره...
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به پشت کنکوری: مافیا های کنکور و متقلب ها آرزوی مثبت شدن تاثیر معدل رو به گور خواهند برد
💬 پاسخ
سیده کوثر رودپور : اگر مصوبه رو لغو نمیکنن کاش حداقل فرصت ترمیم معدل رو افزایش بدن .
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به سیده کوثر رودپور: افزایش پیدا خواهد کرد نگران نباشید
💬 پاسخ
سیدحسین معصومی نژاد در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): از کجا میدونی اینو؟ یعنی قشنگ معلومه که از کدام سو، خط میگیری؟😐
💬 پاسخ
محمد شیرازی : در راستای حمایت از دانش آموزان مظلوم مدارس عادی و جلوگیری از ناعدالتی که توسط دانش آموزان سمپادی مغرور و پردعا میشه لطفا با امضای کارزار زیر شانس قبولی ما را در سمپاد بیشتر کنید : karzar.net/75332
💬 پاسخ
ایدا مزارعی : دارن به اسم امتحان نهایی میلیونی جزوه و کتاب میفروشن جدا از تقلب که سر به فلک کشیده. خدا حق بچه هایی رو که پول کلاس و کتاب ندارن از موافقین مصوبه بگیره
💬 پاسخ
جبرئیل امین : خا‌ک بر سرتان (کامله)
💬 پاسخ
ویهان احمدی : کاش هر چه زودتر لغو بشه این مصوبه نامعلوم نظرسنجی تلویزیون نشون داده بارها که بالای ۸۰ درصد داوطلبا مخالفن و هزاران دلیل بر غیر عقلانی بودن این طرح هست ایرادای ریاضی بسیاری برای همترازی سالهای مختلف وجود داره و غیر ممکنه.درسته کنکور هم تقلب داره اما خب به جای یک تقلب الان راه رو برای ده ها تقلب باز کردن، ولی بازم چون دلسوزان این کشور کاری ازشون بر نمیاد مثل اکثر زمانه ها پسرفت میکنیم . افسوس و هزاران افسوس
💬 پاسخ
رضا شیخ ابولی : پول کلاس ترمیم کتاب ترمیم پول خود ترمیم کار مفیای معدل هست ومیخوان از این طریق جیب بچه ها رو خالی کنن مصوبه شورا همسو با مفیای معدل بود کسانی که حرف میزنید یکم خجالت بکشید گناه کسی که امکانات آموزشی ضعیف تو مدسه داشتن چطور نمرات بالا بگیره یا چون این رو گفتم میگویید به من دانش آموز مافیا
💬 پاسخ
رضوان امینی : قرار بود با مصوبه‌ی شورای عالی انقلاب فرهنگی و افزایش تاثیر قطعی معدل: استرس داوطلبانو کم کنند، کم شد؟ نه، شما اگر ۲۰ نگیری حذفی. مافیای کنکور رو حذف کند، حذف شد؟ خیر، مافیای امتحان نهایی هم اضافه ش. عدالت آموزشی رو گسترش بدن، شد؟ خیر، علاوه بر هزینه‌ی کنکور باید واسه نهایی هم خرج کنی. تراز نمرات در سالها مختلف متفاوته و... دانش‌آموزان به معلم مدرسه اهمیت بیشتری دهند، دادن؟ خیر، هنوزم سطح معلم‌های آموزش پرورش پایینه(با عرض پوزش) امید به آینده رو افزایش دهند، دادند؟ خیر، اگر امتحانت رو خراب کنی باید قید رشته و دانشگاه خوب رو بزنی. فقط یک‌بار فرصت ترمیم دارند. عمق یادگیری در کلاس‌ها افزایش پیدا کند، پیدا کرد؟ خیر، بیست‌پرستی رواج پیدا کرد و حفظ کردن. یعنی اگر خط کتاب درسی رو عینا ننویسی باید بیخیال نمره شی. بازم هست ولی کافیه بنظرم. این مصوبه سراسر ظلمه و کاملا با عدالت آموزشی در تضاده. اگر مصحح با دست‌خطت حال نکنه نمره نمیگیری، حوصله نداشته باشه نمره نمیگیری، پولشو نداده باشن نمره نمیگیری.
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به رضوان امینی: وای خدا نوچه مافیاها اومدن جوسازی 🤣🤣🤣 نمره ۲۰ نگیری حذفی؟؟؟!!🤣🤣🤣 کی این رو گفته ؟ سالانه زیر ۱۰۰ نفر معدل بیست در کل کشور داریم این دروغ ها و جوسازی هاتون به زودی با اومدن نتایج کنکور برای همه رو میشه و همه به چهره ذلیل و خبیث شما پی میبرن کنکور به تدریج حذف میشه همان طور که می دونید تاثیر کنکور از ۱۰۰ درصد شده ۶۰ تا ۱۴۰۵ میرسه به ۴۰ بعد اون هم بازم کاهش پیدا می‌کنه باشد که سکته کنید بمیرید. 🤣
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به رضوان امینی: اوج استیصال و درماندگی در کامنتت موج میزنه که افتادی به جوسازی و لجن پراکنی و تشویش اذهان عمومی امتحانات نهایی اسکن میشه و توسط۳ تا مصحح تصحیح میشه طبق پاسخنامه ارسالی و امکان اعتراض به نمره هم هست. فرصت ترمیم هم یقینا بالا می‌ره این مصوبه عادلانه به کوری چشم شما شیادا سالیان سال اجرا خواهد شد سکته کنید بمیرید 🤣😉
💬 پاسخ
ضد مصوبه ننگین شورا : مصوبه مجلس باید اجرایی بشه وگرنه باید فاتحه عدالت آموزشی رو خوند😟 بعد از اون همه تو بوق و کرنا کردن و گوش فلک رو کر کردن درباره افزایش امنیت امتحانات نهایی 📣📣📣📢📢📢🎷🎷🎷📯📯📯😁، دو تا امتحان نهایی برگزار کردن هر دوش هم تقلب گسترده صورت گرفته🤣 ، زنده باشی پهلوان🫡🫡🫡💪💪💪😁😁😁😁😁🤣🤣🤣🤣
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : کسی که پول مردم میخوره انتظار هم نیست ضد رهبری باشد البته طبق مشاهدات من خط فکری مخالفان نظام همه جا به ضرر مردم واقعی شده ولی دائم دم از مردم میزنن تو همه موارد ابن موضوع قابل مشاهده است البته اگه ذینفع نباشید
💬 پاسخ
محمدرضا فروتن : مصوبه که طبق دستور رهبر هست هر نماینده مجلسی که باهاش مخالفت کنه نماینده اسرائیل است
💬 پاسخ
سمیه یونسی در پاسخ به محمدرضا فروتن: والا ما که نشنیدیم رهبر چنین چیزی رو بگن. شورا برای اثبات کردن خودش، لطفاً این رهبر عزیزمون رو نیاره. در ضمن حضرت آقا چند وقت پیش گفتند که اگر کسی بخاطر ضعف مالی از ادامه تحصیل باز بمونه بی عدالتی محضضضض هست. این مصوبه دقیقا بی عدالتی محضضضض هستش با این قوانین چرت.
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به محمدرضا فروتن: روحانی نماینده کجاس 😂😂😂😂😂
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به سمیه یونسی: باشه چشم ایندفعه هماهنگ میکنیم رهبر دستوراتش رو با شخص شما در ارتباط بذاره عذر خواهی می کنیم مادمازل 🤣
💬 پاسخ
سمیه یونسی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): تو اینقدر بی شعور و نفهم هستی که رهبر همیشه در سخنرانی هاش در مورد موضوعات مهم صحبت می کنه در ضمن چرا در هیچ روزنامه ای همچین چیزی منعکس نشده؟؟؟!!!! حضرت آقا همیشه طرفدار قشر محروم بودن و هستن و خواهند بود به کوری چشم تو و یک سری کسانی که چشم دیدن قشر محروم رو در دانشگاه های خوب ندارند. یک سری هم هستند که دوست ندارند قشر ضعیف جامعه پیشرفت کنه چرا؟؟؟ خب معلوم دیگه موقعیت آقا زاده هاشون به خطر میفته. شیاد کور خوندی 🤣🤣🤣🤣🤣 در ضمن به شورا هم میگیم هر وقت خواستن تصمیمی بگیرند حتما از تو اجازه بگیرند.
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) : ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: مقام معظم رهبری فرمان دادند که شورای عالی انقلاب فرهنگی نسبت‌ به ساماندهی کنکور ورود پیدا کند و صداوسیما نیز در این خصوص ملاحظاتی داشته باشد. منبع: مهر. حالا نماینده ها کی باشند که بخوان جلوی فرمان رهبر رو بگیرند؟ میگم این نماینده خیلی جو زده میشن 🤣 مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به کوری و مرگ مافیا های شیاد کنکور و ذی النفعان آن سالیان سال اجرا خواهد شد و به هیچ عنوان لغو ویا دچار تغییر نخواهد شد تنها تغییر حذف کنکور خواهد بود به امید خدا باشد که مافیا های شیاد کنکور سکته کنند 🤣🤣🤣
💬 پاسخ
سمیه یونسی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): آهان حالا شدن خبرگزاری خوب؟؟؟ پس چرا این خبرگزاری ها بر ضد این مصوبه می نویسند توی بی شعور بهشون میگی خبرگزاری زرد و پولکی. خیلللللیییییی لجن تر از این حرفها هستی
💬 پاسخ
سمیه یونسی : یک سری لجن صفت مثل شیاد اینقدر انشاالله ماشاالله می کنند که به امید خدا مصوبه شورا در راستای حذف کنکور هست‌. بعد یه نماینده ها میاد یه پیشنهاد عهد دقیانوس رو میده میگه کنکور تشریحی!!!! تکلیف خودت رو روشن کن، هر طرفی که باد پول بیشتری میاره به اون طرف می‌ری‌.واقعا ذات پلیدت بر همه عیان شده. زالو صفت.
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به سمیه یونسی: اولا شیاد توی نوچه مافیای کنکوری که داری به خاطر یک تکه استخوان برای اربابت دم تکون میدی دوما من گفتم هر چند کلا با کنکور مخالفم ولی تا زمانی که به طور کامل حذف نشده از تشریحی شدن کنکور حمایت میکنم برای اینکه امکان تقلب وجود نداشته باشه چیه خوش نیومد به مذاقتون ؟
💬 پاسخ
رضا پناهیان : سلام بچه ها این شیاد جیره خور مزدور مافیا رو میشناسم دقیقا همین کامنتارو کپی میکنه با اکانت فیک تو اینستا زیر پست مخالفان مصوبه داغون شورا میذاره و به همه حمله میکنه،من لینک این کارزار رو تو سایت فتا لینک میکنم تا ببینم پیگیر تهمتای ناموسی و فحاشیش به بانوان میشن،البته حضورا هم سری به اداره میزنم اینستا رو پیگیر نمیشن ولی خوبه که اینجا پیداش کردم دوستای خوبم شما پیروزید در پناه حق باشید
💬 پاسخ
سمیه یونسی در پاسخ به رضا پناهیان: ممنون از شما. انشالله که هر چه زودتر این مصوبه لغو بشه
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به رضا پناهیان: حتما این کار رو بکن شدیدا منتظرتم باشه ؟
💬 پاسخ
هانا حیدری : حالم از این نماینده های ریا کار به هم میخوره واقعا تو خو تا دیروز مخالف بودی چقد بت دادن خریدنت فلاحی😏😏😏😏واقعا نمی فهمم چرا بعصیا فک میکنن اون دنیای وجود نداره تو دیگه چرا فلاحی 😑😐😐😐😐😐مثلا دیگه الان همه چی درست کردی 🙄به بعصی نماینده ها هم باید گفت حالا واستا ببین کی بت رای میده تامام شد دادا 😂😂😂تامام تامام😂
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به هانا حیدری: عزیزم وقتی پریزیدنت خریدن چه برسه به زیر دستا . انشاالله رو سیاهش براشون تو راه ....
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به هانا حیدری: اتفاقا چون اینا فهمیدن مردم به خوبی مصوبه شورا پی بردن دست از مخالفت کشیدن
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به هانا حیدری: چرا چون دست از حمایت ندانسته از متقلب ها و مافیا های کنکور برداشت خریده شده؟🤣 اب بریزید همونجایی که میسوزه
💬 پاسخ
هانا حیدری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): خیلی بی ادبی چیه اربابات و خودت دیگه عادت کردین به سوختن این دیگه شده تکه کلامت فعلا بو سوختگی از تو میاد کباب شدی خودتم خبر نداری تو بجا اب هرچی دم دستته بریز اونجایی که سوخته
💬 پاسخ
هانا حیدری : بابا فهمیدیم گردن کلفتین ولی حداقل یکم تاثیر معدل رو واس مناطق محروم کم کنین بخدا من خیلی خیلی بخونم شاید ۱۷ بشم ما اصلا تو مدرسمون معدل ۲۰ نداشتیم همه هم درسمون عالی ولی خب باید کنار مدرسه کلاسم میرفتیم و ....واقعا نه هزینش داشتیم نه امکاناتش حداقل واس منطقه سه کم کنین تاثیرو واقعا واس ماها سخته انقد معدل تاثیر دادن ناعدالتیه ای کاش مثل کنکور واس هرمنطقه یه معدل میزاشتین منطقه سه که محرومن کم میکردین بازم از این وضعیت یه نمه بهتر بود 😑😔من فکر اینم چجوری ریاصی ۲۰ شم بدون هیچ غلطی یا فیزیک 😑بعدش بچه ها الان بیشترشون رفتن ترمیم با مشکل برخوردن و دفعات ترمیمم کمه بعدش اصلا مشکل من بود ونبود عمومی نیست مشکل ماها تاثیر قطعیه معدل نه برگشت عمومی دروس عمومی خوب بود من منطقه محرومی ریاصی رو پایین میزدم حداقل ادبیات جبران میکرد ولی نشد بحث ما الان تاثیر معدله نه عمومی 😑خواهشا اگه قراره باشه حداقل کمش کنین تاثیر رو واس مناطق محروم آخه شماها از وضعیت ماها خبر ندارین درک ندارین به ذره من منطقه محرومی واس ۲۰ شدن تو دورس محاسباتی بابد کلاسم برم اصلا هزینشم باشه اینجا امکاناتش نیست که برم کلاس مثل شهرای بزرگ نیست که همه جور امکاناتی باشه خواهشا واس ماها حداقل الان که تاثیر معدل هست کمش کنین که بتونیم جبرانش کنیم
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به هانا حیدری: عه شما که می‌گفتید ۷۰میلیون معدل ۲۰ تو کشور داریم !!!!😂 الان فهمیدید معدل ۲۰ شدن کار هرکس هرکس نیست یا نه؟ سالانه تقریبا زیر ۱۰۰ نفر تو تجربی معدل ۲۰ میشن تو کل کشور پس اینکه میگفتن صرفا باید ۲۰ بشی جوسازی مافیا های کنکور علیه این مصوبه بود وهست . اتفاقا تاثیر معدل به امید خدا برای کاهش استرس داوطلبان بیشتر میشه درس نخون ها تمام درسشون رو برای شب امتحان تلنبار می‌کنن بعد فکر میکنن استرس زیاد شده ولی اگر در طول سال تحصیلی خونده باشی هیچ وقت برای امتحانات نهایی استرس نمیگیرید و راحت ۴۰ درصد تاثیر رو مال خودت میکنی خصوصا با سوالات سطح استاندارد نهایی وخصوصا در زمان بالاش که ۶۰ تا ۹۰ دقیقه فرصت داره نه اینکه بخوای به سوالات کنکور زیر یک دقیقه جواب بدید امیدوارم هرچه سریعتر تاثیر معدل بیشتر و کنکور به طور کامل حذف بشه
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) : هر چند مخالف کنکورم اما از تشریحی شدن کنکور که پیشنهاد آقای فلاحی ست شدیدا حمایت میکنم با تشریحی شدن کنکور و قطع اینترنت عملا امکان تقلب و شیادی صفر میشه و این بسیار عادلانه و عالیست. درود بر آقای فلاحی امید وارم این پیشنهاد هرچه سریعتر عملی بشه
💬 پاسخ
مهسا رادی در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): اره جون خودت واستا تا عملی بشه .شما هم امتحان نهایی سالم برگزار کنید کنکور پیش کش .
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به مهسا رادی: شورا داره طبق همین اصل عمل می‌کنه شما آره جون خودت باش تا عملی نشه
💬 پاسخ
زهرا جعفری در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): خدا ی عقلی به تو بده ی پولیم به ما از یک میلیون داوطلب چطور میخوان کنحور تشریحی بگیرن مه حقی از کسی ضایع نشه ایران ما از دست انسان های بی فکری مانند شما این چنین شده
💬 پاسخ
محمد سرخسی در پاسخ به مهسا رادی: چرا غیر همین یکی کسی دیگ ای نیست بیاد پشتیبان مصوبه باشه همینجا معلوم میشه ما جیره خوریم یا تو 😂
💬 پاسخ
هانا حیدری : لطفا کامنتای مارو ثبت کنین حداقل شماها عدالت داشته باشین هیچکدوممون اندازه این مافیای شیاد و از خدا بی خبر حرف زشت نزدیم یا سیاسی با توهین بهد اولویت با کامنتای ماس نه اون 😏😏
💬 پاسخ
هانا حیدری : متاسفانه شورا خیلی گردن کلفته هرکی مخالفت میکنه زودی دهنش میبنده و کاری میکنه موافق بشه بعد به ماها بگین مافیا ☺مافیا اونه که همچین قدرتی داره نه ماها ماها اگه مافیا بودیم خیلی وقت پیش مصوبه لعو بود اگه بر وفق مراد مافیا نبود متاسفانه کسی دنبال عدالت در زمینه کنکور نیست ضد مافیا حق داره که بگه شورا نمیزاره مصوبه لعو شه چون مطمینن انقد گردنشون کلفته که هرکسی مخالفت کنه بنشونن سر جای خودش این سه نمایندس مخالفت میکنن بعد چند روز یا خبری ازشون نیست ویا موافق میشن سریع واقعا دست به دامن شدن نماینده درمورد این موضوع آب تو هاونگ کوبیدنه با قول خودشون مصوبه فقط برای مدارس شاخص یعنی مناطق محروم کلا بیخیال همه چیز باید بشن آقازاده ها برن بشینن پزشکی بخونن ماها هیچی مافیا اونه که قدرت هرکاری رو داره نه ماها این به سال هیچ به هیچ
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ) در پاسخ به هانا حیدری: تموم شد ؟ حالا برو اشک های ارباب مافیاییت رو پاک کن مردم دیگه گول این جوسازی های ابلهانه و مظلوم نهایی ها رو نمیخورن خیالت راحت
💬 پاسخ
سید رضا در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): شما ظاهرا از فرآیند کنکور خبر ندارید معدل شما با نمره خام کنکور شما در سیستم آماری قرار میگیره و فرآیندی به اسم همترازی اتفاق میوفته بعد طبق همترازی تعیین رتبه میشید حالا طبق آمار ما حدود ۳۵ هزار نفر معدل ۲۰ داریم ۲۸ هزار نفر معدل ۱۹.۹۹ داریم و همینطور یک صدم یک صدم بیایید پایین در صورتی که کل ظرفیت سه رشته اصلی گروه تجربی مثل پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی ماکزیمم حدود ۱۴ هزار نفر هست حالا شما اگه معدلت بشه ۱۹.۹۸ بین ۳۵ هزار معدل ۲۰ و ۲۸ هزار معدل ۱۹.۹۹ نفرات آخر حساب میشی و سیستم همترازی نمره بخاطر اختلاف تراز معدلت با نمره خام کنکورت به شما تراز پایین تر میده و رتبه بدتری میاری حالا تصور کنید داوطلب مدارس مناطق محروم به صورت یکسان آزمون میدن با کسی مثل شما که در مدارس فوق لاکچری تهران درس خوندید و مدافع مصوبه اید و اون بنده خدا با معدل ۱۶ و ۱۷ جایی در رشته های اصلی نداره
💬 پاسخ
مهدی رستگار در پاسخ به ضد مافیای شیاد کنکور ( کیهان ): توی کی درس میخونی؟ تو دستشویی هم حضور داری و سنگ دستشویی اعضای شورا رو لیس میزنی نوش جونت 😂😂😂😂😂 فعلا اگه تونستید جلوی تقلب یک امتحان نهایی فقط به امتحان نهایی رو بگیرید اونوقت مثل خر عرعر کنید و دم از عدالت آموزشی بزنید😄😄😄😄😄 ولی تو برا شورا بیشتر دم تکون بده چون نون میندازن جلوت😉😉😉😉😉😉
💬 پاسخ
ضد مافیای شیاد کنکور در پاسخ به سید رضا: بر اساس کدوم منبع دروغ میگی ۳۵ هزار معدل بیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سالانه زیر ۱۰۰ نفر معدل بیست در کشور هست در تجربی طبق آمار مستند سازمان سنجش و پایش کیفیت آموزشی چرا اینقدر دروغ پراکنی میکنی ؟. این پایینی مهدی رستگار از شدت فشار زیاد زنجیر پاره کرده🤣🤣 بیشتر فشار بخور بمیر
💬 پاسخ
نمایش نظر های بیشتر

اخبار مرتبط با این کارزاراگر شما خبر تازه‌ای دارید لطفا لینک خبر رسمی آن را از طریق کلید فوق ثبت نمایید.


ارسال برای رسانه‌ها

با استقبال ۵ هزار نفری، خبر این کارزار مهم برای رسانه‌ها ارسال شد

تأیید کارزار جهت انتشار

این کارزار در چهارچوب قوانین پلتفرم کارزار تأیید و منتشر شد.این کارزارها را هم حمایت کنید: